SS: Yeterince ülke istikrarsızlaştırılacaksa, etkilenen bölgelerden farklı milliyetlerden “barış koruma görevlilerinin” dünya yönetimine yönelik bir girişimde “düzeni yeniden sağlamak” için kullanılması söz konusu değil mi?

Covid bunu hızlandırmada nasıl bir rol oynayacak/oynayacak?

Eğer öyleyse, kimlerin birlikleri hangi bölgelere konuşlandırılacak?

Başka hangi ülkeler şu anda istikrarsızlığa hazır?

21 Comments

1. Aydın merkezden ben banu. Merhaba web siteniz cidden güzel, şukuladım 15-07-2021 11:50:32

2. Erzincan dan kimler var. Güney Afrika, Venezuela, Haiti, Küba, Fransa, Yunanistan, İrlanda, . merhaba arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 116

3. Manisa merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 12:54:19

4. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

5. Bu konu : ” Güney Afrika, Venezuela, Haiti, Küba, Fransa, Yunanistan, İrlanda, ” çok güzel. Mrb siten gerçekten hayran edici, şukuladım , hatice – 77

6. Afyon dan kimler var. Güney Afrika, Venezuela, Haiti, Küba, Fransa, Yunanistan, İrlanda, . Selamlar paylaşımınız valla hayran edici, face de paylaştım , – 298

7. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

8. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Artvin dan kimler var. Güney Afrika, Venezuela, Haiti, Küba, Fransa, Yunanistan, İrlanda, . selam arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 61

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Güney Afrika, Venezuela, Haiti, Küba, Fransa, Yunanistan, İrlanda, ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 147

11. Edirne dan kimler var. Güney Afrika, Venezuela, Haiti, Küba, Fransa, Yunanistan, İrlanda, . Selamlar sayfan gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , – 476

12. Kars merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım 01-08-2021 13:53:38

13. Bu konu : ” Güney Afrika, Venezuela, Haiti, Küba, Fransa, Yunanistan, İrlanda, ” çok güzel. Slm siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 455

14. Bayburt merkezden ben memo. Selam sayfan yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 12-08-2021 19:22:12

15. Niğde merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-08-2021 08:19:24

16. Bu konu : ” Güney Afrika, Venezuela, Haiti, Küba, Fransa, Yunanistan, İrlanda, ” çok güzel. Selam paylaşımın valla mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 6

17. Van merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 31-08-2021 19:18:46

18. Bu konu : ” Güney Afrika, Venezuela, Haiti, Küba, Fransa, Yunanistan, İrlanda, ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha iyi, şukuladım , gaye – 127

Write A Comment