İlgilenen herkes için mantıklı bir tartışma yapalım. Bu toplulukta yıllardır önerilen ‘reptiller’den veya diğer yaşam formlarından bahsedelim … Ve ben bu alt veya reddit’i kastetmiyorum, tüm hayatınız boyunca gerçeği aramak.

Öncelikle, Reptilianların var olduğu fikrini hepimiz eğlendirmek zorunda kalacağız. Bir dakika tut şunu.

Şimdi en iyi bildiğimiz şekliyle İnsan evriminin zaman aralığını düşünün.

Bu yaklaşık 6 Milyon yıl olacaktır. Bu, bilime göre, 6 milyon yıl içinde, sınırda basit bir kriko olmaktan, büyük teknolojiye ve hatta daha büyük egolara sahip bu gelişmiş iki ayaklılara geçtik.

Şimdi Dinozorları düşünelim. Benimle kal.

Elit ve PTB, hangi ölçekte olursa olsun, olumsuz niyetleri olan kanıtlanmış patolojik yalancılardır. Açıkça güç, kontrol ve birlikte gelen tüm sulu kapı ödülleri için açlık duyuyorlar. Artık bu Gerçek yüzünden kendimizi kandırmayalım.

Biz ve onlar ve biz bunu her zaman biliyorduk.

Elimizdeki konuya dönelim.

Dinozorlar. Elbette sınırlı zekaları vardı, ancak iletişim yetenekleri ve bizimkini farklı şekillerde aşan fiziksel nitelikleri vardı.

PTB’ye göre dinozorlar 65 Milyon Yıl Önce güle güle gitti.

O sırada gezegenin felaket bir olaydan geçtiğini inkar etmek mümkün değil. Ama her şeyi söylemek, bazı deniz canlıları ve bazı yaşam formlarının ortadan kaldırılması dışında tembel ve kaçamaktır.

Diyelim ki daha akıllı Velociraptor’lar nuh oynadı ya da çok sayıda geniş yeraltı sistemlerinden birinin girişine yeterince uygun bir şekilde yerleştirildi (iç dünya teorileriyle çakışması bile gerekmiyordu)

Önümüzdeki 65 milyon yıl boyunca (bizden 59 daha uzun … büyük lanet sayı) yaşamayı ve evrimleşmeyi başarırlar ve sonunda Sürüngenler olacağımız şey olurlar.

Gün ışığına çıkan çok şeyle:

Örneğin eski Kanada Savunma Bakanı, şu anda dünya hükümetleri tarafından bilinen birçok yabancı türün varlığını ilan etmesi, yaptığımız kurnaz ufo ifşası, dev iskeletlerin bulunması, genel olarak ikna edici ufo ve ileri teknoloji kanıtları ve bir kez daha basitçe bunların gerçeği gibi insanlar KaKa ile dolu …

Bizden bu kadar çok şey sakladıklarını söylemek çok da zor olmaz mıydı, neden sözde reptillerin (ve belki de duyduğunuz diğer hikayelerin) aslında bizden önce çıktığına inanmak bu kadar zor.

Hepiniz politik, kanonla ilgili gizemleri veya covid meselelerini tartışmak istiyorsanız, hepsi bunun için.

Ama bence, hayatın daha fazla woo woo boku açısından düşündüğümüz kadar vanilya olduğu konusunda kendimizle dalga geçmeyi bırakmanın zamanı geldi. Tarihte bir noktada dünya bir küptür, sonra yuvarlak, sonra yıldızlar ve evren geldi. Tüm o zamanlar o günlerin küçük beyinleri, deliler gibi düşünceler öneren insanlara baktı.

Neden hayatın bu kadar siyah ve beyaz olduğunu düşünüyoruz?

Author

60 Comments

1. Balıkesir merkezden ben Emine. Selam herkese web siten harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 15-09-2020 07:44:03

2. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, şukuladım

3. Eskişehir merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 15-09-2020 08:54:27

4. Kars merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 18:46:50

5. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

6. İzmir merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız cidden çok güzel, sağolun 27-09-2020 11:46:38

7. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, saolun

8. Bolu merkezden ben ali. Selamlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:24:00

9. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:19:29

10. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 10-10-2020 03:59:52

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hadi bunu biraz farklı yapalım … ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 61

12. Şanlıurfa dan kimler var. Hadi bunu biraz farklı yapalım … . Merhabalar web siten cidden dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 268

13. Kırşehir merkezden ben mehmet. Merhaba web siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-10-2020 09:55:42

14. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 02-11-2020 09:57:16

15. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

16. Tunceli dan kimler var. Hadi bunu biraz farklı yapalım … . selamun aleyküm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 228

17. Bayburt dan kimler var. Hadi bunu biraz farklı yapalım … . Merhaba herkese paylaşım cidden iyi, face de paylaştım , – 147

18. Bu konu : ” Hadi bunu biraz farklı yapalım … ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 175

19. Selam sayfan inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten süper ötesi güzel, saolun 07-12-2020 18:23:07

21. Erzurum dan kimler var. Hadi bunu biraz farklı yapalım … . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun , memo – 127

22. Bolu merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım 17-12-2020 20:03:40

23. Gürbüz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

24. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 22-12-2020 23:51:24

25. Sakarya dan kimler var. Hadi bunu biraz farklı yapalım … . Merhabalar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 364

26. Bu konu : ” Hadi bunu biraz farklı yapalım … ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten iyi, tebrikler , ziya – 494

27. Bu konu : ” Hadi bunu biraz farklı yapalım … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, sağolun , Aylin – 405

28. Gürbüz Reply

Merhaba web siten gerçekten iyi, face de paylaştım

29. Kilis dan kimler var. Hadi bunu biraz farklı yapalım … . Merhabalar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 283

30. Selam herkese paylaşımın valla güzel, twitter da paylaştım

31. Bu konu : ” Hadi bunu biraz farklı yapalım … ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 1

32. Kütahya merkezden ben ali. Slm sayfa inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-02-2021 07:22:41

33. Aksaray merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi yeminle hayran edici, teşekkürler 27-02-2021 22:30:08

34. Malatya merkezden ben ziya. Slm sayfa inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-03-2021 16:45:38

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hadi bunu biraz farklı yapalım … ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanki mükemmel, sağolun , Gürbüz – 328

36. Bolu merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-03-2021 17:14:24

37. Siirt dan kimler var. Hadi bunu biraz farklı yapalım … . selamun aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 16

38. Selam herkese paylaşımınız inan ki iyi, twitter da paylaştım

39. Uşak dan kimler var. Hadi bunu biraz farklı yapalım … . Selamlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 323

40. Bu konu : ” Hadi bunu biraz farklı yapalım … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 39

41. Ardahan merkezden ben ziya. Slm web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-05-2021 03:19:58

42. Giresun merkezden ben hatice. Merhaba sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 19-05-2021 23:13:53

43. Merhaba sayfa cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

44. Selam herkese siteniz inanılmaz hayran bıraktı, saolun

45. Bu konu : ” Hadi bunu biraz farklı yapalım … ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 232

46. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

47. Erzurum merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, saolun 02-07-2021 04:08:23

48. Mersin merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 03-07-2021 22:31:54

49. İstanbul merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfanız inan ki iyi, tebrikler 06-07-2021 16:35:43

50. Gaziantep dan kimler var. Hadi bunu biraz farklı yapalım … . Mrb web siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 170

51. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hadi bunu biraz farklı yapalım … ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 63

52. Selam herkese web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

53. Konya dan kimler var. Hadi bunu biraz farklı yapalım … . Selamlar sayfan yeminle hoşuma gitti, şukuladım , memo – 33

54. Mersin dan kimler var. Hadi bunu biraz farklı yapalım … . Slm paylaşımın harbiden iyi, teşekkürler , hatice – 377

55. Karaman merkezden ben Hasan. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-07-2021 16:34:15

56. Kocaeli merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten iyi, teraziye tıkladım 25-07-2021 23:31:07

57. Bingöl merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siten harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 28-07-2021 14:48:11

58. Malatya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 30-07-2021 16:42:50

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link