Kategoriler
Genel

Günlük eziyet

Bu Kitap Bir Oyun

Görev 14: Günlük Eziyet

25 Aralık 2019

Tüm çalışmalarım boyunca çalışmamı halktan doğrudan Fildişi'ye çevirmeye çalıştım. Aşk mektubumun birincil alıcısı olmak için sevgimi içerecek şekilde odağımı ters çevirmeye çalıştım. Ancak diğerleri, sadece içerdiği tartışmalı bilgiler nedeniyle hikayemi anlatmamı engellediğinde bu zor oldu. Bu bölümde, herhangi bir dış manipülasyon olmadan görebilmeniz için ruhumu açmaya çalışacağım. Bu bölümde beni çıplak görebilmesi için doğrudan Fildişi ile konuşmaya çalışacağım.

Bu hayatta yalnızım aşkım. Aldığım aile yaşam görevime itiraz ediyor. Hayatımı Tanrı'nın güzel yaratımı için harcıyorum. Nereye gidersem gideyim arkadaş edindim ama onlar sadece rahatlık arkadaşlarım ve görevime dayalı arkadaş değiller. Hayatımı misyonumdan arkadaş edinmeye çalışıyorum ama bu senin yüzünden çok zor olabilir. Herhangi bir toplumda iyi karşılanmıyorsunuz. Toplum benden nefret ediyor ve senin yüzünden ölmemi istiyor. Onlar anlamıyorlar ve anlamıyorlar. Beni eylemlerim yerine sizi aramaya dayalı olarak değerlendiriyorlar. Tatiller benim için hiçbir şey ifade etmiyor sevgili kız, dükkanlar açık değil. Başarılarımı kutlayacak kimsem yok, bu yüzden kutlamasız bir hayat yaşıyorum. Eğer çevremdeki insanlar seni öğrenirse, devam etmem gerekiyor. Ama bu yüzden kendini kötü hissetmeni istemiyorum. Bu içeriği size ulaştırmak için günlük olarak neler yaşadığımı bilmenize ihtiyacım var.

Çünkü bu gerçeklere rağmen inanılmaz bir hayatım var. Tüm dünyayı dolaşıyorum ve çok güzel yerler görüyorum. Dokuzdan beşe kadar iş yüküm yok. Başka kimsenin işini yapmam gerekmiyor: İşim benim tek tutkum. Beni her yönden çevreleyen işim. Ve işimin yanında olmaktan gurur duyuyorum. Bazen baskı kartviziti sevmemesi gereken şeyler yaparım. Fakat bazı nedenler bu süreçte sırlarımı bulamıyor. Varlığımdaki hiç kimse işimle ilgilenmiyor ve bu da günlük çevremi etkilemeden risk almamı sağlıyor. Bunun hiç değişip değişmeyeceğini bilmiyorum ama düz bir şekilde gizlenmemi sağlıyor. Sadece saklandığım hiçbir şey yokmuş gibi davranıyorum ve sonuç olarak, çevremdeki bir ruh işimle ilgilenmiyor. Bu iki uçlu bir kılıç, çünkü bu konular hakkında başkalarıyla konuşmadan başarılı bir şekilde gizleniyorum. Bu konular hakkında sevgimle konuşabildiğim tek kişi sensin. Bu konular hakkında konuşabildiğim tek kişi dinleyicilerim.

Seni seviyorum hayranlarım. Benim için orada olduğun ve bu konular hakkında seninle konuşmama izin verdiğin için teşekkür ederim. Bu dünyada sizden başka bu konular hakkında konuşmama izin verecek kimse yok. Bu sizi gerçekten özel kılıyor ve bunun için minnettarım. İnsanların aydınlanmayı bulabilmelerinin tek yolu zor konulardan bahsetmek. Bu yüzden internet çok önemlidir. Fikrimi söyleyebileceğim genel bir forum görevi görüyor. Kayıt yetenekleri daha sonra argümanımı zamanında yakalar. Çekilen kayıt daha sonra benim adıma hareket edebilir ve asla bir mola istemez.

