Sen bir küçük alan.

Özelde kötü şeyler yaparsın. Ama halk bunu bilmiyor.

Bekle…

Birisi kötü şeyler yaptığınızı öğrendi. Oh hayır! KAHRETSİN!

Ne yapmalı, ne yapmalı …

Kötü şeyler yaptığınıza dair sözler yayıyorlar! Onları öldürmeli misin ???????

Hayır! Yapamazsın. Aksi takdirde, insanlar onun neden öldüğünü sorgulayacak ve bunu onlara kötü şeyler yaptığınızın söylenmesine bağlayacaklar.

Ama belki … belki kendini öldürmüş gibi gösterebiliriz. Ve bu şekilde, sorgulamayacaklar çünkü bu onun kendi seçimiydi! Gerçek görünmesi için bir intihar notu bile ekleyeceğiz.

————————————————– ————————————————– ——————————————–

Bu çalışıyor! Yıllar sonra senin küçük alan büyümüştür büyük ülke. Elbette bu büyük bedenle daha çok meraklı insan geliyor. Daha fazla insan senin kötü şeyler yaptığını öğreniyor.

Hepsini öldüremezsin. Çok şüpheli olacak. TÜMÜ için bir intiharı tam olarak çerçeveleyemezsiniz, bu çok tesadüf olur.

Bu soruyu hepinize yöneltiyorum: Ne yapmalısın?

gönderen … hihowudoin1
[comments]

Author

34 Comments

1. Bu konu : ” Hadi oyun oynayalım! ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 361

2. Yalova merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-03-2021 19:44:33

3. Bu konu : ” Hadi oyun oynayalım! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, teşekkürler , Aylin – 427

4. Kayseri merkezden ben memo. Mrb siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-03-2021 23:49:15

5. Bu konu : ” Hadi oyun oynayalım! ” çok güzel. Slm siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 306

6. Hatay dan kimler var. Hadi oyun oynayalım! . Mrb sayfa valla hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 44

7. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Yalova dan kimler var. Hadi oyun oynayalım! . Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 169

9. Merhabalar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, saolun

10. Kırıkkale merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok iyi, şukuladım 20-03-2021 23:07:33

11. Bu konu : ” Hadi oyun oynayalım! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 409

12. Gaziantep dan kimler var. Hadi oyun oynayalım! . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 430

13. Selamlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, tebrikler

14. Merhabalar web siteniz ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” Hadi oyun oynayalım! ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz mükemmel, tebrikler , ziya – 248

16. Burdur dan kimler var. Hadi oyun oynayalım! . Slm sayfanız cidden çok güzel, şukuladım , ali – 411

17. Bu konu : ” Hadi oyun oynayalım! ” çok güzel. Mrb sayfan valla çok hoşuma gitti, saolun , banu – 398

18. Selamlar siten inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

19. Bu konu : ” Hadi oyun oynayalım! ” çok güzel. Slm siten süper ötesi iyi, face de paylaştım , doruk – 172

20. Gaziantep merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 16-05-2021 08:19:49

21. Bu konu : ” Hadi oyun oynayalım! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 329

22. Bu konu : ” Hadi oyun oynayalım! ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki iyi, facebookta paylaştım , banu – 80

23. Ankara merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 14:18:41

24. Bu konu : ” Hadi oyun oynayalım! ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 330

25. Bu konu : ” Hadi oyun oynayalım! ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 305

26. Bitlis dan kimler var. Hadi oyun oynayalım! . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, sağolun , ahmet – 312

27. Konya dan kimler var. Hadi oyun oynayalım! . Selam herkese web sitesi yeminle hayran edici, tebrikler , hatice – 106

28. Merhabalar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

29. Tekirdağ merkezden ben gaye. Selam paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-07-2021 15:56:04

30. Tokat dan kimler var. Hadi oyun oynayalım! . Mrb paylaşım inanki hayran edici, saolun , Hasan – 111

31. Ordu merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-07-2021 19:42:13

32. Aksaray dan kimler var. Hadi oyun oynayalım! . selamun aleyküm web siteniz inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , – 91

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link