Hey millet.

Güneş hakkında bu makalede (başlıkta atıfta bulunarak) koştu. Bu alt bölümde, kara güneş, sahte güneş ve güneşin nasıl sarı görünmediği hakkında konuşan insanlara artık atıfta bulundum. Aramalarımda henüz o tavşan deliğinden aşağı inmedim ama bazı düşünceli içgörüleri ve tartışmaları çok isterim!

Bunu bir bağlantı yazısı olarak göndermeyi denedim ama reddit, doğrudan siteden kopyalamış olmama rağmen URL’imin geçersiz olduğunu söylüyor.

İşte burada

http://nypost.com/2020/05/14/the-sun-has-entered-a-lockdown-period-which-could-cause-freezing-weather-famine/

Eminim başlık ile hızlı bir arama ve bağlantı çalışmazsa ‘NY Post’ hile yapar!

Author

84 Comments

1. Bursa merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 15-05-2020 20:04:52

2. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

3. Selamlar web siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım

4. Kars merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan valla çok iyi, face de paylaştım 15-05-2020 23:34:54

5. Kütahya merkezden ben ali. Slm siten vallaha billaha çok güzel, saolun 18-05-2020 14:23:42

6. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2020 22:02:16

7. Mrb sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

8. selam arkadaşlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-05-2020 09:34:11

10. Iğdır merkezden ben banu. Merhaba paylaşım valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 08-06-2020 07:12:35

11. Slm sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

12. selamun aleyküm paylaşım vallaha hayran bıraktı, şukuladım

13. Bursa merkezden ben mehmet. Selam siteniz ciddiyim çok iyi, saolun 28-06-2020 20:02:06

14. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

15. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım

16. Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten yeminle güzel, şukuladım 15-07-2020 11:19:28

17. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi güzel, teşekkürler

18. Selamın aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

19. Kars merkezden ben Emine. Mrb siteniz süper ötesi iyi, şukuladım 25-07-2020 04:57:34

20. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun

21. Ordu merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler 06-08-2020 20:56:53

22. Selamlar web siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

23. Slm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

24. Çankırı merkezden ben banu. Selam herkese web siten inanılmaz mükemmel, saolun 13-08-2020 08:08:05

25. Merhaba paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

26. Merhaba sayfan yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Merhaba sayfa vallaha mükemmel, sağolun 04-09-2020 06:20:06

28. Slm web siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

29. Tokat merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-09-2020 21:00:05

30. Selam herkese paylaşım cidden hayran edici, teraziye tıkladım

31. Mrb sayfa inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

32. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

33. Kırşehir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten gerçekten iyi, twitter da paylaştım 04-10-2020 03:19:32

34. Mardin dan kimler var. Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi . Selamın aleyküm paylaşım yeminle hayran edici, şukuladım , doruk – 276

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten hayran edici, saolun , Gürbüz – 385

36. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, şukuladım

37. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi . Mrb sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 364

38. Bu konu : ” Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 135

39. Nevşehir dan kimler var. Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi . Mrb paylaşımın inan ki mükemmel, teşekkürler , ali – 315

40. Erzincan merkezden ben . selamun aleyküm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-12-2020 14:23:18

41. Bu konu : ” Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 260

42. Selam herkese web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

43. Bayburt merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşım valla dikkat çekici, sağolun 13-12-2020 18:19:52

44. Sakarya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-12-2020 20:16:44

45. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:58:53

46. Zonguldak merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 17-12-2020 12:35:03

47. Muş merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 19-12-2020 01:06:32

48. selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

49. Bingöl dan kimler var. Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi . selamun aleyküm sayfa inanki dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 302

50. Nevşehir dan kimler var. Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi . Mrb paylaşımın ciddiyim hayran edici, teşekkürler , ali – 23

51. Hakkari dan kimler var. Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi . merhaba arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, sağolun , Hasan – 454

52. Amasya dan kimler var. Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi . Merhabalar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 265

53. Bu konu : ” Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 446

54. Bu konu : ” Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 133

55. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-01-2021 00:12:19

56. Mrb web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler

57. Gaziantep dan kimler var. Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 447

58. Selam herkese paylaşımın harbiden hayran edici, sağolun

59. Yozgat dan kimler var. Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi . Selam herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 131

60. Bu konu : ” Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 446

61. Elazığ merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 06-02-2021 17:46:02

62. Kırşehir dan kimler var. Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi . Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 191

63. Artvin merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 11-02-2021 16:15:55

64. Bu konu : ” Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 2

65. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım

66. Bu konu : ” Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 125

67. Bu konu : ” Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi ” çok güzel. Merhaba siteniz valla güzel, facebookta paylaştım , – 140

68. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi . Mrb web sitesi gerçekten hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 76

69. Siirt merkezden ben doruk. Slm paylaşımın vallaha billaha güzel, saolun 03-04-2021 05:48:59

70. Bu konu : ” Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 486

71. Batman dan kimler var. Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi . selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 129

72. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

73. Bu konu : ” Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz iyi, teşekkürler , – 95

74. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz yeminle güzel, teraziye tıkladım 02-05-2021 22:53:29

75. Uşak dan kimler var. Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 279

76. Şırnak merkezden ben ahmet. Selam herkese siten inanki çok güzel, tebrikler 05-05-2021 08:30:50

77. selamun aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

78. Bu konu : ” Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , ziya – 402

79. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım

80. Bu konu : ” Güneş, donma havasına, kıtlığa neden olabilecek bir ‘kilitlenme’ dönemine girdi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 398

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link