Sadece o devasa tünelin açılmasıyla halka açık bir şekilde gösterdiler, gerçekten iyi kazabileceklerini ve belki de gürültüyü hissedemediğimiz derinliği ve kuvveti biliyorlar, sadece gürültüyü duyuyorlar … Bu süreçte daha fazla dikkati dağılan herhangi bir medya türü, cehennem bazı insanlar bu patlamalara bayılıyor. Kendim değil ama bir şekilde bir araya getirdim!

Author

10 Comments

1. Karabük merkezden ben . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 26-03-2021 10:30:55

2. Bu konu : ” “Gürültülü patlamalar” her yerde duyuldu. Çin, Pasifik Okyanusu’nun sular altında bir yerden başlayarak ABD’yi kazıyor olabilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden hayran edici, şukuladım , – 60

3. Kırıkkale dan kimler var. “Gürültülü patlamalar” her yerde duyuldu. Çin, Pasifik Okyanusu’nun sular altında bir yerden başlayarak ABD’yi kazıyor olabilir mi? . merhaba arkadaşlar web siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 301

4. Ağrı dan kimler var. “Gürültülü patlamalar” her yerde duyuldu. Çin, Pasifik Okyanusu’nun sular altında bir yerden başlayarak ABD’yi kazıyor olabilir mi? . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 85

5. Erzincan dan kimler var. “Gürültülü patlamalar” her yerde duyuldu. Çin, Pasifik Okyanusu’nun sular altında bir yerden başlayarak ABD’yi kazıyor olabilir mi? . Mrb bu web sitesi inan ki güzel, teraziye tıkladım , doruk – 399

6. Bayburt merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 09-04-2021 01:46:42

7. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. “Gürültülü patlamalar” her yerde duyuldu. Çin, Pasifik Okyanusu’nun sular altında bir yerden başlayarak ABD’yi kazıyor olabilir mi? . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 152

8. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 10-04-2021 04:50:24

9. Bartın dan kimler var. “Gürültülü patlamalar” her yerde duyuldu. Çin, Pasifik Okyanusu’nun sular altında bir yerden başlayarak ABD’yi kazıyor olabilir mi? . merhaba arkadaşlar web siten valla mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 331

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link