Şimdi mesajı destekliyorum ama iki şeye ve bunların ikiyüzlülüğüne işaret etmeme izin verin. Böyle toplumsal sorunları gündeme getiriyorlarsa, bir miktar tutarlılık olmalı.

Her şeyden önce Amerika’da Asya’dan nefret görmüyorum, herkes bu ülkede bir gelecek yaratmak için kıçını tekmelediklerini biliyor. İkincisi, hepimiz ABD’deki Asyalılara karşı nefret konusunda farkındalık yaratalım, ancak ülkeme ve mirasıma 24/7 dokunulmazlık ile MSM’ye (Rusya) bulaşmak tamamen iyi. Üçüncüsü, Google’ın sözlü hizmetinin şakası, beyaz ve Asyalı erkek programcılara karşı azınlıklar ve kadınlar lehine aktif olarak ayrımcılık yapmıyor muydu? İlk pislikler hakkında bir şeyler yapın ve ayrımcılık yaparken yakalanan Harvard ve diğer Ivy League okullarına seslenmeyi unutmayın.

Ne maskaralık. Ortaya koymak için biraz komplo. Büyük teknoloji artık Asyalılarla ilgileniyor mu? Hangileri? Xi ülkesinden mi? Yeni yönetim altında bu artık bir sorun ve büyük teknolojinin (Çin’e yatırılan) onu bir farkındalık günü haline getirmesi tesadüf.

Ted konuşmama geldiğiniz için teşekkürler.

Author

34 Comments

1. selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teşekkürler

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Günün yeni Google başlığını gördünüz mü? ” çok güzel. Slm siteniz valla iyi, saolun , elif yılmaz – 355

3. Bu konu : ” Günün yeni Google başlığını gördünüz mü? ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 409

4. Ankara merkezden ben emin. Selam herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, saolun 11-03-2021 20:58:56

5. Bu konu : ” Günün yeni Google başlığını gördünüz mü? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 242

6. Bu konu : ” Günün yeni Google başlığını gördünüz mü? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok iyi, şukuladım , Aylin – 12

7. İzmir dan kimler var. Günün yeni Google başlığını gördünüz mü? . selamun aleyküm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 257

8. Sakarya merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha güzel, sağolun 27-03-2021 01:25:40

9. Gürbüz Reply

Bilecik dan kimler var. Günün yeni Google başlığını gördünüz mü? . Merhaba web siten cidden iyi, şukuladım , Gürbüz – 89

10. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

11. Merhabalar sayfanız süper ötesi mükemmel, şukuladım

12. Bu konu : ” Günün yeni Google başlığını gördünüz mü? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 353

13. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 20-04-2021 09:36:50

14. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 21-04-2021 12:32:46

15. Konya dan kimler var. Günün yeni Google başlığını gördünüz mü? . Selam paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 364

16. Ağrı dan kimler var. Günün yeni Google başlığını gördünüz mü? . selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 95

17. Selam herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” Günün yeni Google başlığını gördünüz mü? ” çok güzel. Selam herkese siten harbiden güzel, teraziye tıkladım , gaye – 426

19. Bu konu : ” Günün yeni Google başlığını gördünüz mü? ” çok güzel. Slm web sitesi valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 411

20. Bu konu : ” Günün yeni Google başlığını gördünüz mü? ” çok güzel. Slm sayfan valla çok iyi, sağolun , mehmet – 131

21. Gürbüz Reply

Selam herkese web siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

22. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Iğdır dan kimler var. Günün yeni Google başlığını gördünüz mü? . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 254

24. Bu konu : ” Günün yeni Google başlığını gördünüz mü? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 55

25. İstanbul dan kimler var. Günün yeni Google başlığını gördünüz mü? . Merhabalar web siten süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , emin – 53

26. Yozgat merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 23-06-2021 02:33:47

27. Sinop merkezden ben ali. Mrb paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-07-2021 14:00:10

28. Kars merkezden ben ahmet. Mrb siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım 06-07-2021 23:25:39

29. Bu konu : ” Günün yeni Google başlığını gördünüz mü? ” çok güzel. Selam sayfan vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 459

30. Bu konu : ” Günün yeni Google başlığını gördünüz mü? ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 11

31. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan gerçekten dikkat çekici, sağolun 17-07-2021 04:56:36

32. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. Günün yeni Google başlığını gördünüz mü? . Merhaba herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 49

33. Adıyaman merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız cidden hoşuma gitti, tebrikler 29-07-2021 10:20:17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link