Kategoriler
Genel

Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi

Hey millet.

Güneş hakkında bu makalede (başlıkta atıfta bulunarak) koştu. Bu alt bölümde, kara güneş, sahte güneş ve güneşin nasıl sarı görünmediği hakkında konuşan insanlara artık atıfta bulundum. Aramalarımda henüz o tavşan deliğinden aşağı inmedim ama bazı düşünceli içgörüleri ve tartışmaları çok isterim!

Bunu bir bağlantı yazısı olarak göndermeyi denedim ama reddit, doğrudan siteden kopyalamış olmama rağmen URL’imin geçersiz olduğunu söylüyor.

İşte burada

http://nypost.com/2020/05/14/the-sun-has-entered-a-lockdown-period-which-could-cause-freezing-weather-famine/

Eminim başlık ile hızlı bir arama ve bağlantı çalışmazsa ‘NY Post’ hile yapar!

“Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi” için 25 yanıt

Bursa merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 15-05-2020 20:04:52

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2020 22:02:16

Niğde merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-05-2020 09:34:11

Iğdır merkezden ben banu. Merhaba paylaşım valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 08-06-2020 07:12:35

Ordu merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler 06-08-2020 20:56:53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir