Hadi bunu biraz farklı yapalım …

İlgilenen herkes için mantıklı bir tartışma yapalım. Bu toplulukta yıllardır önerilen ‘reptiller’den veya diğer yaşam formlarından bahsedelim … Ve ben bu alt veya reddit’i kastetmiyorum, tüm hayatınız boyunca gerçeği aramak.

Öncelikle, Reptilianların var olduğu fikrini hepimiz eğlendirmek zorunda kalacağız. Bir dakika tut şunu.

Şimdi en iyi bildiğimiz şekliyle İnsan evriminin zaman aralığını düşünün.

Bu yaklaşık 6 Milyon yıl olacaktır. Bu, bilime göre, 6 milyon yıl içinde, sınırda basit bir kriko olmaktan, büyük teknolojiye ve hatta daha büyük egolara sahip bu gelişmiş iki ayaklılara geçtik.

Şimdi Dinozorları düşünelim. Benimle kal.

Elit ve PTB, hangi ölçekte olursa olsun, olumsuz niyetleri olan kanıtlanmış patolojik yalancılardır. Açıkça güç, kontrol ve birlikte gelen tüm sulu kapı ödülleri için açlık duyuyorlar. Artık bu Gerçek yüzünden kendimizi kandırmayalım.

Biz ve onlar ve biz bunu her zaman biliyorduk.

Elimizdeki konuya dönelim.

Dinozorlar. Elbette sınırlı zekaları vardı, ancak iletişim yetenekleri ve bizimkini farklı şekillerde aşan fiziksel nitelikleri vardı.

PTB’ye göre dinozorlar 65 Milyon Yıl Önce güle güle gitti.

O sırada gezegenin felaket bir olaydan geçtiğini inkar etmek mümkün değil. Ama her şeyi söylemek, bazı deniz canlıları ve bazı yaşam formlarının ortadan kaldırılması dışında tembel ve kaçamaktır.

Diyelim ki daha akıllı Velociraptor’lar nuh oynadı ya da çok sayıda geniş yeraltı sistemlerinden birinin girişine yeterince uygun bir şekilde yerleştirildi (iç dünya teorileriyle çakışması bile gerekmiyordu)

Önümüzdeki 65 milyon yıl boyunca (bizden 59 daha uzun … büyük lanet sayı) yaşamayı ve evrimleşmeyi başarırlar ve sonunda Sürüngenler olacağımız şey olurlar.

Gün ışığına çıkan çok şeyle:

Örneğin eski Kanada Savunma Bakanı, şu anda dünya hükümetleri tarafından bilinen birçok yabancı türün varlığını ilan etmesi, yaptığımız kurnaz ufo ifşası, dev iskeletlerin bulunması, genel olarak ikna edici ufo ve ileri teknoloji kanıtları ve bir kez daha basitçe bunların gerçeği gibi insanlar KaKa ile dolu …

Bizden bu kadar çok şey sakladıklarını söylemek çok da zor olmaz mıydı, neden sözde reptillerin (ve belki de duyduğunuz diğer hikayelerin) aslında bizden önce çıktığına inanmak bu kadar zor.

Hepiniz politik, kanonla ilgili gizemleri veya covid meselelerini tartışmak istiyorsanız, hepsi bunun için.

Ama bence, hayatın daha fazla woo woo boku açısından düşündüğümüz kadar vanilya olduğu konusunda kendimizle dalga geçmeyi bırakmanın zamanı geldi. Tarihte bir noktada dünya bir küptür, sonra yuvarlak, sonra yıldızlar ve evren geldi. Tüm o zamanlar o günlerin küçük beyinleri, deliler gibi düşünceler öneren insanlara baktı.

Neden hayatın bu kadar siyah ve beyaz olduğunu düşünüyoruz?

“Hadi bunu biraz farklı yapalım …” üzerine 12 yorum

1. Balıkesir merkezden ben Emine. Selam herkese web siten harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 15-09-2020 07:44:03

2. Eskişehir merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 15-09-2020 08:54:27

3. Kars merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 18:46:50

4. Bolu merkezden ben ali. Selamlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:24:00

5. Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:19:29

6. Antalya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 10-10-2020 03:59:52

7. Bu konu : ” Hadi bunu biraz farklı yapalım … ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 61

8. Şanlıurfa dan kimler var. Hadi bunu biraz farklı yapalım … . Merhabalar web siten cidden dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 268

Yorum yapın