İlk başta GME hikayesi sadece komik ve ilginç bir şeydi. Medyanın durumu nasıl tasvir edebileceğini görmek ilginçti.

Beklemediğim şey, perakendeciler için bu kadar güçlü bir şekilde ayağa kalkmasıydı.

Örneğin, CNN haber sunucusu Chris Cuomo Robinhood CEO’sunu perakendecilerin belirli hedge fonlarını olumsuz etkileyecek hisse senedi alımları yapma kabiliyetiyle uğraştığı için sorguladı.

İşte video:

[Robinhood CEO Vlad Tenev tries to explain why they shut down trading] (https://www.youtube.com/watch?v=DmpRLICIwfg)

Bu, insanları yanlış düşünmeye sevk eden aynı haber spikeridir. wikileaks bilgilerine erişim yasadışı.

Bu, hakikat topluluğunda iyi bilgili olan herkese söylemelidir.

Tam bir hack propagandacısı bir şeyin lehine tartışıyorsa, o zaman bir şeyler olur.

Belki de hikayenin önüne geçmeye ve onu farklı bir yöne yönlendirmeye çalışıyorlar.

Ya da belki de bu kişiyi televizyonda kızartıp sonra insanların bunu unutmasını umarak insanların adalet duygusunu tatmin etmeye çalışıyorlar.

Diğerleri, büyük sıfırlama gündemi için kullanmak için bu hikayeyi beslediklerini belirtti.

Her halükarda, bu denizaltıyı ziyaret eden çoğu insan, böyle şeyler görmeye başladıklarında karıncalanmaktan daha fazla örümcek hissine sahip olmalıdır.

Author

19 Comments

1. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 30-01-2021 04:15:16

2. Tunceli dan kimler var. Haber grupları birlikte farkında olun . Merhaba sayfanız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 397

3. Aydın merkezden ben ali. Selam paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 30-01-2021 08:52:02

4. selamun aleyküm paylaşımın valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

5. Gürbüz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Haber grupları birlikte farkında olun . Selamlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 201

6. Bu konu : ” Haber grupları birlikte farkında olun ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 71

7. Van dan kimler var. Haber grupları birlikte farkında olun . Merhaba paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 177

8. Bu konu : ” Haber grupları birlikte farkında olun ” çok güzel. Selam siten yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , – 362

9. Isparta dan kimler var. Haber grupları birlikte farkında olun . Selam paylaşım yeminle güzel, sağolun , memo – 42

10. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok güzel, sağolun

11. Bu konu : ” Haber grupları birlikte farkında olun ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki güzel, twitter da paylaştım , emin – 387

12. Çorum merkezden ben ziya. Merhaba sayfan harbiden hayran edici, şukuladım 17-03-2021 20:31:23

13. Bu konu : ” Haber grupları birlikte farkında olun ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , ali – 148

14. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla mükemmel, linkedinde paylaştım 09-04-2021 13:48:07

15. Selam herkese web siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link