Gürcistan operasyonunda kurtarılan çocuklarla ilişki unutulmadı

Birkaç hafta önce, sıradan eşyaları emici fiyatlarla nasıl sattıklarına dair yolsuzluk olayı patlak verdi ve isimleri kayıp çocukları yansıtan isimlere sahipti.

Yaklaşık bir hafta sürdü ve burada meydana gelen tüm boktan postlarla (IE siyasi saçmalık) hızla öldü.

Unutulmayan operasyon yeni gerçekleşti ve erkek kardeşim bana yollu bir yer gönderdi ve Atlanta ve Macon Georgia’nın dışındaydı.

Yaklaşık 2 hafta önce burada olan skandalla bir bağlantı olup olmayacağı konusunda herhangi bir tartışma görmedim ve şimdi bu operasyon unutulmadı.

Screensho.jpg

Bunların bağlantılı olma olasılığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

“Gürcistan operasyonunda kurtarılan çocuklarla ilişki unutulmadı” üzerine 18 yorum

1. Rize merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-08-2020 20:05:01

2. Van merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 29-08-2020 20:14:07

3. Malatya merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 11-09-2020 18:35:57

4. Iğdır merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-09-2020 03:17:38

5. Ankara merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım vallaha iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:20:48

6. Kırklareli merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz cidden hayran edici, sağolun 11-10-2020 20:18:40

7. Batman dan kimler var. Gürcistan operasyonunda kurtarılan çocuklarla ilişki unutulmadı . Merhaba herkese siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 247

Yorum yapın