H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar)

DNC, Pakistan ISI olan bir çalışan olarak Imron Iwan’a sahipti, Virginia’da kayıtsız bir yabancı ajan SPY olarak mahkum edildi ve hapis cezası olmadan geri gönderildi.

Neden Her H1B1’in Bu Cumhuriyeti Yıkmak için ABD’ye getirildiğini düşünüyorsunuz?

3 Kurucu Belgemizi okuyun. O zaman Deep Tech’de neler olduğunu anlayacaksınız.

Çin’in Bankanın vekilinin ABD şirketlerini satın aldığını biliyor muydunuz?

TV izlemeyi bırak, bir şeyler yapmaya başla.

“H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar)” üzerine 44 yorum

1. Kırklareli merkezden ben ziya. Mrb web siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-10-2020 13:47:26

2. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Erzurum merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 09-10-2020 16:40:14

4. Eskişehir merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-10-2020 19:14:58

5. Bu konu : ” H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 139

6. Ağrı merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, şukuladım 20-10-2020 05:00:30

7. Gaziantep dan kimler var. H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 469

8. Şanlıurfa dan kimler var. H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) . Mrb paylaşımınız yeminle güzel, sağolun , gaye – 84

9. Artvin dan kimler var. H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) . Merhaba paylaşım harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 340

10. Zonguldak merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-10-2020 00:13:45

11. Çorum dan kimler var. H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) . selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, sağolun , hatice – 460

12. Bu konu : ” H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , doruk – 436

13. Aksaray merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 31-10-2020 03:25:48

14. Kahramanmaraş dan kimler var. H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) . Merhabalar sayfanız vallaha çok güzel, şukuladım , ziya – 170

15. Edirne dan kimler var. H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) . Selam herkese web sitesi inanılmaz çok iyi, sağolun , memo – 322

16. Bolu merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 21-11-2020 22:29:19

17. Kastamonu dan kimler var. H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) . Merhabalar bu web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 464

18. Bu konu : ” H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 279

19. Bu konu : ” H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 299

20. Amasya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:07:27

21. Kars dan kimler var. H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) . Merhaba herkese sayfan gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 90

22. Niğde dan kimler var. H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) . Slm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 465

23. Bu konu : ” H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) ” çok güzel. Merhaba web siten inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 191

24. Edirne dan kimler var. H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) . Selamın aleyküm siten gerçekten hayran bıraktı, saolun , hatice – 139

25. Bitlis dan kimler var. H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 467

26. Bu konu : ” H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 331

27. Karaman merkezden ben . Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-12-2020 17:22:05

28. Edirne merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 31-12-2020 10:59:16

29. Kayseri dan kimler var. H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) . Selamlar siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 460

30. Düzce merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-01-2021 04:57:28

31. Bu konu : ” H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 1

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link