Kategoriler
Genel

Haber, oy uğruna bir yarış savaşı kışkırtıyor

Herhangi bir medya ağının BLM’yi önemsediği bir saniyeliğine satın almıyorum. Açıkça bir tavır alıyorlar ve bir tavır, neyi destekliyor olursa olsun her zaman tehditkarları beraberinde getirecek. Bu, bu durumda BLM’ye karşı BLM’nin destekçileri olan muhalefet anlatımını zorlar. Önemli haber kuruluşlarının çoğunun BLM’nin arkasında olduğunu iddia etmelerine rağmen, yine de, detraktörlerin duruşlarını güçlü bir şekilde hissetmelerini sağlamak için sokaklarda ayaklanan ve yağma yapan insanların kliplerini göstermeyi seçtiklerini belirtmek de önemlidir. Hareket ettikleri için taraftarların barışçıl protesto öfkelerinin videosunu göstermemesi, olumsuz bir ışıkla tasvir ediliyor. Hepimizi bir keman gibi oynuyorlar ve bunun için düşmeyi bırakmanın zamanı geldi. Bir insan olarak daha iyi olmalıyız. Hepimiz insanız. Hepimiz eşitiz. Böyle davranmaya başlamanın zamanı geldi.

“Haber, oy uğruna bir yarış savaşı kışkırtıyor” için 20 yanıt

Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 25-07-2020 07:21:24

Edirne merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 25-07-2020 15:07:08

Niğde merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, sağolun 27-07-2020 19:45:08

Yalova merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, tebrikler 29-07-2020 13:22:11

Aksaray merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 29-07-2020 16:51:12

Konya merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım cidden çok iyi, facebookta paylaştım 29-07-2020 19:02:13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir