Haberlerdeki yüzler

Son zamanlarda haberlerde bir adamın yüzünün resimlerini görüyorum. Görünüşe göre 50’lerin başpiskoposu kocası türden bir adam. Onu aramaya her gittiğimde ortaya çıkmıyor. Görünüşe göre mahallesinde sübyancı olduğu iddia edilen bir grup varlıklı işletme sahibini öldüren bir adam. Adı Dobbs’du. J bir şey Dobbs. Adının aynısını idk etti ama geçen ay HOA’sında kendisiyle aynı banliyöde yaşayan 4 pedofili gibi açıkça öldürdü. Çocukları vardı ve bu boku yerel polisin web sitesinden öğrendiğini ve onları öldürmeye karar verdiğini açıkladı.

Adamın fotoğrafı, kocaman gülümsüyordu ve kısa kahverengi saçları geriye doğru taranmıştı.

Üzgünüm, sadece birkaç saat önceydi ve tele üzerinde, hangi istasyonun bir arkadaşımın evinde olduğunu hatırlamıyorum ve asla tele izlemem ama yemin ederim ki bir fotoğrafını içeren kısa bir rapor gördüm Yüzünde kocaman bir gülümsemeyle keskin görünümlü bir adam, komşularını sübyancılar oldukları için nasıl öldürdüğünden bahsediyor ve internette bu konuda hiçbir şey bulamıyorum. Dobbs’ın adından oldukça eminim. J bir şey Dobbs.

“Haberlerdeki yüzler” üzerine 19 yorum

1. Siirt merkezden ben ali. Slm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-09-2020 22:35:27

2. Balıkesir merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, saolun 02-10-2020 09:55:12

3. Batman merkezden ben ali. Selamlar sayfan gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:21:05

4. Bursa merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-10-2020 13:14:20

5. Bitlis dan kimler var. Haberlerdeki yüzler . Selam herkese siteniz vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 476

6. Bu konu : ” Haberlerdeki yüzler ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 251

Yorum yapın