Kategoriler
Genel

GWO – Video bağlantısına göre IP / USER konumu

önceki:

GWO / REDDIT – Oturum TCP akış kimliğine göre IP / KULLANICI konumu

GWO – REDDIT sohbeti ile IP / USER konumu

ile ilgili:

Asla kırdıkları şey için ödeme yapmıyorlar, değil mi?

Bir başka popüler yöntem, kullanıcıları belirli içeriğe video bağlantıları ile etiketlemek gibi görünüyor.

Kullanıcı sürüsü takip eder ve basit bir video hazırlanır (genellikle Vimeo gibi YT dışındaki sitelerde).

Bait, genellikle r / funny'da bulunan ve insanları videoyu tıklamaya davet eden Reddit'te yayınlanır. Daha sık olmamakla birlikte, video akışı yumuşak / tatsız / tuhaftır ve video sahibinin görüntüleyen verilerini alabilmesi için kullanılır. İzleyicilerin verileri daha sonra reddit'ten elde edilebilir olanlarla ilişkilendirilir …

Ayrıntıları bilmiyorum, muhtemelen müşteri çerezleri mevcuttur, TCP akışı esasları vb.

“GWO – Video bağlantısına göre IP / USER konumu” için 24 yanıt

Bayburt merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 25-02-2020 00:01:16

Erzincan merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 25-02-2020 16:24:46

Erzincan merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 04-03-2020 03:33:25

Erzurum merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-03-2020 19:27:22

Mersin merkezden ben gaye. Slm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 19-03-2020 09:52:04

Konya merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 23-03-2020 01:05:54

Sinop merkezden ben gaye. Merhaba web siten vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-04-2020 14:30:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir