Bazen doğru tarafta durmak ve ahlaki olarak diğerlerinden üstün hissetmek iyi hissettirir.

Şimdiye kadar sosyal tartışmalara hiç katılamadım çünkü bu konuda hiçbir şey bilmiyorum.

Ancak bu sefer çok kolay. Fauci’nin söylediği her şeyi tekrar etmeliyim ve kaybedemem.

Son olarak, sağ tarafta olmak için hiçbir şeyi riske atmam!

Ne kadar güzel.

…authenticbrainfart tarafından gönderildi
[comments]

26 Comments

1. Van dan kimler var. Gururlu aşı yanlılarının zihninde . Selam herkese web siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 244

2. Selam siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Bu konu : ” Gururlu aşı yanlılarının zihninde ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 183

4. Uşak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-08-2021 02:16:00

5. Bitlis dan kimler var. Gururlu aşı yanlılarının zihninde . Merhaba sayfanız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 211

6. Merhaba herkese web siten inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

7. Bitlis dan kimler var. Gururlu aşı yanlılarının zihninde . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 132

8. Edirne merkezden ben memo. Mrb sayfan cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-08-2021 02:45:16

9. Ordu dan kimler var. Gururlu aşı yanlılarının zihninde . Selam sayfan cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 87

10. Bu konu : ” Gururlu aşı yanlılarının zihninde ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , – 427

11. Çanakkale dan kimler var. Gururlu aşı yanlılarının zihninde . selamun aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 404

12. Erzurum merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım harbiden iyi, sağolun 13-08-2021 02:54:44

13. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

14. Kırklareli dan kimler var. Gururlu aşı yanlılarının zihninde . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 42

15. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Hakkari merkezden ben Emine. Mrb web siten vallaha mükemmel, saolun 16-08-2021 21:52:17

17. Bu konu : ” Gururlu aşı yanlılarının zihninde ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , Emine – 191

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gururlu aşı yanlılarının zihninde ” çok güzel. Merhabalar web siten inanılmaz çok iyi, saolun , elif yılmaz – 58

19. Hakkari merkezden ben banu. Slm web sitesi ciddiyim çok güzel, tebrikler 23-08-2021 07:25:02

20. Şanlıurfa dan kimler var. Gururlu aşı yanlılarının zihninde . Merhabalar paylaşımın gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 301

21. Tokat dan kimler var. Gururlu aşı yanlılarının zihninde . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 46

22. Nevşehir merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 31-08-2021 18:19:55

23. Şırnak merkezden ben Hasan. Selam paylaşımınız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 01-09-2021 07:41:04

24. Bu konu : ” Gururlu aşı yanlılarının zihninde ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz güzel, şukuladım , Hasan – 404

Write A Comment