“Saldırı Silahı”, siyaha boyanmış, açısal görünümlü parçaları işlenmiş veya herhangi bir şekilde “Tacticool” görünümlü herhangi bir normal silahtır.

Bildiğimiz gibi, silaha ne kadar soğuk bakarsa, o kadar çok zarar verir. Video oyunları bana bunu öğretti.

Kırmızı boyanın bir arabanın daha hızlı gitmesini sağlaması gibi ve bu nedenle daha tehlikelidir. Ve alev çıkartmaları daha da hızlı gitmesini sağlar, bu yüzden tüm bunları araçlarda yasaklamalıyız.

Author

7 Comments

1. Afyon dan kimler var. Haberlerde duyduğum tek şey “çeşitli silah ateşli silahları yasaklamak”. Normal bir silah ateşli silahla karşılaştırıldığında bir assualt silah ateşli silahıdır. . Merhaba siten cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 496

2. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz valla çok hoşuma gitti, tebrikler 23-03-2021 22:30:28

3. Bu konu : ” Haberlerde duyduğum tek şey “çeşitli silah ateşli silahları yasaklamak”. Normal bir silah ateşli silahla karşılaştırıldığında bir assualt silah ateşli silahıdır. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ziya – 115

4. Bu konu : ” Haberlerde duyduğum tek şey “çeşitli silah ateşli silahları yasaklamak”. Normal bir silah ateşli silahla karşılaştırıldığında bir assualt silah ateşli silahıdır. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 262

5. Sakarya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 26-03-2021 15:37:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link