Geçen gece tuhaf bir şey oldu ve bunun hakkında nerede konuşacağımı bulmaya çalıştım. Bayanımla evdeydim ve normalden çok daha erken yorulmaya başladım. Bu uyuşukluk üzerime geldiğinde kanepede oturup televizyon izliyordum. Bilinçsiz olmadan önce pijamalarımı giyip dişlerimi fırçalamak için çok az zamanım oldu.

İşte o zaman işler tuhaflaştı. Bill Gates’in midemi bir çeşit aletle dürtmesiyle ilgili çılgın rüyalar gördüm ve kaçamadım. Aydınlık bir odada tutulmuş gibiydim.

Uyandığımda hemen tuvalete gitmek zorunda kaldım ki bu benim için gerçekten alışılmadık bir durumdu. Düzenliyim ve sadece öğleden sonra toprak yapmam gerekiyor. O kadar çok şey vardı ki birkaç kez sifonu çekmek zorunda kaldım ve bu başımı aydınlattı. Bir şeylerin doğru olmadığını biliyorum ve bu yüzden buradayım. Atıklarımız ve bunun nasıl hissettiğimizi ve düşündüğümüzü değiştirebilecek mikro flora ve bakteri içerdiğini okuyordum. Korkarım o şeyi içime Bill Gates koymuş olabilir. Doktoruma gidip başka birinin kıçıma pislik yaptığını söyleyemem, bu yüzden ne yapacağımı bilmiyorum.

İnsanlar araştırma ve diğer tabu karşılaşmaları varmış gibi hissettiğinde Alien karşılaşmalarını okudum ve merak ediyorum belki uzaylılar değil mi, onun yerine elitlerdi. Kulağa çılgınca geldiğini biliyorum ama acaba başka birinin buna sahip olup olmadığını merak ediyorum. Şimdi zihin kontrolünü böyle mi yapmaya çalışıyorlar? Tuhaf düşüncelerim veya hislerim olmadı ama korkarım yapacağım.

Author

12 Comments

1. Bolu merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok güzel, sağolun 14-03-2021 02:53:14

2. Merhaba herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

3. Sinop merkezden ben mehmet. Selam herkese siten valla dikkat çekici, şukuladım 14-03-2021 12:34:03

4. Ardahan merkezden ben memo. Merhabalar siteniz vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 14-03-2021 22:38:10

5. Bolu dan kimler var. Gut Flora, Zihin Kontrolü, Gates Vakfı. . Mrb sayfa gerçekten mükemmel, sağolun , Hasan – 432

6. Selam paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz inan ki çok güzel, face de paylaştım 27-03-2021 02:44:21

8. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

9. Bu konu : ” Gut Flora, Zihin Kontrolü, Gates Vakfı. ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha çok güzel, tebrikler , Hasan – 100

10. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-04-2021 10:48:18

11. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz valla hoşuma gitti, teşekkürler 09-04-2021 20:00:38

12. Bu konu : ” Gut Flora, Zihin Kontrolü, Gates Vakfı. ” çok güzel. Slm siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 67

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link