Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi.

Birkaç yıl önce sonsuz gerçeklerin 5G’nin ne kadar tehlikeli olduğuna işaret ettiğini hatırlıyorum. Artık T-Mobile, ailelerin internete gücü yetmeyen okuldaki çocukların evlerine ücretsiz 5G yönlendiricileri koyuyor. “Yeni norm” nedeniyle tuhaf görünüyor Bu altta 5G’nin nadiren yayınlandığını görüyorum.

“Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi.” üzerine 15 yorum

1. Aksaray merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 11:18:28

2. Yozgat merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi güzel, şukuladım 08-10-2020 00:06:46

3. Isparta merkezden ben Hasan. Merhabalar siten gerçekten mükemmel, face de paylaştım 17-10-2020 00:18:36

4. Bu konu : ” Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 254

5. Bu konu : ” Günlük olarak 5G’nin güvenli olmadığını hatırlatmaya başlayın. Yönlendiricinizdeki 5G’yi kapatmayı deneyin. Kapattığımdan beri uykum düzeldi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 98

6. Malatya merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 21-10-2020 17:04:21

Yorum yapın