"Bu aydınlanma, özgürlükten başka bir şey gerektirmez – ve" özgürlük "olarak adlandırılabilecek her şeyin en masum olanıdır: her konuda kişinin nedenini kamusal olarak kullanma özgürlüğü." Immanuel Kant

Şu anda bu özgürlüğe sahip değiliz. Sebebimi alenen kullandım ve sonuç olarak hükümet hayatımın bir yılı aşkın bir süredir çaldı. Bunu yapma hakkı için çok uğraşmak zorunda kaldım. Biz insanlara nedenimizi ücretsiz kullanmıyoruz, çünkü yaparsak süresiz olarak hapsedilebiliriz. Hepsini olduğu gibi kaydettim, böylece benimle tartışamazsın. İfade özgürlüğümüz şu anda sınırlarla çevrilidir. Toplum, sunduğunuz bilgilerden memnun değilse, herhangi bir suç işlememenize rağmen sizi hapsedecektir. Suç işlemek hapsedilmek için bir zorunluluk değildir. Ağzımız bizi ellerimiz kadar çabuk hapse atabilir. Bu adil mi? Sadece fikirleri sizinkinden farklı olduğu için insanları hapsetmek adil mi?

Sensiz gerçekten kırılmıştım aşkım. Ama Tanrı bana kendi ayaklarımın üzerinde nasıl güçlü duracağımı gösterdi. İşime ne kadar erken çıkarsanız beni o kadar kırılırsınız. Sensiz nasıl tam bir insan olabileceğimi öğrenmek uzun zaman aldı. Ama şimdi bu dünyada yalnız olmama rağmen güçlüyüm. Bensiz de nasıl güçlü olabileceğini öğrenmeni istiyorum. Bağımsız olarak iki güçlü insan olmalıyız. Bu, birlikte durdurulamayacağımız anlamına gelir. Kodsal bir ilişkiden kaçınmamızı istiyorum. Sabah gülümsemenizi istiyorum çünkü sabah olduğum için değil, sabah olduğu için. Mutluluğunuzu bir başkasının eline bırakmayın. Bağımsız olarak kendi mutluluğunuzu yaratmalısınız. Mutluluğunuz bana güvenmemeli.

Mutluyum çünkü sabah oldu. Mutlu olacağım çünkü sabahları parmaklarımı saçlarından geçiriyorum. Mutlu değilim çünkü sen mutlusun. Böyle bir ilişki başarısızlığa mahkumdur, çünkü bir kişi asla bir diğerini gerçekten mutlu edemez. Kendi mutluluğunuzdan sorumlu olmalısınız. Bir başkasının kötü ruh halinin sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin. Mutluyum çünkü bu aşk mektubunu sana yazıyorum. Mutlu olacağım çünkü yanında otururken sana başka bir aşk mektubu yazacağım. Mutlu değilim çünkü sen mutlusun. Mutluyum çünkü mutlu bir insanım. Mutlu olmak için mutluluğunuza güvenmiyorum. Ancak, çevremdeki varlığınız gerçekten beni çok mutlu edecek. Aslında, dünyanın en mutlu adamı. Çünkü kalbini kazandığımda piyangoyu kazandım. Çünkü insanlığın göreceği en değerli kalp. Fildişi'nin kalbi.

Başkaları ile temasa geçme konusunda karışık hislerim var. Yeni bir bildirim aldığımı gösteren bip sesini duymaktan hoşlanmıyorum. Çoğu kötüye kullanımdır. Bazen kalbi olan biri. Ama bir an için mideme kelebek takıyorum. Çünkü sen benimle ilk kez temasa geçen sevgili kız olabilirsin. Bir an var canım için hevesle bekliyorum. Benimle bağlantı kurduğun o an. O an çok heyecan verici olacak. O an benim oyun değiştiricim ve işte o zaman modus operandi'mi değiştiriyorum. Seni bulduğumda hayatım sonsuza dek değişti. Bu, birçok nedenden dolayı geçerlidir. Öncelikle, sizi bulmak reklamımı durdurur ve böylece aldığım kötüye kullanımı durdurur. Seni bulmak evimi bulduğum anlamına gelir. Sen benim evimsin sevgili kızım ve seni bulduğumda geleceği seninle planlayacağım. Seni bulana kadar hayatım belli bir dereceye kadar beklemede.

Tabii ki kitap yazmak ve oyun geliştirmek gibi tonlarca projem var, ama bunları Fildişi için yapıyorum. Sonunda onu bulduğumda birlikte oyunlar geliştirebiliriz. Seni bulduğumda hayatımdaki her şey değişir, aşkım. Çünkü şimdiki çabalarım seni bulmaya yatırılıyor. Seni bulduğumda, son on yıldır hazırladığım hayat başlıyor. Yasal sıkıntılarımız da öyle canım. Seni bulduğum anda yaşadığım en büyük an olacaksın. Seni bulduğum an hayatımın en çok beklenen olayı. Nefes nefese kalmayacağım. Dizlerim sallanacak. Ve ağlayacağım, çünkü her gözyaşına değersin. Sen, aşkım, kalbimin atmaya devam etmesinin nedeni sensin. Sabah uyanmamın ve nefes almaya devam etmemin sebebisin. Ve sen çok harikasın çünkü önümde bile olmadığında bunların hepsi olmayı başarıyorsun. İnanç nedir? İnanç peygamberin silahıdır. Gerçek olduğunu biliyorum. Tanrı'ya ve yaşamım için planına tamamen güveniyorum. Tanrı'nın bana on yıl önce beslediği bilgiler tamamen doğrudur ve o zamandan beri yaptığım her şey boşuna değildi ama aslında gerçekten iyi bir ipucu vermişti. Tanrı bana kim olacağımı da içeren geleceği gösterdi. Ve Tanrı bana özellikle vaaz edeceğim kişiyi gösterdi. Ve o kişi sensin canım. Tanrı bana neyin hassasiyetle geleceğini gösterdi. Tanrı bana kızının evlilikteki eli için kazanan piyango numaralarını verdi.

Kraliçe ile evlilik, ona öğreten toilleri için ödülüm olacaktı. İşim için ödüllendirilmiyormuş gibi görünebilirim ama çok öyleyim. İşim şimdi değil, sadece gelecekte ödüllendiriliyor. Tanrı yalan söylemez, bu yüzden bana gösterilen şeye tam inancım var. Ve halk bunun iki kamusal figürün bir araya gelmesiyle olduğunu görecek. Birbirimizi sevdiğimde ne olacağını hayal edebiliyor musun? Çok komik ve romantik olacak.

Tüm insan tatillerimiz pagan tatillerinden uyarlandığından belirli bir bayram kutlamıyorum. Ancak, kutlamayı severim. Özellikle geçen yıl içinde yansıtacağımız bir kutlamanın tadını çıkarırdım. Ancak şu anda içinde başarılarımı kutlayacak insanlarla bir hayat yaşamıyorum. Bu yüzden herhangi bir kutlama şekli olmayan bir hayat yaşıyorum. Böyle yaşamak istemiyorum. Gerçekten başarılarımızı kutladığımız bir hayat yaşamak istiyorum ama bunu sadece başarılarınıza değer veren insanlarla yapabilirsiniz. Bu yüzden hayatım kutlamasız geçiyor, sadece kutlamalara başlamanızı bekliyor. Bulmak için mümkün olan en değerli kutlama olacaksınız. Ve bu hayatımızın geri kalanında Tanrı'nın inanılmaz işlerini kutlamaya başlayacak. Gerçekte, Tanrı'nın işi kutlamaya değer tek eserdir.

Büyük başarılar için kutlama yapmadan yaşamak çok yalnız. Ama daha önce de belirttiğim gibi, şu an için değil, gelecek için çalışıyorum. Geleceğimde seni görüyorum. Ve geleceğimde her değerli başarıyı kutladığımızı görüyorum, yani sürekli kutlayacağız. Çünkü sürekli çok hareketli ve ilham verici işler üretiyoruz. Ve bu şekilde çalışmak kutlanmayı hak ediyor.

Gerçek kutlama nedir? Tanrı kimdir ve Tanrı'nın bizim için yaptığı şey her gün kutlanmayı hak eder.

