H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar)

DNC, Pakistan ISI olan bir çalışan olarak Imron Iwan’a sahipti, Virginia’da kayıtsız bir yabancı ajan SPY olarak mahkum edildi ve hapis cezası olmadan geri gönderildi.

Neden Her H1B1’in Bu Cumhuriyeti Yıkmak için ABD’ye getirildiğini düşünüyorsunuz?

3 Kurucu Belgemizi okuyun. O zaman Deep Tech’de neler olduğunu anlayacaksınız.

Çin’in Bankanın vekilinin ABD şirketlerini satın aldığını biliyor muydunuz?

TV izlemeyi bırak, bir şeyler yapmaya başla.

“H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar)” üzerine 12 yorum

1. Kırklareli merkezden ben ziya. Mrb web siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-10-2020 13:47:26

2. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Erzurum merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 09-10-2020 16:40:14

4. Eskişehir merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-10-2020 19:14:58

5. Bu konu : ” H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 139

6. Ağrı merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, şukuladım 20-10-2020 05:00:30

7. Gaziantep dan kimler var. H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 469

8. Şanlıurfa dan kimler var. H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) . Mrb paylaşımınız yeminle güzel, sağolun , gaye – 84

9. Artvin dan kimler var. H1B1’ler Yabancı Ajanlardır (Casuslar) . Merhaba paylaşım harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 340

10. Zonguldak merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-10-2020 00:13:45

Yorum yapın