Yakın zamanda, bugün bir doğal olay felaketini tahmin etmek için gematria ve numerolojiyi kullanan bir gönderi yaptım. Erken olmasını ya da hiç olmamasını bekliyordum, işte buradayız. Sözlerimi yiyorum ve Gematria ve Numerology’yi arka planda bırakacağım. Aşağıya gülünç yorumlar bırakmaktan çekinmeyin. Gelecekte herhangi bir tahmin yapmaktan kaçınacağım.

Author

88 Comments

1. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 19-08-2020 04:08:16

2. Burdur merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2020 04:34:08

3. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım

4. selamun aleyküm web siten inan ki çok güzel, şukuladım

5. Bolu merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın vallaha çok iyi, şukuladım 23-08-2020 12:28:07

6. Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

7. Ağrı merkezden ben doruk. Selam paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:51:01

8. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

9. Niğde merkezden ben banu. Mrb sayfa inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2020 19:07:16

10. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

11. merhaba arkadaşlar siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım

12. Selam herkese bu web sitesi yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

13. Aksaray merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 15-09-2020 16:51:57

14. Selamın aleyküm web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Selam sayfanız inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

16. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sağolun 02-10-2020 11:21:43

17. Bingöl merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-10-2020 20:03:52

18. elif yılmaz Reply

Mrb web siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

19. Slm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

20. Balıkesir merkezden ben Aylin. Selam siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 24-10-2020 15:43:07

21. Antalya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi valla güzel, tebrikler 29-10-2020 03:53:48

22. Malatya merkezden ben hatice. Selam herkese sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 04-11-2020 15:09:03

23. Bu konu : ” HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 6

24. selamun aleyküm sayfa vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 354

26. Tunceli merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 20-11-2020 09:19:11

27. Merhaba herkese sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

28. Trabzon dan kimler var. HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek . selam arkadaşlar sayfan valla çok güzel, tebrikler , gaye – 269

29. Bu konu : ” HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 223

30. Batman merkezden ben . selam arkadaşlar sayfanız valla dikkatimi çekti, teşekkürler 06-12-2020 14:13:21

31. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, teşekkürler 08-12-2020 21:49:11

32. Bu konu : ” HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek ” çok güzel. Selam siten valla çok güzel, tebrikler , hatice – 202

33. Merhaba herkese siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

34. Merhaba herkese sayfanız yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

35. Bu konu : ” HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 273

36. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, şukuladım

37. Şırnak dan kimler var. HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek . Selamın aleyküm siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , doruk – 102

38. Bu konu : ” HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki hayran edici, teşekkürler , mehmet – 141

39. Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

40. Siirt dan kimler var. HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek . Selam herkese web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 476

41. Ağrı merkezden ben memo. Slm sayfa cidden çok iyi, tebrikler 04-01-2021 08:02:59

42. Denizli dan kimler var. HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek . selam arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım , – 178

43. Ağrı merkezden ben gaye. Slm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-01-2021 21:41:42

44. Bu konu : ” HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 485

45. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok iyi, sağolun

46. Merhaba siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

47. Ağrı dan kimler var. HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek . selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 27

48. Malatya dan kimler var. HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek . Slm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 126

49. Bartın merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi cidden hayran edici, teşekkürler 27-01-2021 23:38:11

50. Bu konu : ” HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 190

51. Ağrı dan kimler var. HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 300

52. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

53. Selam web siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

54. Mrb web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler

55. Amasya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 21-02-2021 15:05:56

56. Selamlar web siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

57. Gaziantep merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 13-03-2021 01:13:38

58. Mrb bu web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

59. selam arkadaşlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

60. Bu konu : ” HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 122

61. Erzincan dan kimler var. HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 263

62. Bu konu : ” HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 134

63. Selam herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

64. Bu konu : ” HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, saolun , ahmet – 91

65. Yozgat merkezden ben doruk. Mrb siteniz cidden mükemmel, teşekkürler 15-05-2021 21:09:06

66. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek . Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 75

67. Kocaeli dan kimler var. HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek . selamun aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 196

68. Merhaba herkese siten valla çok hoşuma gitti, sağolun

69. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, saolun

70. Zonguldak merkezden ben banu. Mrb paylaşım inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 09-06-2021 16:53:51

71. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 12-06-2021 10:48:42

72. Bayburt dan kimler var. HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek . Slm sayfa harbiden güzel, saolun , Aylin – 260

73. Bu konu : ” HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 164

74. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim iyi, saolun

75. Bu konu : ” HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 94

76. Bilecik dan kimler var. HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek . Selam sayfa inanki çok güzel, sağolun , – 115

77. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

78. Bu konu : ” HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 388

79. Aydın dan kimler var. HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek . Merhaba bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 224

80. Selam herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

81. Bu konu : ” HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 86

82. Bitlis dan kimler var. HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek . Merhabalar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 264

83. Bu konu : ” HAARP Tahmini: Sözlerimi Yemek ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki hoşuma gitti, sağolun , emin – 430

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link