Gürcistan Valisi ve Secstate ile bugünkü Trump sızıntısının gerçek önemi

Onları açıkça uyarıyordu. bilerek yasadışı bir eyleme başkanlık etmek ve bu nedenle kendilerinin de karışması.

İşte bu yüzden medyayı ve buralardaki olağan şüphelileri, Trump’ın bir tür suça teşebbüs eden kişi olduğunu iddia etmeye çalıştığını görüyorsunuz … önlemek bir.

“Gürcistan Valisi ve Secstate ile bugünkü Trump sızıntısının gerçek önemi” üzerine 23 yorum

1. Elazığ dan kimler var. Gürcistan Valisi ve Secstate ile bugünkü Trump sızıntısının gerçek önemi . Selam herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 91

2. Edirne merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 03-01-2021 22:49:36

3. Bu konu : ” Gürcistan Valisi ve Secstate ile bugünkü Trump sızıntısının gerçek önemi ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha çok iyi, tebrikler , ali – 287

4. Hatay dan kimler var. Gürcistan Valisi ve Secstate ile bugünkü Trump sızıntısının gerçek önemi . selam arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 223

5. Bu konu : ” Gürcistan Valisi ve Secstate ile bugünkü Trump sızıntısının gerçek önemi ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden hayran edici, şukuladım , mehmet – 126

6. Rize merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, şukuladım 08-01-2021 16:40:56

7. Muş dan kimler var. Gürcistan Valisi ve Secstate ile bugünkü Trump sızıntısının gerçek önemi . Slm paylaşım inanki mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 500

8. Amasya dan kimler var. Gürcistan Valisi ve Secstate ile bugünkü Trump sızıntısının gerçek önemi . Selam herkese web siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım , ali – 468

9. Bursa merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-01-2021 02:30:46

10. Bu konu : ” Gürcistan Valisi ve Secstate ile bugünkü Trump sızıntısının gerçek önemi ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 29

11. Zonguldak merkezden ben ali. Selamlar siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-01-2021 18:57:00

12. Ağrı dan kimler var. Gürcistan Valisi ve Secstate ile bugünkü Trump sızıntısının gerçek önemi . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 238

13. Bu konu : ” Gürcistan Valisi ve Secstate ile bugünkü Trump sızıntısının gerçek önemi ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 348

14. Bu konu : ” Gürcistan Valisi ve Secstate ile bugünkü Trump sızıntısının gerçek önemi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle iyi, teraziye tıkladım , Emine – 350

15. Edirne merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, tebrikler 07-02-2021 02:14:53

16. Çankırı dan kimler var. Gürcistan Valisi ve Secstate ile bugünkü Trump sızıntısının gerçek önemi . Slm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 122

17. Erzincan merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım 28-02-2021 16:38:07

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link