Hadi Koca Ayak konuşalım …

Monolitlerimiz, seçmen dolandırıcılığı ve Hunter Biden’ın dizüstü bilgisayarımız var. Bütün bunlar etrafta dolaşıyor, ama kimse Koca Ayak hakkında konuşmuyor. Kocaman, tüylü, goril memeli dostumuz SIFIR manşetlere çıkıyor. Anlaşma nedir ve MSM onu bizden uzak tutuyor mu? İsa Mesih ruhlarımıza merhamet ediyor, mesela bu yeni CNN kasetleri ne zaman Jeff Zucker’ın iğrenç canavarımız hakkında haber yapmak istemediğini ortaya çıkarıyor? Gerçekten mi? İklim değişikliği anlatısı, gerçekten ormansızlaşmayı durdurmaya itilebilir mi, böylece homo-sapiens kendi topraklarına daha fazla giremez mi? Bigfoot ve Greta Thunberg, yeniden üremek ve yeni bir dünya liderleri türü yaratmak için Küresel nüfusu mali olarak köleleştirmek için darbe mi yapıyor? Durum ne olursa olsun, bu sohbette biraz goril dongu bırakabilir misiniz? Fotoğraf, Videolar, tanık ifadesinin adını sen koy, buraya at. Kahretsin, Bigfoot’un sallanıp kalkması umurumda değil. Bana bu mitolojik yaratığın etrafta dolaştığına dair bir kanıt getirin ve Koca Ayak’a kendini açıklayabileceği bir platform verin. Teşekkürler.

gönderen … Gucci_Wholesale
[comments]

“Hadi Koca Ayak konuşalım …” üzerine 17 yorum

1. Kırklareli dan kimler var. Hadi Koca Ayak konuşalım … . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sağolun , ali – 24

2. Bu konu : ” Hadi Koca Ayak konuşalım … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha mükemmel, saolun , elif yılmaz – 227

3. Kütahya dan kimler var. Hadi Koca Ayak konuşalım … . Selamlar sayfa gerçekten mükemmel, şukuladım , Aylin – 158

4. Bu konu : ” Hadi Koca Ayak konuşalım … ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , memo – 18

5. Kırıkkale merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun 06-12-2020 14:03:43

6. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 27-12-2020 23:38:12

7. Antalya dan kimler var. Hadi Koca Ayak konuşalım … . Merhaba paylaşım cidden güzel, face de paylaştım , Aylin – 82

8. Bartın merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok iyi, saolun 11-01-2021 01:00:49

9. Düzce dan kimler var. Hadi Koca Ayak konuşalım … . Merhabalar sayfa inanılmaz çok güzel, tebrikler , ali – 19

10. Kırşehir dan kimler var. Hadi Koca Ayak konuşalım … . Selamlar web siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , ziya – 438

11. Hakkari merkezden ben emin. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 09-02-2021 02:02:08

12. Kars dan kimler var. Hadi Koca Ayak konuşalım … . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 295

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link