Artık “onların” her konuda yalan söylediklerinden oldukça emin olduğuma göre, bahse girerim güneşe bakmak gözlerinize zarar vermez, sadece çocukluğumuzdan beri korktuğumuz başka bir şey ve muhtemelen gizli faydaları vardır.

Güneşe bakmaktan kör olmuş birini gerçekten tanıyan var mı?

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Güneşe bakmak gerçekten gözlerinize zarar veriyor mu? ” çok güzel. Selam sayfanız cidden hayran edici, şukuladım , doruk – 256

2. Karabük merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler 09-03-2021 04:31:02

3. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Güneşe bakmak gerçekten gözlerinize zarar veriyor mu? . Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 434

4. Şırnak dan kimler var. Güneşe bakmak gerçekten gözlerinize zarar veriyor mu? . Mrb web siteniz inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 285

5. Merhaba paylaşımın inanki güzel, twitter da paylaştım

6. Sivas merkezden ben doruk. Merhaba sayfan cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 14-03-2021 00:37:29

7. selamun aleyküm web siten inan ki güzel, face de paylaştım

8. Bu konu : ” Güneşe bakmak gerçekten gözlerinize zarar veriyor mu? ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden çok iyi, tebrikler , Emine – 55

9. Bu konu : ” Güneşe bakmak gerçekten gözlerinize zarar veriyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 223

10. Çorum dan kimler var. Güneşe bakmak gerçekten gözlerinize zarar veriyor mu? . Selam herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 348

11. Erzincan dan kimler var. Güneşe bakmak gerçekten gözlerinize zarar veriyor mu? . Merhaba herkese sayfanız vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 152

12. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

13. Merhaba herkese sayfan harbiden hoşuma gitti, tebrikler

14. Bu konu : ” Güneşe bakmak gerçekten gözlerinize zarar veriyor mu? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 449

15. Bu konu : ” Güneşe bakmak gerçekten gözlerinize zarar veriyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 75

16. Mrb paylaşımın cidden güzel, teraziye tıkladım

17. Muğla dan kimler var. Güneşe bakmak gerçekten gözlerinize zarar veriyor mu? . Merhaba herkese sayfan inanılmaz iyi, face de paylaştım , ali – 143

18. Selamlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

19. Zonguldak merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan valla iyi, facebookta paylaştım 23-06-2021 05:44:37

20. Niğde dan kimler var. Güneşe bakmak gerçekten gözlerinize zarar veriyor mu? . Mrb sayfa yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 172

21. Bu konu : ” Güneşe bakmak gerçekten gözlerinize zarar veriyor mu? ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, saolun , memo – 259

22. Bu konu : ” Güneşe bakmak gerçekten gözlerinize zarar veriyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 67

23. Karaman dan kimler var. Güneşe bakmak gerçekten gözlerinize zarar veriyor mu? . Mrb siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 393

24. Kastamonu dan kimler var. Güneşe bakmak gerçekten gözlerinize zarar veriyor mu? . Selamlar bu web sitesi ciddiyim iyi, teşekkürler , ali – 368

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link