Güneş öncekinden daha beyaz mı?

Benim alanım değil ama birkaç teori ortaya atacağım.

Güneş muhtemelen mevsime göre farklı görünüyor. Dünyanın eğimi, güneşe farklı miktarlarda atmosferden baktığınız anlamına gelir, bu da ışık dağılımını ve dolayısıyla rengi etkileyecektir.

Atmosferdeki diğer değişikliklerin de benzer bir etkisi olabilir.

Yaşlandıkça gözleriniz değişir, belki renk algıları zamanla biraz değişir?

Ekranda göründüğü haliyle güneş, ya parlamayı azaltma işlemi olarak ya da sadece biçimsel olarak, muhtemelen daha sarı görünecek şekilde renk derecelendirilmiştir. Özellikle geçen yıl hepimiz içeride daha fazla zaman geçirdiğimiz için, belki de güneşi gerçek hayatta değil de televizyonda nasıl temsil edildiğini düşünmeye başlıyoruz?

This Post Has 19 Comments

1. ziya

merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

2. elif yılmaz

Düzce merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz inanki çok iyi, teşekkürler 24-02-2021 19:43:30

3. ziya

Selam web siten inan ki dikkat çekici, tebrikler

4. Anonim

Diyarbakır dan kimler var. Güneş öncekinden daha beyaz mı? . Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 2

5. Emine

selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

6. gaye

Trabzon dan kimler var. Güneş öncekinden daha beyaz mı? . Merhaba bu web sitesi ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 78

7. Gürbüz

Bu konu : ” Güneş öncekinden daha beyaz mı? ” çok güzel. Selam web sitesi cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 80

8. Anonim

Kastamonu merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 27-02-2021 12:47:16

9. elif yılmaz

Slm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

10. Aylin

Bu konu : ” Güneş öncekinden daha beyaz mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle çok güzel, saolun , Aylin – 418

11. Gürbüz

Batman dan kimler var. Güneş öncekinden daha beyaz mı? . Selam herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 498

12. hatice

Bu konu : ” Güneş öncekinden daha beyaz mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 343

13. Gürbüz

Bu konu : ” Güneş öncekinden daha beyaz mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 62

14. Hasan

Kilis dan kimler var. Güneş öncekinden daha beyaz mı? . Mrb sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 31

15. gaye

Selam herkese web siteniz süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım

16. ali

Bu konu : ” Güneş öncekinden daha beyaz mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 143

17. ali

Kırklareli dan kimler var. Güneş öncekinden daha beyaz mı? . Selamlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, saolun , ali – 427

18. hatice

Bu konu : ” Güneş öncekinden daha beyaz mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle güzel, facebookta paylaştım , hatice – 261

19. doruk

Bu konu : ” Güneş öncekinden daha beyaz mı? ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 90

Bir cevap yazın