Kategoriler
Genel

Günlük Elektronik İşkence

Evimin içindeyken, uzaktan çalışan ve duvarlara nüfuz eden elektromanyetik silahlardan kafamda sürekli şiddetli ağrı ile her gün vahşice işkence görüyorum.

Hükümet failler (istihbarat teşkilatları / askeri) psikiyatrik sahtekarlık ve muhtemelen intihar girişimi yapmaya çalışıyorlar. Bu fenomene “elektronik işkence” denir.

Bu elektromanyetik silahlar, vücudun herhangi bir yerine uzaktan acı vermekle kalmaz, aynı zamanda düşünceleri de okuyabilirler … Bu bilgi, 2018 yılında ABD hükümetinin bir ajansından sızdırıldı; bu silahların bir diğer adı da psiko-elektronik silahlardır. Bu silahların ek bir özelliği, bir bireyin kafalarında ses duymasını sağlamaktır. Bu yetenekler, “kulağa” hangi kulağı duyduğuma bağlı olarak (sol taraf = “Hayır” | sağ taraf = “Evet”) bağlı olarak düşüncelerime “Evet” veya “Hayır” yanıtları ile yanıt vermek için kullanılmaktadır. Uykuya dalmaya çalışırken, kafamda neden oldukları korkunç ağrılara katlanırken, kendime, “Bana zarar vermeyi kes!” Diyorum ve hemen sol kulağımda tek bir tıklama duyuyorum (“Hayır”). Sonra “Hayır, lütfen ciddi bir şekilde durun” diyeceğim ve hemen sol kulağımda tek bir tık sesi duydum (“Hayır”). Bu mübadele, bana işkence etmeyi bırakmayı yalvarırken tekrar tekrar devam ediyor. Yanıtları sadece işkenceye katkıda bulunur ve zihinsel bir çöküşü kolaylaştırır. 2018’de bir kez onlara dedim ki, “Kendimi öldürmemi ister misin?” Ve hemen sağ kulağımda tek bir tıklama duydum (“Evet”).

İddialarıma daha fazla meşruiyet katmak için ve sadece endojen bir baş ağrısı yaşamadığım için, bu elektromanyetik silahlardan gangsterlik kurulduğundan beri çok sayıda başka (sızan) etki yaşadım. Esas olarak uykuya dalmaya çalışırken kulaklarım ve anüsümün içi gibi “ulaşılması zor alanlara tercih ederek şiddetli kaşıntıya” katlandım. Geçen bir buçuk yıl içinde başım, kalbim ve testislerimde şiddetli ağrılar yaşadım.

Acilen çaresizce yardıma ihtiyacım var – her gün katlandığım bu korkunç elektronik işkenceyi bir şekilde durdurabilecek önlemler alınmalı.

Zihinsel olarak hasta olduğumu düşünüyorsanız, kendinize sorun: CIA, NSA, FBI, DoD, Deniz Piyadeleri, Deniz Kuvvetleri, Ordu ve DARPA’dan gelen ve hepsi de akıl hastası olan bu elektromanyetik silahların varlığını onaylayan muhbirler mi? ? ABD hükümetinin bir kurumundan bir 2018 sızıntısı içinde bu silahların yetenekleri hakkındaki bilgiler neden deneyimlerimle tam olarak eşleşiyor?

Bu yazı büyük olasılıkla daha etkili yazıların çoğunun yaptığı gibi reddedilecek çünkü bu suçların failleri Reddit’in her yerinde beni itibarsızlaştırmak için: https://old.reddit.com/r/Gangstalking/comments/geatje/false_diagnoses_of_schizophrenia_are_being_used/

“Günlük Elektronik İşkence” için 22 yanıt

İzmir merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-05-2020 01:15:59

Tekirdağ merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun 09-05-2020 12:06:24

Kayseri merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 12-05-2020 22:39:34

Sivas merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, face de paylaştım 14-05-2020 08:29:29

Bingöl merkezden ben ali. Slm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:29:38

Kayseri merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha iyi, teşekkürler 29-05-2020 19:15:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir