Güneydoğu ABD’de şu anda baygın, derin bir titreşim duyan / hisseden var mı?

Yatakta uzanıyorum ve zayıf ama derin bir titreşim hissediyorum / duyuyorum. Yatağımdaki yayların onu güçlendirdiğini hissediyorum. Bana covid’nin başlangıcına doğru derin bir titreşim duyduğum ve sonra aynı şeyi söyleyen diğer insanların okuduğum bir deneyimi hatırlatıyor, kardeşimin ertesi gün bir eyalette benden bahsetmeden bahsetmesi de dahil.

“Güneydoğu ABD’de şu anda baygın, derin bir titreşim duyan / hisseden var mı?” üzerine 16 yorum

1. Zonguldak merkezden ben doruk. Mrb web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 10-09-2020 10:15:21

2. Isparta merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-09-2020 10:18:23

3. Bolu merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-09-2020 16:04:20

4. Bursa merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 27-09-2020 01:55:14

5. Hatay merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 02-10-2020 09:30:56

6. Bu konu : ” Güneydoğu ABD’de şu anda baygın, derin bir titreşim duyan / hisseden var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 267

Yorum yapın