Kategoriler
Genel

“Haddeleme kodu” telefonunuz için google ve apple tarafından uygulanan bluetooth izleme beacon.

Bu sistem ‘Kaydol’ olarak pazarlanmaktadır. Bunun uzun vadede nasıl çalıştığını biliyoruz.

Düşük teknoloji açıklaması: Haddeleme kodu, tohumunuzun bir kopyasına sahip oldukları ve hangi rastgele bluetooth verileri bloğunun size ait olduğunu ve başkalarının telefondan paketi alarak söyleyemeyeceği anlamına gelir (Keyfobs aynı teknolojiyi kullanır). Bu, böyle bir sistemin gizliliğini artırmak ve çok iyi yardımcı olabilir.

Sorun şu: Bunu istemiyoruz. Bunun 1 dalgasını bile geçmedik ve Apple ve Google, sonunda bizi anlaşılmaz yollarla izlemek için kullanılacak teknolojiyi geliştirmek için bir silahlanma yarışındalar.

Kimler düşünce suçlularıyla temas halindedir? Bu suçlu her gün kaç sosyal izlenim bırakıyor? Bireyle sosyal bir etkileşimden sonra kaç kişi yanlış düşünce işareti gösterdi? Bu kredi puanını güncelleyelim.

Sonuç olarak:

Bu şirketlere para aktarmayı durdurmak için elimizden geleni yapmalıyız. Kullanılmış ekipman satın alın. Ublock orgin gibi reklam engelleyicileri kullanın. Bir Pi Delik (ağ çapında reklam engelleyici) ayarlayın. Mevcut ekipmanınızdan memnun olun veya SSD veya RAM veya daha iyi bir işletim sistemi ile donatmak için birine ödeme yapın. Boksuz olmadıklarında açık kaynaklı bir telefon alın (2021 Umarım).

Umarım bu konu hakkındaki düşüncelerimi beğenmişsinizdir. Cüzdanlarımızı kullanmalıyız, şu anda başka bir yol bilmiyorum.

““Haddeleme kodu” telefonunuz için google ve apple tarafından uygulanan bluetooth izleme beacon.” için 18 yanıt

Yalova merkezden ben mehmet. Selam web siteniz vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 17-04-2020 13:11:58

Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 23-04-2020 04:55:06

Aksaray merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, sağolun 28-04-2020 15:33:05

Balıkesir merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 30-04-2020 19:27:12

Siirt merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2020 14:10:11

Giresun merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 06-05-2020 08:39:48

Trabzon merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 10-05-2020 02:37:52

Kocaeli merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:43:14

Edirne merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 24-05-2020 04:43:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir