Ancak insanlar hala bunun normal olduğunu söyleyerek kendilerini gazla yakıyorlar. Bir atış yapıp hafızanı kaybetmeye başlaman normal değil. Daha 12 yaşında olan ve Pfizer davasında yaralanan Maddie gibi gençlerin başına bile geliyor. Bu güne kadar ciddi bir “beyin sisi” yaşıyor. Bunun daha geniş sonuçları ne olabilir? Prion teorisi doğru mu?

Kalp çarpıntısı ve taşikardi (çok hızlı kalp atışı) herhangi bir GRAS ilacı için normal değildir. Bir ilaç alıp günlerce hızlı bir kalp atışım olsaydı çıldırırdım.

Baş dönmesi ve bayılma. Bir Tylonel alıp baş dönmesi yaşasaydım, almayı bırakır ve bir daha asla almazdım.

Kan pıhtıları normal değil. Daha önce hangi aşının kan pıhtılaşması riski vardı? Ve bu sadece yaşlı veya sağlıksız kişilerde değil, genç sporcularda bile kan pıhtıları. Bu potansiyel olarak çok güçlü bir pıhtılaşma maddesi gibi görünüyor.

Kalp hasarı. 13 yaşında bir çocuk, bu enjeksiyonların ardından genişlemiş bir kalple öldü. Daha önce tıbbi bir durum yok. Genel olarak, temel seviyelerin üzerindeki çocuklarda semptomatik kalp problemlerinde büyük bir artışa neden olur.

Bu yeni teknoloji, aşıların önceki tüm risklerini aldı ve bir dizi yeni rahatsız edici yan etki ekledi. İnsanlar bu transtan uyanmazlarsa Allah yardımcımız olsun. Beyin yıkama kapsamlı ve işler açıkçası İncil’e dönüşüyor.

Ve birincisi gitti ve şişesini yeryüzüne döktü; ve canavarın izini taşıyan adamların üzerine ürkütücü ve acıklı bir yara düştü ve üzerine imajına tapanları.

“Şişe” kullanımı ilginç. Enjeksiyon, Tanrı’nın gazabının gerçek bir “şişesi” midir? Bilmiyorum ve kimsenin başına gelmesini istemem. Umarım yaralılar tövbe edip kurtulurlar, eğer hala zaman varsa.

40 Comments

1. İstanbul merkezden ben Emine. Slm paylaşımın harbiden güzel, twitter da paylaştım 01-07-2021 09:11:25

2. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

3. Bu konu : ” Hafıza kaybı, kalp çarpıntısı / taşikardi, baş dönmesi, kan pıhtılaşması, ciddi kalp hasarı. Hiçbiri ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 417

4. Afyon merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 01-07-2021 13:38:15

5. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

6. Aydın merkezden ben Emine. Merhaba siten vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-07-2021 17:50:10

7. Mersin dan kimler var. Hafıza kaybı, kalp çarpıntısı / taşikardi, baş dönmesi, kan pıhtılaşması, ciddi kalp hasarı. Hiçbiri . Mrb web sitesi gerçekten iyi, şukuladım , hatice – 354

8. Bartın merkezden ben mehmet. Mrb sayfa yeminle hayran edici, teşekkürler 06-07-2021 08:56:19

9. Malatya merkezden ben ali. Selamlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 06-07-2021 13:55:57

10. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

11. Niğde dan kimler var. Hafıza kaybı, kalp çarpıntısı / taşikardi, baş dönmesi, kan pıhtılaşması, ciddi kalp hasarı. Hiçbiri . Mrb paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 337

12. Rize merkezden ben ali. Slm paylaşımınız cidden güzel, twitter da paylaştım 12-07-2021 09:47:37

13. Antalya dan kimler var. Hafıza kaybı, kalp çarpıntısı / taşikardi, baş dönmesi, kan pıhtılaşması, ciddi kalp hasarı. Hiçbiri . Selamlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 335

14. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, saolun

15. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

16. Çankırı dan kimler var. Hafıza kaybı, kalp çarpıntısı / taşikardi, baş dönmesi, kan pıhtılaşması, ciddi kalp hasarı. Hiçbiri . Selamlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 497

17. selamun aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

18. Slm siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

19. Mrb paylaşımın gerçekten çok güzel, face de paylaştım

20. Bu konu : ” Hafıza kaybı, kalp çarpıntısı / taşikardi, baş dönmesi, kan pıhtılaşması, ciddi kalp hasarı. Hiçbiri ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 318

21. Bu konu : ” Hafıza kaybı, kalp çarpıntısı / taşikardi, baş dönmesi, kan pıhtılaşması, ciddi kalp hasarı. Hiçbiri ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz iyi, şukuladım , ziya – 445

22. Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

23. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. Hafıza kaybı, kalp çarpıntısı / taşikardi, baş dönmesi, kan pıhtılaşması, ciddi kalp hasarı. Hiçbiri . Merhaba herkese web siten vallaha hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 368

24. Antalya merkezden ben memo. Slm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 19-08-2021 00:46:11

25. Uşak merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 20-08-2021 23:32:09

26. Selamın aleyküm siten gerçekten çok iyi, sağolun

27. Amasya dan kimler var. Hafıza kaybı, kalp çarpıntısı / taşikardi, baş dönmesi, kan pıhtılaşması, ciddi kalp hasarı. Hiçbiri . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , ziya – 374

28. Selamlar sayfanız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

29. Karaman merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim iyi, face de paylaştım 26-08-2021 20:28:57

30. Artvin dan kimler var. Hafıza kaybı, kalp çarpıntısı / taşikardi, baş dönmesi, kan pıhtılaşması, ciddi kalp hasarı. Hiçbiri . Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 12

31. Bu konu : ” Hafıza kaybı, kalp çarpıntısı / taşikardi, baş dönmesi, kan pıhtılaşması, ciddi kalp hasarı. Hiçbiri ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım , – 20

32. Bu konu : ” Hafıza kaybı, kalp çarpıntısı / taşikardi, baş dönmesi, kan pıhtılaşması, ciddi kalp hasarı. Hiçbiri ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 295

33. Çanakkale merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 03-09-2021 09:30:48

34. Selam herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

35. Bu konu : ” Hafıza kaybı, kalp çarpıntısı / taşikardi, baş dönmesi, kan pıhtılaşması, ciddi kalp hasarı. Hiçbiri ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok iyi, sağolun , ahmet – 356

36. Bingöl merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 15-09-2021 05:57:05

37. Yalova dan kimler var. Hafıza kaybı, kalp çarpıntısı / taşikardi, baş dönmesi, kan pıhtılaşması, ciddi kalp hasarı. Hiçbiri . Mrb sayfanız inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 182

38. Kilis dan kimler var. Hafıza kaybı, kalp çarpıntısı / taşikardi, baş dönmesi, kan pıhtılaşması, ciddi kalp hasarı. Hiçbiri . Merhaba herkese siten inanılmaz hayran edici, tebrikler , Emine – 221

39. Rize merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız harbiden güzel, sağolun 23-09-2021 22:52:07

Write A Comment