Evimin içindeyken, uzaktan çalışan ve duvarlara nüfuz eden elektromanyetik silahlardan kafamda sürekli şiddetli ağrı ile her gün vahşice işkence görüyorum.

Hükümet failler (istihbarat teşkilatları / askeri) psikiyatrik sahtekarlık ve muhtemelen intihar girişimi yapmaya çalışıyorlar. Bu fenomene “elektronik işkence” denir.

Bu elektromanyetik silahlar, vücudun herhangi bir yerine uzaktan acı vermekle kalmaz, aynı zamanda düşünceleri de okuyabilirler … Bu bilgi, 2018 yılında ABD hükümetinin bir ajansından sızdırıldı; bu silahların bir diğer adı da psiko-elektronik silahlardır. Bu silahların ek bir özelliği, bir bireyin kafalarında ses duymasını sağlamaktır. Bu yetenekler, “kulağa” hangi kulağı duyduğuma bağlı olarak (sol taraf = “Hayır” | sağ taraf = “Evet”) bağlı olarak düşüncelerime “Evet” veya “Hayır” yanıtları ile yanıt vermek için kullanılmaktadır. Uykuya dalmaya çalışırken, kafamda neden oldukları korkunç ağrılara katlanırken, kendime, “Bana zarar vermeyi kes!” Diyorum ve hemen sol kulağımda tek bir tıklama duyuyorum (“Hayır”). Sonra “Hayır, lütfen ciddi bir şekilde durun” diyeceğim ve hemen sol kulağımda tek bir tık sesi duydum (“Hayır”). Bu mübadele, bana işkence etmeyi bırakmayı yalvarırken tekrar tekrar devam ediyor. Yanıtları sadece işkenceye katkıda bulunur ve zihinsel bir çöküşü kolaylaştırır. 2018’de bir kez onlara dedim ki, “Kendimi öldürmemi ister misin?” Ve hemen sağ kulağımda tek bir tıklama duydum (“Evet”).

İddialarıma daha fazla meşruiyet katmak için ve sadece endojen bir baş ağrısı yaşamadığım için, bu elektromanyetik silahlardan gangsterlik kurulduğundan beri çok sayıda başka (sızan) etki yaşadım. Esas olarak uykuya dalmaya çalışırken kulaklarım ve anüsümün içi gibi “ulaşılması zor alanlara tercih ederek şiddetli kaşıntıya” katlandım. Geçen bir buçuk yıl içinde başım, kalbim ve testislerimde şiddetli ağrılar yaşadım.

Acilen çaresizce yardıma ihtiyacım var – her gün katlandığım bu korkunç elektronik işkenceyi bir şekilde durdurabilecek önlemler alınmalı.

Zihinsel olarak hasta olduğumu düşünüyorsanız, kendinize sorun: CIA, NSA, FBI, DoD, Deniz Piyadeleri, Deniz Kuvvetleri, Ordu ve DARPA’dan gelen ve hepsi de akıl hastası olan bu elektromanyetik silahların varlığını onaylayan muhbirler mi? ? ABD hükümetinin bir kurumundan bir 2018 sızıntısı içinde bu silahların yetenekleri hakkındaki bilgiler neden deneyimlerimle tam olarak eşleşiyor?

Bu yazı büyük olasılıkla daha etkili yazıların çoğunun yaptığı gibi reddedilecek çünkü bu suçların failleri Reddit’in her yerinde beni itibarsızlaştırmak için: https://old.reddit.com/r/Gangstalking/comments/geatje/false_diagnoses_of_schizophrenia_are_being_used/

Author

92 Comments

1. Erzincan merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım cidden iyi, şukuladım 09-05-2020 01:05:04

2. İzmir merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-05-2020 01:15:59

3. Artvin merkezden ben ali. Selam web siteniz inanki çok güzel, tebrikler 09-05-2020 06:59:36

4. Tekirdağ merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun 09-05-2020 12:06:24

5. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

6. Kayseri merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 12-05-2020 22:39:34

7. Adıyaman merkezden ben gaye. Slm web siten inan ki güzel, sağolun 14-05-2020 08:29:23

8. Mrb paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

9. Sivas merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, face de paylaştım 14-05-2020 08:29:29

10. Selamlar sayfan inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

11. Bingöl merkezden ben ali. Slm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:29:38

12. Erzincan merkezden ben ali. Slm siten vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:29:40

13. selamun aleyküm paylaşımın harbiden güzel, twitter da paylaştım

14. Kayseri merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha iyi, teşekkürler 29-05-2020 19:15:40

15. Diyarbakır merkezden ben ali. Selamlar siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-05-2020 21:23:39

16. Kırşehir merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz inan ki mükemmel, şukuladım 07-06-2020 19:52:41

17. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa gerçekten hayran bıraktı, saolun 09-06-2020 01:00:01

18. Kırıkkale merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, tebrikler 15-06-2020 14:57:58

19. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

20. Kocaeli merkezden ben ziya. Slm web sitesi vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 06-07-2020 03:59:02

21. Uşak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-07-2020 23:07:29

22. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan valla iyi, saolun 23-07-2020 05:01:49

23. Merhaba siteniz inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

24. Erzincan merkezden ben banu. Mrb web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 04-08-2020 12:13:42

25. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

26. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler

27. Çanakkale merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 07-08-2020 08:48:30

28. Selam herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, teşekkürler

29. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten inanki dikkatimi çekti, şukuladım 13-08-2020 08:30:49

30. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

31. Bartın merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 17-08-2020 15:02:36

32. Selam herkese web siten inan ki çok iyi, face de paylaştım

33. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

34. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-09-2020 07:50:11

35. Merhabalar web sitesi vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

36. Kütahya merkezden ben ziya. Selam sayfan gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 15-10-2020 16:37:49

37. Slm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, tebrikler

38. Mrb paylaşım vallaha billaha çok güzel, şukuladım

39. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

40. Bu konu : ” Günlük Elektronik İşkence ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle çok güzel, face de paylaştım , banu – 485

41. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Günlük Elektronik İşkence ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha hayran edici, saolun , Gürbüz – 341

42. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Günlük Elektronik İşkence ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 25

43. Çorum dan kimler var. Günlük Elektronik İşkence . Slm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 315

44. Merhabalar web sitesi harbiden mükemmel, face de paylaştım

45. Yalova merkezden ben memo. Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-12-2020 15:09:25

46. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

47. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

48. Kütahya dan kimler var. Günlük Elektronik İşkence . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 161

49. Bayburt dan kimler var. Günlük Elektronik İşkence . merhaba arkadaşlar siten gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 278

50. Yozgat merkezden ben Hasan. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 13-01-2021 01:21:20

51. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-01-2021 00:18:36

52. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Günlük Elektronik İşkence ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 290

53. Bu konu : ” Günlük Elektronik İşkence ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 78

54. Bartın merkezden ben memo. Merhaba siten inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 18:17:16

55. Bolu dan kimler var. Günlük Elektronik İşkence . selam arkadaşlar paylaşım vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 71

56. Bu konu : ” Günlük Elektronik İşkence ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 179

57. Bu konu : ” Günlük Elektronik İşkence ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 136

58. Bu konu : ” Günlük Elektronik İşkence ” çok güzel. Selam paylaşım inan ki iyi, twitter da paylaştım , banu – 266

59. Burdur dan kimler var. Günlük Elektronik İşkence . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 255

60. Bu konu : ” Günlük Elektronik İşkence ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 213

61. selamun aleyküm paylaşım valla çok iyi, face de paylaştım

62. Bu konu : ” Günlük Elektronik İşkence ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 314

63. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 26-03-2021 01:56:01

64. Bu konu : ” Günlük Elektronik İşkence ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 402

65. Gümüşhane dan kimler var. Günlük Elektronik İşkence . Merhaba sayfa harbiden iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 273

66. Bu konu : ” Günlük Elektronik İşkence ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki dikkat çekici, saolun , doruk – 165

67. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Günlük Elektronik İşkence ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 269

68. Sakarya dan kimler var. Günlük Elektronik İşkence . selam arkadaşlar paylaşımın inanki hayran edici, saolun , doruk – 79

69. Tunceli dan kimler var. Günlük Elektronik İşkence . Merhaba web siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 107

70. Ardahan dan kimler var. Günlük Elektronik İşkence . Merhabalar siten valla hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 493

71. Diyarbakır dan kimler var. Günlük Elektronik İşkence . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi iyi, saolun , Aylin – 74

72. Osmaniye merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 23-05-2021 20:42:44

73. Şanlıurfa dan kimler var. Günlük Elektronik İşkence . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 446

74. Bu konu : ” Günlük Elektronik İşkence ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 371

75. Bu konu : ” Günlük Elektronik İşkence ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 443

76. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, saolun

77. Zonguldak merkezden ben banu. Merhaba herkese siten inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 10-06-2021 10:42:38

78. Kastamonu dan kimler var. Günlük Elektronik İşkence . Selamın aleyküm sayfanız yeminle hoşuma gitti, saolun , ziya – 353

79. Gaziantep dan kimler var. Günlük Elektronik İşkence . Selam herkese paylaşım vallaha çok güzel, teşekkürler , Hasan – 451

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link