Onları izledim ve tüm performansta tek bir siyah, kahverengi, Müslüman veya beyaz görmedi. Bu, Japonya’nın baskıya ve köleliğe inanan ırkçı bir ülke olduğu anlamına gelmelidir.

/s

Bu biraz boktan bir yazı ama çok iyi biliyorsunuz ki bu törenler Amerika’da bir yerde yapılsaydı, medyanın buna ırkçı demelerini engelleyecek hiçbir şey olmazdı, en ufak bir bahane bulurlardı.

Beyaz ulusları inanılmaz bir standartta tutmak için bu zorlama nedir, ancak diğer tüm gelişmiş uluslar denemek zorunda bile değil mi?

Author

162 Comments

1. Diyarbakır dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, saolun , ahmet – 381

2. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

3. Şırnak merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 24-07-2021 00:17:52

4. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

5. Eskişehir dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . Selamlar web sitesi vallaha mükemmel, saolun , emin – 190

6. Gürbüz Reply

Merhaba siteniz cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

7. Merhabalar sayfanız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim çok iyi, şukuladım

9. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 54

10. Hatay merkezden ben Hasan. Slm paylaşım harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 24-07-2021 00:38:15

11. Merhabalar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, saolun

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 133

13. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 253

14. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 445

15. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 278

16. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Kırklareli dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . Merhabalar bu web sitesi vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 328

18. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 304

19. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 85

20. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın ciddiyim hayran edici, sağolun 24-07-2021 00:55:43

21. Selam herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Selam paylaşım inanki hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 341

23. Edirne merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 24-07-2021 01:00:59

24. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 112

25. Niğde merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfanız valla hayran edici, şukuladım 24-07-2021 01:05:51

26. Gürbüz Reply

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 24-07-2021 01:09:50

27. Merhaba herkese sayfan inanki dikkat çekici, şukuladım

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 178

29. Adana merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-07-2021 01:19:20

30. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Erzincan merkezden ben Emine. Selam web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 24-07-2021 01:22:59

32. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 464

33. Manisa merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-07-2021 01:25:11

34. Afyon dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten iyi, teraziye tıkladım , Emine – 297

35. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Selam paylaşımın yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

37. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . Selam herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 145

38. Gümüşhane dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . Selam bu web sitesi inanki iyi, twitter da paylaştım , gaye – 421

39. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 85

40. Manisa dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . selamun aleyküm web siten valla çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 319

41. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden dikkat çekici, teşekkürler , emin – 200

42. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , – 105

43. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 274

44. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 134

45. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

46. Çanakkale merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 24-07-2021 01:47:08

47. Bingöl dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . Merhaba web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 249

48. selamun aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

49. Yalova merkezden ben Emine. Selam herkese siten inan ki mükemmel, teşekkürler 24-07-2021 01:54:52

50. Mersin merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan inanki güzel, linkedinde paylaştım 24-07-2021 01:56:05

51. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 87

52. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki güzel, tebrikler , mehmet – 354

53. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 466

54. Tokat merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2021 02:05:57

55. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki mükemmel, sağolun , emin – 438

56. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , – 212

57. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden güzel, şukuladım , Gürbüz – 137

58. Isparta merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 24-07-2021 02:10:38

59. Muğla dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . Mrb web siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 138

60. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 370

61. Edirne dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, saolun , hatice – 201

62. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 202

63. Karaman merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha iyi, şukuladım 24-07-2021 02:20:24

64. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 45

65. Selam herkese web siteniz gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

66. Batman merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, saolun 24-07-2021 02:22:51

67. Merhabalar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler

68. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 265

69. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 293

70. Gürbüz Reply

Erzincan dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 443

71. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . Selam paylaşımınız valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 205

72. Samsun dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 301

73. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , ali – 304

74. merhaba arkadaşlar web siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım

75. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 431

76. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 279

77. Selamın aleyküm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

78. Denizli merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teşekkürler 24-07-2021 02:39:09

79. Merhaba herkese paylaşım harbiden mükemmel, saolun

80. Gümüşhane dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . Merhaba sayfan cidden çok iyi, teşekkürler , hatice – 135

81. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler

82. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki hayran edici, sağolun , Hasan – 351

83. Mrb sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

84. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, şukuladım

85. Mrb web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

86. Bingöl merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 24-07-2021 02:51:46

87. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 90

88. Kars merkezden ben ali. Mrb sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 24-07-2021 02:54:51

89. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten mükemmel, şukuladım , memo – 184

90. Merhaba herkese web siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

91. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Slm sayfan inan ki güzel, şukuladım , emin – 178

92. Ordu merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa cidden mükemmel, saolun 24-07-2021 03:04:56

93. Yalova merkezden ben ahmet. Mrb sayfan gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 24-07-2021 03:05:40

94. Bartın dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . Selamın aleyküm sayfan harbiden güzel, saolun , emin – 91

95. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Slm web sitesi inanki iyi, twitter da paylaştım 24-07-2021 03:11:46

96. Merhaba herkese sayfa inan ki hayran edici, facebookta paylaştım

97. Edirne dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . Selamlar web siten ciddiyim çok güzel, şukuladım , gaye – 385

98. Muş merkezden ben ali. Merhaba herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 24-07-2021 03:20:34

99. Konya dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 269

100. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 172

101. Ardahan merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran edici, sağolun 24-07-2021 03:29:11

102. Merhabalar paylaşımınız inanki çok iyi, teşekkürler

103. selamun aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler

104. Sivas merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 24-07-2021 03:32:34

105. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 113

106. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 195

107. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki çok iyi, teşekkürler , banu – 440

108. Sinop dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . Selamlar siten gerçekten iyi, twitter da paylaştım , – 90

109. Konya merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2021 03:44:44

110. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha iyi, saolun , Aylin – 478

111. Siirt merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 24-07-2021 03:48:01

112. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hayran edici, şukuladım

113. Niğde dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . selam arkadaşlar sayfan vallaha güzel, teşekkürler , ali – 361

114. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim mükemmel, sağolun , Gürbüz – 458

115. Eskişehir merkezden ben ali. Selam herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 24-07-2021 03:51:01

116. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, saolun

117. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 484

118. Selamın aleyküm sayfan yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

119. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Slm siten yeminle mükemmel, saolun 24-07-2021 03:54:35

120. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

121. Aksaray merkezden ben Hasan. Mrb sayfa harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2021 03:55:05

122. Çankırı dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . Selamlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, saolun , ali – 154

123. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, sağolun 24-07-2021 04:00:08

124. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , ali – 6

125. Bayburt dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . Slm siten inanki dikkatimi çekti, saolun , ali – 496

126. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, sağolun

127. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 203

128. Selam herkese paylaşım süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

129. Adıyaman dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . Slm web sitesi inanki çok güzel, tebrikler , mehmet – 295

130. Hatay merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa valla ilgi uyandırıcı, sağolun 30-07-2021 22:28:58

131. Adıyaman merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 31-07-2021 18:14:45

132. Bingöl dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler , ahmet – 172

133. Selamlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım

134. Edirne dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım , memo – 37

135. İzmir merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, saolun 12-08-2021 02:18:03

136. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 88

137. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 79

138. Gürbüz Reply

Slm sayfan yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

139. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Selamlar siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 255

140. Düzce merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz harbiden mükemmel, face de paylaştım 31-08-2021 01:39:01

141. Bingöl merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 31-08-2021 02:12:50

142. Karabük merkezden ben Gürbüz. Selam siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 31-08-2021 06:29:45

143. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 95

144. Bilecik merkezden ben hatice. Selam sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 01-09-2021 16:13:14

145. Bu konu : ” Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 209

146. Selamlar paylaşım inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

147. Burdur dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . Slm paylaşım inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , – 197

148. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

149. Kütahya dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . selam arkadaşlar web siten cidden dikkat çekici, şukuladım , doruk – 496

150. Merhaba web siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

151. Hakkari dan kimler var. Haberler neden olimpiyatların açılış törenlerinin ne kadar ırkçı olduğundan bahsetmiyor? . selamun aleyküm siteniz cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 30

152. Selam paylaşımın inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

153. Bursa merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-09-2021 14:13:19

Write A Comment