Günün sonunda Joe Biden kazandı.

Günün sonunda Joe Biden kazandı. Oylar öyle söylüyor.

Ancak tüm kodların, tüm oylama makinelerinin ve iddia edilen herhangi bir suistimalin tam bir incelemesini istiyorum.

Ve kanun gereği bunu yapanların idam edilmesini istiyorum.

Artık sorunları görmezden gelmek yok. Artık her şeyin yolunda olduğunu, insanların aptal olduğunu ya da yerel seçmenlerin kafaları karışmış yaşlı çocuklar gibi davranmak yok. Seçim meselesi olmamalı. Oylarımın ülke dışında saklanmasını veya oy makinelerimin modeme sahip olmasını veya SD kart okuyucularla gizemli bir kodla yazılmasını istemiyorum. Dijital olarak imzalandıkları ve kişisel sorumluluğun alındığı yedeklemeler istiyorum.

Açık kaynak istiyorum. Ve şimdi açık kaynak istiyorum, gelecek yıl değil.

Bu seçimde kullanılan kodu görmek istiyorum.

Açık kaynak kodu yok, sertifika yok. Bugün.

“Günün sonunda Joe Biden kazandı.” üzerine 7 yorum

1. Bitlis dan kimler var. Günün sonunda Joe Biden kazandı. . Merhaba herkese web siten harbiden güzel, face de paylaştım , ali – 347

2. Kırıkkale dan kimler var. Günün sonunda Joe Biden kazandı. . merhaba arkadaşlar siteniz inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 207

3. Trabzon dan kimler var. Günün sonunda Joe Biden kazandı. . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , ziya – 259

4. Trabzon merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-11-2020 10:42:03

5. Malatya dan kimler var. Günün sonunda Joe Biden kazandı. . Slm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 224

6. Erzincan dan kimler var. Günün sonunda Joe Biden kazandı. . Merhabalar web sitesi ciddiyim çok güzel, teşekkürler , – 129

7. Uşak dan kimler var. Günün sonunda Joe Biden kazandı. . Slm web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 35

Yorum yapın