Kategoriler
Genel

Güney Kore

Ben Koreli bir Amerikalıyım. Kore, covid konusunda “model” ülke olarak selamlanıyor.

Gördüğüm şey tam tersi. Kore, seçkinlerin beyin yıkama deneylerinin merkez üssü. ABD’den daha yoğun, daha homojen, halkın beyin yıkama yöntemlerini test edebilecekleri bir yer sunuyor. Dahası, gençler.

Kore’de ünlülere “İdoller” denir. İlginç.

Şimdi burada kararıyor. Bu şeytani tarikatta gördüğümüz kalıplardan biri, cinsiyetleri harmanlamalarıdır. Erkek Koreli kpop yıldızlarına bakın. Erkek ünlülerle yapılan konuşma şovlarına bakın. Çoğu zaman kızlara benziyorlar. Makyaj yapmak, kız gibi davranmak, gerçekten kafa karıştırıcıydı. Ama sonunda ne yaptıklarını anladığımda, şimdi bir araya geliyor. Cinsiyet harmanlama hedeflerinden biridir.

Metro sisteminde, her yerde plastik cerrahi afişleri ve reklamları göreceksiniz. Önce / sonra resimler. İnsanlar şimdi çocuklarına plastik cerrahi için mezuniyet hediyesi veriyorlar. Farklı görünmek için bu kadar acı çeken ahlaki ve etik değerlerin tamamen sökülmesi. Hepsi balık gibi görünüyor, büyük göt doğal olmayan görünümlü gözler, düz avrupa görünümlü burunlar, traşlı çeneler.

Ve bunun etnik kökenime dayandığım gibi görünmesini istemiyorum. Ancak değer sistemi, tıpkı ABD’de olduğu gibi orada oldukça azaldı, ancak daha kontrollü. Yöntemlerine kandırılmayın, ne yaptıklarını görüyoruz.

Hepsini bir araya getirdiğimde, Kore covid’in örnek ülkesi olduğu için gördüğünüz şey, özgürlükleri üzerinde tam bir kilitlenme gerçekleştirmiş olmaları. Kore’nin özgür olduğu söyleniyor çünkü kontrol altında covid yapıyorlar. Hayır. Covid saçmalıktır. Kontrolden çıkmış değil, neredeyse göründüğü kadar tehlikeli değil.

İrtibat takibi var, giren tüm insanlara 2 haftalık bir karantina uyguladılar – 2 hafta boyunca bir otel odasında kilitli kaldınız, sadece yemek için günde 3 kez kapıları açıp tepsinizi dışarıda bırakıyorsunuz. Model ülke olarak tutuluyorlar çünkü seçkinlerin burada uygulamak istedikleri tüm “kuralları” uyguluyorlar.

Ve izle- Kore bir aşı GEREKTİREN ilk ülkelerden biri olacak. Ve bunu yaptıkları için “kutsanacaklar”.

Her şeyin bir araya geldiğini görmek çok açık. Kore, dünyanın dört bir yanında uygulamaya çalıştıkları acımasız önlemlere destek toplamak için test merkezi ve örnek dünyaya gösteriliyor. Saçmalık oyunları ve yalanları ortaya çıkıyor.

“Güney Kore” için 12 yanıt

Çanakkale merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-07-2020 17:15:40

Kocaeli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-07-2020 21:06:22

Adana merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 30-07-2020 14:25:38

Bursa merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2020 08:57:37

Kocaeli merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 08:31:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir