Birkaç yıl önce sonsuz gerçeklerin 5G’nin ne kadar tehlikeli olduğuna işaret ettiğini hatırlıyorum. Artık T-Mobile, ailelerin internete gücü yetmeyen okuldaki çocukların evlerine ücretsiz 5G yönlendiricileri koyuyor. “Yeni norm” nedeniyle tuhaf görünüyor Bu altta 5G’nin nadiren yayınlandığını görüyorum.

Author

63 Comments

1. selam arkadaşlar siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

2. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran edici, teşekkürler

3. Mrb paylaşım süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Aksaray merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 11:18:28

6. Selamın aleyküm siten inanki iyi, face de paylaştım

7. Selamın aleyküm sayfan valla hayran edici, tebrikler

8. Yozgat merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi güzel, şukuladım 08-10-2020 00:06:46

9. selam arkadaşlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

10. Selamlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

11. Isparta merkezden ben Hasan. Merhabalar siten gerçekten mükemmel, face de paylaştım 17-10-2020 00:18:36

12. Bu konu : ” Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 254

13. Bu konu : ” Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 98

14. Malatya merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 21-10-2020 17:04:21

15. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

16. Bu konu : ” Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 366

17. Niğde dan kimler var. Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. . selamun aleyküm web siten inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 109

18. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

19. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

20. Edirne merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siteniz gerçekten güzel, facebookta paylaştım 01-12-2020 06:26:45

21. Bursa merkezden ben ali. Merhaba web siteniz inanki hayran bıraktı, tebrikler 06-12-2020 14:08:22

22. Adana dan kimler var. Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. . Selam paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 415

23. Elazığ merkezden ben ali. selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:43:32

24. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, sağolun

25. Bu konu : ” Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 281

26. Selam herkese web siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

27. Bu konu : ” Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla mükemmel, saolun , ali – 360

28. Çorum dan kimler var. Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. . Selam sayfan inanki mükemmel, saolun , ali – 277

29. Gürbüz Reply

Rize merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 01-01-2021 04:57:42

30. Mrb web siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Bu konu : ” Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 403

32. Bursa merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, şukuladım 15-01-2021 10:50:55

33. Isparta dan kimler var. Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. . Selamlar sayfan ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 272

34. Bu konu : ” Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 21

35. Muş dan kimler var. Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. . merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 196

36. Karabük merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 19-02-2021 17:51:49

37. Kahramanmaraş dan kimler var. Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. . selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 407

38. Bu konu : ” Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım , banu – 276

39. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, tebrikler

40. Erzurum dan kimler var. Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. . Mrb web siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 80

41. selamun aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

42. Kırklareli merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-04-2021 13:44:36

43. Bu konu : ” Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 361

44. Bu konu : ” Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, şukuladım , banu – 117

45. Balıkesir dan kimler var. Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. . Selamlar paylaşım vallaha billaha iyi, şukuladım , hatice – 491

46. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız ciddiyim hayran edici, şukuladım 23-04-2021 13:30:30

47. Eskişehir dan kimler var. Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. . merhaba arkadaşlar web siten harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 31

48. selam arkadaşlar siten vallaha iyi, face de paylaştım

49. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok güzel, saolun

50. Bu konu : ” Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. ” çok güzel. Slm sayfan vallaha hayran edici, saolun , gaye – 262

51. Merhaba sayfanız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

52. Kastamonu dan kimler var. Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. . selamun aleyküm sayfanız vallaha dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 272

53. Bu konu : ” Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 24

54. Bu konu : ” Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 413

55. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 294

56. Kocaeli merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, saolun 23-05-2021 14:48:44

57. Bu konu : ” Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 320

58. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, şukuladım

59. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 17-06-2021 02:49:24

60. Selamlar web sitesi inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link