Gürcistan Kılavuz Taşlarını Kim Finanse Etti ve Yazdı?

Bu soru, Covid 19 ile olan her şey düşünüldüğünde biraz daha geçerli görünüyor. Nüfusu 500 milyonda tutmak, Hitler’i utandıracak küresel bir soykırım anlamına geliyor. Gezegenin yüzünden yaklaşık 7,3 milyarın silinmesi gerekecek. Çılgın Titan Thanos bile nüfusun sadece yarısını öldürebilirdi, bu da Kılavuz Taşları yazana kıyasla neredeyse insancıl görünüyor. Taşlarla ilgili sahip olduğumuz tek isim RC Christian takma adıyla geçen bir adam. Bu, hiçliğin ortasında ortaya çıkan son derece pahalı bir projeydi. Bu adamın kim olduğunu ve neden bu anıtı inşa etmek için bu kadar motive olduğunu bilmek istiyorum.

Cevabım yok, ancak tüm dünyanın yakında yeni bir aşı almaya zorlanacağı göz önüne alındığında, başkalarının bu konuda ne söylemesi gerektiğini merak ediyorum. Düşüncelerinizle yorum yapmaktan veya konuyla ilgili sahip olduğunuz bağlantıları bırakmaktan çekinmeyin.

https://thetvtraveler.com/visiting-the-georgia-guidestones/

… warriorcode tarafından gönderildi
[comments]

“Gürcistan Kılavuz Taşlarını Kim Finanse Etti ve Yazdı?” üzerine 23 yorum

1. Bu konu : ” Gürcistan Kılavuz Taşlarını Kim Finanse Etti ve Yazdı? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 492

2. Bu konu : ” Gürcistan Kılavuz Taşlarını Kim Finanse Etti ve Yazdı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 200

3. Bu konu : ” Gürcistan Kılavuz Taşlarını Kim Finanse Etti ve Yazdı? ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , Emine – 232

4. Bu konu : ” Gürcistan Kılavuz Taşlarını Kim Finanse Etti ve Yazdı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 278

5. Şanlıurfa dan kimler var. Gürcistan Kılavuz Taşlarını Kim Finanse Etti ve Yazdı? . Selam herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 166

6. Bu konu : ” Gürcistan Kılavuz Taşlarını Kim Finanse Etti ve Yazdı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 54

7. Bu konu : ” Gürcistan Kılavuz Taşlarını Kim Finanse Etti ve Yazdı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 471

8. Bu konu : ” Gürcistan Kılavuz Taşlarını Kim Finanse Etti ve Yazdı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 471

9. Sinop dan kimler var. Gürcistan Kılavuz Taşlarını Kim Finanse Etti ve Yazdı? . selamun aleyküm web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 54

10. Karaman merkezden ben hatice. Merhabalar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 27-12-2020 21:26:57

11. Bu konu : ” Gürcistan Kılavuz Taşlarını Kim Finanse Etti ve Yazdı? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 297

12. Bu konu : ” Gürcistan Kılavuz Taşlarını Kim Finanse Etti ve Yazdı? ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle güzel, saolun , emin – 133

13. Bu konu : ” Gürcistan Kılavuz Taşlarını Kim Finanse Etti ve Yazdı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 174

14. Diyarbakır merkezden ben emin. Selam bu web sitesi süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 09-02-2021 08:19:30

15. Bu konu : ” Gürcistan Kılavuz Taşlarını Kim Finanse Etti ve Yazdı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 487

16. Tunceli dan kimler var. Gürcistan Kılavuz Taşlarını Kim Finanse Etti ve Yazdı? . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 169

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link