Kategoriler
Genel

Haberler nereden alınır?

Sadece insanların biraz haber almak için nereye dönmeyi sevdiklerini mi merak ediyorsunuz? Herhangi bir web sitesi, dergi, gazete, her neyse. Hepiniz makul derecede güvenilir bulduğunuz haberleri nereden alıyorsunuz?

Ve evet, bana dünya hakkında doğru bir genel bakış sağlayacak tek bir dürüst haber kaynağı olmadığını anlıyorum. Sadece bilgi alanımı genişletmek istiyorum.

Düzenli olarak okuduğum tek haber sitesi nane presi, whowhatwhy, ve yeni doğu görüşü. Ama kimin neden oldukça sıkıldığını ve herkesin bıktığım bir eğimi var, bu yüzden sadece insanların zevk aldığı diğer kaynakları arıyorum. Teşekkürler

“Haberler nereden alınır?” için 13 yanıt

Sinop merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-03-2020 00:27:46

Hatay merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 14-03-2020 20:09:25

İstanbul merkezden ben doruk. Mrb web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 16-03-2020 06:02:24

Bolu merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, saolun 23-03-2020 18:30:46

Denizli merkezden ben ahmet. Mrb siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 26-03-2020 04:38:16

Kayseri merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 27-03-2020 00:09:23

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir