Gururlu oğlanlar komplo.

Sadece ben mi yoksa 2016 seçimleri öncesinde Trump taraftarlarına yönelik soldan gelen tüm şiddetten sonra sadece Gavin Mcinnes tarafından yaratılan gururlu çocuklar mıydı?

Bugün Gavin ile ilgili şiddeti teşvik eden bir dizi video görüyordum, ancak 2016’da izliyordum ve bu tanıtımın bağlamının, radikallerin politikalarına katılmadıkları için insanlara fiziksel olarak saldırmasına izin veremeyeceğimizi açıkça hatırlıyorum.

Son olarak, Gavin’in karısı beyaz değil, gururlu çocukların şu anki lideri siyah / Kübalı ve beyaz üstünlüğüne yakın bir şeyi asla uzaktan desteklemediler, bu yüzden medyanın gururlu çocukları ele geçirmesi% 80 yanlış.

Aslına bakılırsa, onlar benim antifa / BLM’den gördüğümden çok daha az ırksal motivasyona sahipler.

Bu propagandayı fark eden başka kimse var mı?

“Gururlu oğlanlar komplo.” üzerine 15 yorum

1. Muğla merkezden ben gaye. Mrb siteniz vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 02-10-2020 06:13:07

2. Çankırı merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 06:27:26

3. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Slm web siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 07:08:19

4. Adana merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 08:09:40

5. Kırklareli merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:02:17

6. Sivas merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 05-10-2020 18:33:54

7. Ordu dan kimler var. Gururlu oğlanlar komplo. . Selam paylaşımınız vallaha güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 439

Yorum yapın