Sen bir küçük alan.

Özelde kötü şeyler yaparsın. Ama halk bunu bilmiyor.

Bekle…

Birisi kötü şeyler yaptığınızı öğrendi. Oh hayır! KAHRETSİN!

Ne yapmalı, ne yapmalı …

Kötü şeyler yaptığınıza dair sözler yayıyorlar! Onları öldürmeli misin ???????

Hayır! Yapamazsın. Aksi takdirde, insanlar onun neden öldüğünü sorgulayacak ve bunu onlara kötü şeyler yaptığınızın söylenmesine bağlayacaklar.

Ama belki … belki kendini öldürmüş gibi gösterebiliriz. Ve bu şekilde, sorgulamayacaklar çünkü bu onun kendi seçimiydi! Gerçek görünmesi için bir intihar notu bile ekleyeceğiz.

————————————————– ————————————————– ——————————————–

Bu çalışıyor! Yıllar sonra senin küçük alan büyümüştür büyük ülke. Elbette bu büyük bedenle daha çok meraklı insan geliyor. Daha fazla insan senin kötü şeyler yaptığını öğreniyor.

Hepsini öldüremezsin. Çok şüpheli olacak. TÜMÜ için bir intiharı tam olarak çerçeveleyemezsiniz, bu çok tesadüf olur.

Bu soruyu hepinize yöneltiyorum: Ne yapmalısın?

gönderen … hihowudoin1
[comments]

Author

15 Comments

1. Bu konu : ” Hadi oyun oynayalım! ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 361

2. Yalova merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-03-2021 19:44:33

3. Bu konu : ” Hadi oyun oynayalım! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, teşekkürler , Aylin – 427

4. Kayseri merkezden ben memo. Mrb siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-03-2021 23:49:15

5. Bu konu : ” Hadi oyun oynayalım! ” çok güzel. Slm siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 306

6. Hatay dan kimler var. Hadi oyun oynayalım! . Mrb sayfa valla hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 44

7. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Yalova dan kimler var. Hadi oyun oynayalım! . Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 169

9. Merhabalar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, saolun

10. Kırıkkale merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok iyi, şukuladım 20-03-2021 23:07:33

11. Bu konu : ” Hadi oyun oynayalım! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 409

12. Gaziantep dan kimler var. Hadi oyun oynayalım! . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 430

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link