Bak, bunun meşru bir komplo olduğundan tam olarak emin değilim. Değilse üzgünüm, ama bir yerlerde bir şeyler söylenmesi gerektiğini düşünüyorum. Tavuklarını Santeria için kurban olarak satılmaktan kurtardıklarını çok fazla insandan çok kez duydum. Bir tavuk baba olarak, bunun Güney Florida’da olan türden bir bok olması ciddi anlamda endişe verici. Demek istediğim, sırf bu nedenle tavuk satan mağazaların olması, Santeria ritüellerinde tavukları kurban etmeye hazır, yeterince büyük bir tüketici kitlesinin olduğu anlamına gelir. Bence bu bok çok korkunç.

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Güney Florida’nın kurbanlık tavuk endüstrisinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 312

2. Isparta dan kimler var. Güney Florida’nın kurbanlık tavuk endüstrisinden bahsedebilir miyiz? . Merhaba paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 382

3. Kayseri dan kimler var. Güney Florida’nın kurbanlık tavuk endüstrisinden bahsedebilir miyiz? . Merhabalar web siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 117

4. Selam herkese web siteniz yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

5. Mardin merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 15-07-2021 08:15:48

6. Gaziantep merkezden ben emin. Selam web siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2021 00:19:59

7. Kırklareli merkezden ben gaye. Selam herkese siten harbiden iyi, şukuladım 20-07-2021 11:52:33

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Güney Florida’nın kurbanlık tavuk endüstrisinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 31

9. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Slm siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 26-07-2021 00:27:58

10. Bu konu : ” Güney Florida’nın kurbanlık tavuk endüstrisinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 457

11. Aydın dan kimler var. Güney Florida’nın kurbanlık tavuk endüstrisinden bahsedebilir miyiz? . Mrb paylaşımınız vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 6

12. Diyarbakır dan kimler var. Güney Florida’nın kurbanlık tavuk endüstrisinden bahsedebilir miyiz? . Merhaba siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 378

13. Bu konu : ” Güney Florida’nın kurbanlık tavuk endüstrisinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese siten harbiden mükemmel, face de paylaştım , memo – 458

14. Manisa dan kimler var. Güney Florida’nın kurbanlık tavuk endüstrisinden bahsedebilir miyiz? . Merhaba web sitesi yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 88

15. Bu konu : ” Güney Florida’nın kurbanlık tavuk endüstrisinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 17

16. Artvin merkezden ben emin. Mrb siteniz valla çok güzel, tebrikler 15-08-2021 17:47:28

17. Yalova dan kimler var. Güney Florida’nın kurbanlık tavuk endüstrisinden bahsedebilir miyiz? . Slm web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun , ali – 303

18. Merhaba herkese paylaşım inanki güzel, linkedinde paylaştım

19. İzmir dan kimler var. Güney Florida’nın kurbanlık tavuk endüstrisinden bahsedebilir miyiz? . Selam herkese sayfa valla çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 133

20. Bu konu : ” Güney Florida’nın kurbanlık tavuk endüstrisinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 143

21. Selam paylaşım inan ki çok iyi, face de paylaştım

22. Niğde merkezden ben ali. Merhaba sayfan vallaha hoşuma gitti, sağolun 31-08-2021 19:19:45

23. Selamlar siten ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Bu konu : ” Güney Florida’nın kurbanlık tavuk endüstrisinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle güzel, twitter da paylaştım , ali – 189

25. Bu konu : ” Güney Florida’nın kurbanlık tavuk endüstrisinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 204

26. Bu konu : ” Güney Florida’nın kurbanlık tavuk endüstrisinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, saolun , emin – 426

27. Kars merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 16-09-2021 23:53:21

28. Tokat merkezden ben doruk. Merhaba web siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 25-09-2021 12:36:27

29. Afyon dan kimler var. Güney Florida’nın kurbanlık tavuk endüstrisinden bahsedebilir miyiz? . Slm sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 440

Write A Comment