Geçen gün Afganistan’da bir okulda genç kızları öldüren bombadan bahsetmişler mi?

Şu anda Filistin’de saldırıya uğrayıp öldürülüyorlar. Birincisi, evlerinin yasadışı eylemlerle çalınmasıydı.

En kutsal ibadethaneleri, içeride ibadet edenlerle yıkılıyor. Çocuklar öldürüldü. Savaş alanı haline geldi ama Filistinlilerin tek bir silahı yok.

Cidden, Instagram’da paylaşılan videolar çok üzücü. Aslında insani bir kriz. Yahudilerle veya Müslümanlarla ilgisi yok.

Gönderen … throwzawayz21
[comments]

23 Comments

1. Gürbüz Reply

Afyon dan kimler var. Haberler neden Filistin’de olanlardan bahsetmiyor? . merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 169

2. Ağrı merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siteniz cidden mükemmel, twitter da paylaştım 12-05-2021 21:12:15

3. Bu konu : ” Haberler neden Filistin’de olanlardan bahsetmiyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki dikkat çekici, saolun , Hasan – 335

4. Çorum merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 16-05-2021 15:03:33

5. Burdur merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, saolun 17-05-2021 10:02:55

6. Selamın aleyküm sayfanız vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

7. selam arkadaşlar web siten cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

9. Eskişehir merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 25-05-2021 14:13:42

10. Mrb web siteniz gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

11. Tunceli merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-06-2021 18:35:20

12. Malatya dan kimler var. Haberler neden Filistin’de olanlardan bahsetmiyor? . Selam herkese web siten vallaha güzel, teraziye tıkladım , emin – 370

13. Selamın aleyküm siten gerçekten mükemmel, teşekkürler

14. Kars merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım 13-06-2021 16:53:21

15. Muğla dan kimler var. Haberler neden Filistin’de olanlardan bahsetmiyor? . Merhaba herkese web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 38

16. Bu konu : ” Haberler neden Filistin’de olanlardan bahsetmiyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , – 216

17. Bu konu : ” Haberler neden Filistin’de olanlardan bahsetmiyor? ” çok güzel. Selam web sitesi cidden hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 452

18. Bu konu : ” Haberler neden Filistin’de olanlardan bahsetmiyor? ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki hayran edici, şukuladım , – 414

19. Slm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

20. Bu konu : ” Haberler neden Filistin’de olanlardan bahsetmiyor? ” çok güzel. Selam siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 289

21. Trabzon dan kimler var. Haberler neden Filistin’de olanlardan bahsetmiyor? . Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, teşekkürler , ali – 27

22. Bu konu : ” Haberler neden Filistin’de olanlardan bahsetmiyor? ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 119

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link