Hükümetin gerçekten bilmemizi istemediği bir şey olsaydı, muhtemelen haberlerde bundan hiç bahsetmezlerdi. Buradaki pek çok konu, haberlerdeki sıcak konulardan bahsediyor, bu yüzden sadece bir hatırlatma, eğer haberler bundan bahsediyorsa, muhtemelen sizin de bunun hakkında konuşmanızın umurunda değil.

25 Comments

1. Selam herkese paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Mersin dan kimler var. Haberlerin bahsettiği şeyler hakkında konuşmak . Mrb sayfan cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 112

3. Adıyaman merkezden ben ali. Merhaba sayfan yeminle çok güzel, saolun 02-08-2021 18:03:30

4. Bu konu : ” Haberlerin bahsettiği şeyler hakkında konuşmak ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, saolun , ali – 435

5. Bu konu : ” Haberlerin bahsettiği şeyler hakkında konuşmak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok iyi, saolun , ziya – 283

6. Karaman merkezden ben Hasan. Selamlar siteniz vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 08-08-2021 14:24:10

7. Hakkari dan kimler var. Haberlerin bahsettiği şeyler hakkında konuşmak . Selamlar paylaşımın inanki hayran edici, teşekkürler , banu – 29

8. Adıyaman merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 09-08-2021 20:13:25

9. Bingöl dan kimler var. Haberlerin bahsettiği şeyler hakkında konuşmak . Mrb sayfan inanki iyi, saolun , ali – 396

10. Gümüşhane merkezden ben banu. Slm sayfan süper ötesi mükemmel, şukuladım 14-08-2021 23:23:14

11. Kırıkkale dan kimler var. Haberlerin bahsettiği şeyler hakkında konuşmak . Merhaba paylaşımınız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 377

12. Gürbüz Reply

Samsun dan kimler var. Haberlerin bahsettiği şeyler hakkında konuşmak . selam arkadaşlar siteniz inanki hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 38

13. Merhaba paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

14. Bu konu : ” Haberlerin bahsettiği şeyler hakkında konuşmak ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki çok iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 59

15. Iğdır merkezden ben banu. Mrb bu web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 23:54:46

16. Bu konu : ” Haberlerin bahsettiği şeyler hakkında konuşmak ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 126

17. Hatay merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 01-09-2021 16:13:22

18. Adana merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, saolun 02-09-2021 08:43:26

19. Isparta dan kimler var. Haberlerin bahsettiği şeyler hakkında konuşmak . Selam bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 134

20. Tokat merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-09-2021 17:51:18

21. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, face de paylaştım

22. Eskişehir dan kimler var. Haberlerin bahsettiği şeyler hakkında konuşmak . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, saolun , ahmet – 462

23. Bu konu : ” Haberlerin bahsettiği şeyler hakkında konuşmak ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 109

Write A Comment