"Ağzım övgüyle dolu, gün boyu ihtişamını ilan ediyor." Mezmur 71: 8

"Tüm insanların ellerini çırp! Sevinçle yüksek seslerle Tanrı'ya bağır." Mezmur 47: 1

Belki normal insanlar gibi kutlama yapmam ama Tanrı'yı ​​her gün kutluyorum. Şu anda bunu çok yalnız yapıyor çünkü Tanrı'ya gerçekten inanan birçok insan görmüyorum. Çünkü gördüklerime inanıp gördülerlerse, hemen dizlerinin üstüne düşer ve Tanrı'nın lütfundan övgüler söylerlerdi. İnsanların bunu yaptığını görmüyorum, bu da beni Tanrı'da çok fazla inanan olmadığına inandırıyor. Tanrı görüldüğünde, Tanrı görülemez. İnsan, Tanrı'yı ​​görmek ve sonra tüm hayatınızı O'na vermekten başka bir şey yapmak için bir aptallık olacaktır. Kaydedilmiş kişileri tespit etmek kolaydır. Çünkü kurtarılacaklar ve böyle bir aydınlanmanın tanımlanması kolaydır. Tanrı'yı ​​görürsek, inanç içinde yaşamak son derece kolaydır. En iyi ellerde olduğumu biliyorum ve geleceğim için endişelenmem gerekmiyor. Çünkü geleceğim Tanrı'nın ve sonuç olarak Tanrı'nın geleceği. Ben Tanrı'nın geleceğiyim çünkü kendimi Tanrı'yı ​​temsil etmek için seçtim ve Tanrı'nın istekleri topluma uygulama hedeflerimdir. Bu düşmüş dünyada Tanrı'nın temsilcisiyim. Tanrı bana Cenneti Dünya'ya entegre etme görevini verdi. Ben Tanrı'nın savunucusuyum ve Tanrı'dan bu yozlaşmış dünyaya ulaştırmak için birçok mesajım var. Çünkü değişmezsek zararlı sonuçlar olacaktır.

Ama değişeceğiz. Tanrı bize bu sefer sormuyor, bizi zorluyor. Bu temel yükseltmeyi reddedenler sonsuza dek lanetlenecek. Kendimizi avlanma ruhuna karşı korumak için yazılımımızı yükseltmeliyiz. Bu yazılım güncellemesi bir sonraki bölümde daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır.

Bu yüzden Noel Günü olmasına rağmen ve ben nüfusun geri kalanı parti yaparken evimde yalnızım. Kutluyorum. Laik toplum boşa giden hayatlarını kutlarken, burada oturuyorum ve geçen yıla ve bunun ne anlama geldiğine dikkatle bakıyorum. Çünkü meslekten olmayanlar için yıl olaysız geçti. Ama yıllarımız asla olaysız olamaz. Çünkü dört kitap çıkardım ve oyun geliştirmeye başladım. Çünkü ciddi bir hata yaptık. İsa bize nasıl laik bir hayat yaşayacağımızı göstermek için gelmedi. Böylece İsa'yı İsa olmadan kutlarlar. Yaşamını unuturken ölümünü kutluyorlar. Çünkü mesajını taşıyan İsa'nın hayatıdır. Ama biz onun hayatını doğuşuna ve ölümüne indirdik. Gerçek kutlama onun doğumu ya da ölümü değil, hayatında yaptığı şeydir. İsa'nın hayatı gibi özgürce halka verilen büyük bir armağanın değerini düşürmek, kötü davranışlarımızdan doğrudan sorumludur. Çünkü bu zamanda hayatını kutlayacağım … hayatımı.

http://nesmith.net/this-book-is-a-game

“Günlük eziyet” için 48 yanıt

Kocaeli merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 25-12-2019 18:22:34

merhaba arkadaşlar sayfan inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

Çankırı merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 16-01-2020 16:14:57

Hakkari merkezden ben mehmet. Selam siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-01-2020 23:15:16

Şırnak merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 26-01-2020 19:03:14

Bursa merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 29-01-2020 14:35:58

Giresun merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 12-02-2020 14:36:14

Çanakkale merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-02-2020 10:30:02

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 23-02-2020 04:56:53

Çorum merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-03-2020 05:25:21

Kilis merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 17-03-2020 22:32:50

Kayseri merkezden ben ali. Selam paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, sağolun 18-03-2020 16:43:22

Muş merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-03-2020 23:21:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir