Haftalık hatırlatıcınız.

Hepinize iyi günler ve nasılsınız?

YEAH TL; DR I GET IT.

Sadece oku, güven bana.

Kaydet ve mola ver ama sadece oku.

Evet, bugün Blink-182 grubundan Tom Delonge hakkında konuşacağız ve bu yazının sonunda adamın neyi başarmaya çalıştığını anlayacaksınız.

Öncelikle, Tom Delonge’un kim olduğunu ve ne bildiğini bilmiyorsanız, sahneyi ayarlamak için izlemenizi tavsiye ederim.

TD 1999 yılında tutkusu hakkında konuşuyor

Tom 2001’de UFO’lardan ve Steven Greer’le olan bağlantısından bahsediyor

Blink 182’nin davulcusu Travis Barker, Joe Rogan’la Tom Delonge’la Tomylonge ile erken naughties’de tur atmak, onunla yükselmek ve UFO Takıntısı hakkında konuşmasını dinlemek hakkında konuşuyor.

Tom şirketi, To The Stars ve ahlakı hakkında ve yaptığı şeyi neden yaptığını anlatıyor.

Ve daha fazla uzatmadan …

———————————————————————— POP PUNK: SAYAÇ KÜLTÜRÜNÜN YÜKSELİŞİ————————————————— ———

Güneşli Kaliforniya’da hikayemize başlıyoruz.

Blink 182, 80’lerin sonunda ve 90’ların başında Güney Kaliforniya Punk sahnesinden çıktı. Gibi gruplardan esinlenerek NOFX, Torunlar ve Kötü din bu etkilerden liberal olarak aldılar ve Pop-Punk olarak bilinen bu sesin daha sarf malzemesi versiyonunu yarattılar. Bu müzik türü etrafında gelişen sahne veya kültür, anti-kuruluş, aptal mizah ve uçtaki yaşam sevgisi temalarıyla bilinir.

Ekstrem sporlar, narkotiklerin toplu tüketimi ve zincirleri asılı olan bol bol pantolon, 90’ların sonundaki Pop-Punk patlaması olan bu yeni fenomenle el ele geldi. Her ne kadar sahnenin geliştirdiği kaostan kaçınan meydan okurcasına düz kenarlı punk gruplarının bir gerginliği olduğunu not etsem de, en azından türün nasıl temsil edildiği konusunda azınlıktı.

Göz kırpma bu çılgınlığın ön cephesindeydi ve bu nedenle muhtemelen bugünkü sahnenin durumu üzerinde oldukça iyi bir otorite. Bir giyim şirketi Billabong ve ardından Hurley’den sponsorluk yapan ilk gruplardan biriydi. 1998-2002 yılları arasında herhangi bir Blink üyesinin resmi bunu doğrulayacaktır.

Kendi albümleri olan 2003 albümleri Pop-Punk’ın insanlara ne ifade ettiğini itti ve “Emo” nun kitle bilincini başlattı ve uzantısı bugün hala gelişmekte olan birçok müzik türüne ilham vermeye devam etti.

Tom’un saçakları gün içinde dalgalara neden oldu.

Seni özledim bu tür için bir dönüm noktasıdır.

Bu grup Pop-Punk olmanın ne demek olduğunu zorlamaya ve yeni bir yere götürmeye çalışıyor.

Basitçe söylemek gerekirse, ilk başarılarından sonra Pop-Punk türü ile etiketlendiler ve söz konusu etiketten uzaklaşmak için bariz bir istek gösterdiler ve o zamandan beri üyelerden en az birinin xiulian uyguladığı bu tutumdur.

Bu kavşakta şu gruptan bahsetmek yerinde görünüyor: Kutu Araba Yarışçısı. 2002 yılında kurulan grupta Tom Delonge, David Kennedy ve Travis Barker yer aldı.

Tom biliyoruz.

David Kennedy, Tom’un liseden arkadaşıydı ve Tom ve Mark’ın büyüdüğünü biliyordu. Üçü de aynı arkadaş grubunun bir parçasıydı.

Travis Barker da biliyoruz.

Ama bir saniye bekle.

Neden Blink’in iki üyesi üçüncü grupta değil, bu grupta?

Yani bu proje neden Blink 182 ile değil, yeni bir adla etiketlendi?

Demek istediğim, Mark Hoppus şarkılardan birinde bile yer alıyor, bu Blink 182 şarkısı olarak kabul edilmiyor mu?

Bu soruların cevabı basit.

Box Car Racer’ın söz yazarı Tom, bu şarkıların Blink 182’nin yazarken olduğu şeylere uymadığını ve Mark Hoppus ile yıllarca yazdıktan sonra açıkça projenin katkılarının yanlış olacağını düşündüğünü açıkladı.

Tematik olarak Box Car Racer albümü Blink’in önceki “Pantolonunu ve Ceketini Çıkar” çabasından çok daha karanlık ve Delonge’un içinde yaşadığımız dünyayla ilgili kaygılarını sergiliyor. Şarkı konuları arasında Savaş, 9/11, Uyuşturucu Bağımlılığı ve Kıyamet yer alıyor.

2003 yılına kadar Delonge’un platformu ve nasıl algılandığı konusunda bir kriz yaşadığını söylemek doğru olur. Ayrıca bu süre zarfında Orta Doğu Blink’in geri kalanıyla John Kerry ile bir kampanya izine çıktı ve iki çocuğu oldu.

Çok şey oluyordu.

BCR yalnızca bağımsız bir proje olsaydı ve Blink, BCR projesi bittikten sonra normal şekilde işe geri dönerse, bunların hiçbiri geçerli olmayacaktı. Ama yukarıda da belirttiğim gibi bu değil.

Şimdiye kadarki en çeşitli albümlerini yaptılar ve önümüzdeki yıllarda Emo’nun yolunu açan Pop-Punk olmanın ne demek olduğunu ileri sürdüler.

Bu bize söyleyebileceğimiz şey, Tom Delonge ve Mark Hoppus’un Blink 182’nin insanlar için ne olması ve ne anlama geldiği konusunda doğrudan karşıt fikirlere sahip olması / sahip olmasıdır.

Ne dediğini duyuyorum?

Travis Barker ne olacak?

O da Box Car Racer’daydı.

Gerçekten öyleydi ama Tom’un BCR hakkında konuştuğu röportajları izlerseniz, şarkıları kendi başına yazdığını açıkça söyler, sonra bunları kaydetmeye karar verdi ve sadece kullanım kolaylığı için Travis’ten yapmasını istedi. Travis’ten tematik bir bakış açısıyla şarkı sözü girişi yoktu, belli ki Travis müzikal olarak öldürüyor ama şarkı yazmıyor.

Böylece sığır etinin Mark ve Tom arasında olduğunu güvenle söyleyebiliriz. Bu, David Kennedy’nin devam kutusu Box Car Racer’a baktıktan sonra doğrulandı. Tom’un Post Blink grubunun hemen hemen bir parçası oldu Melekler ve Hava Dalgaları bugün de gerçekten sevimli insanların ve yıldızların kolu olarak devam ediyor. (Ayrıca serin kahve şirketi)

David ve Tom, Mark ve Tom’un yaptığı gibi kafa karıştırmıyor gibi görünüyor, farklı olan ne?

Bu klip burada dokunaklı olabilir.

Açıkçası daha fazlası var, ancak Tom’un UFO olaylarının uzun vadeli etkilerinden ilham aldığını biliyoruz.

Tom, 2002 yılında TTSA’ya kadar gelecekteki tüm şirketleri için bir başlangıç ​​noktası olarak kullanacağı Gerçekten Beğenilebilir Kişiler kurdu.

Tom, 2005 yılında, ilk holdingi olan ve sonunda TTSA olacak olan Gerçekten Beğenilebilir İnsanlar hakkında konuşuyor. Ayrıca Blink 182’deki kavramsal temelden memnuniyetsizliğinden ve sadece belirli konular hakkında konuşmasını nasıl kısıtladığından bahsediyor.

Tom Müzik endüstrisindeki “sahne” sorunu ve sanatçıların kendi küçük nişlerine nasıl güvercin olduklarını anlatıyor.

2011 yılında Tom devam etti Sahil 2 Sahil AM ilk kez. Bilmeyenler için, Coast 2 Coast AM paranormal radyo istasyonudur. Ünlü ev sahibi Art Bell, C2C tarafından 1970’lerde başlangıcından beri ünlü olan, saçak bilgilerinin paha biçilmez bir tavşan deliği olmuştur. Tom, Ufoloji ile olan ilişkisinin tüm tarihini özetlemektedir. MIPLTD YouTube Kanalında artık İnternet’ten sürekli olarak kaldırılan önemli bir dinleme. Yapabildiğin kadar yakala.

Tom Delonge’un komplo teorileri konusundaki tutkusu hakkında 2011 yılında bir grupta olan herkes.

2012’de Tom başlıyor StrangeTimes.comparanormal konularda sizi bilgilendirecek bir haber sitesi.

Piyasaya sürüldüğünde, bu alt bölümden farklı olmayan paranormal bir şey için temel bir haber sitesiydi.

Web sitesi sadece 2019’a kadar bu eyalette sadece bir yıl yaşıyor ve şu anda olduğu gibi görüyoruz buraya Delonge, TBS tarafından finanse edilen bir TV Şovu ile tamamlanan Strange Time markasının yenilenmesini duyurduğunda.

Orijinal site maalesef kaybolur.

Tom, önümüzdeki 3-4 yıl boyunca Blink 182 ile yeniden bir araya geldi ve dünyayı dolaştı ve on yıl önce gördüklerine benzer başarıya ulaştı. Geçmişin hayal kırıklıklarından kaçınmaya çalışan Tom Blink’i büyük plak şirketlerinden uzak tutun ve müfredat dışı faaliyetleriyle ilişkilendirin (Modlife, Strange Times vb.) Blink’in yokluğunda kuruldu. Diğer grup üyeleri Mark ve Travis, Tom’un niyetlerinden ve botlu EP sürümü başlangıçta geleneksel akış hizmetleri aracılığıyla piyasaya sürülen Modlife aracılığıyla ele alınması amaçlanan, Tom’la ikinci kez “Nankör ve Dürüst olmayan” olarak atıfta bulunarak yollarını ayırıyorlardı.

Bu noktada Tom ve Mark hakkında ve ideoloji açısından masaya getirdikleri hakkında konuşmak mantıklı.

Melekler ve Hava Dalgaları şarkısından “Her Şey’in Büyüsü” adlı şarkılar Strange Times to The Stars Academy’deki çalışmalarına ortak bir tema ortaya çıkıyor.

Tom, insan ırkının yeniliği ve ilerlemesi ile ilgileniyor.

Mark Hoppus temelde Pop Punk diyarının Babası ve o biliyor.

Diğer tüm Pop Punks’ın baktığı kapı bekçisi.

En büyük grupların olduğu sahnelerin çoğunun bir parçasıydı. Yeni bulunan zafer, Tüm Zamanlar Düşük, Fall Out Boy, Bu gece canlı ve Boyun Derin. Bu onur rozetini gururla takıyor ve sanatsal olarak bulunduğu yerde rahat görünüyor.

Tom Blink’ten ayrıldığından beri John Feldman adlı bir yapımcı ile çalışıyorlar.

Tom açıkça mahkum bu karar.

Birçoğunuz Feldmann’ı, Tony Hawk Pro Skater oyun serisinde birkaç ünlü şarkı ve “99 Kırmızı Balon” un oldukça başarılı bir kapağına sahip Goldfinger adlı bir grubun şarkıcısı olarak bileceksiniz. Feldmann, Feldmann tarafından üretilen 5 saniyelik yaz ve The Fever 333 gibi gruplarla Pop-Punk türünün son 5 yıl dirilişinden de sorumlu.

Tom gittikçe, Mark’ın Pop Punk alanındaki pozisyonu, Travis’in Hip-Hop’daki yaşam boyu sevgisi ve John’un üretim yetenekleri Blink 182, son birkaç yılın en büyük satış gruplarından biri olmayı başardı ve Delonge California ve NINE adlı iki albümü de Delonge-Reunion 2011 albümü Neighbourhood’dan çok daha başarılı oldu.

————————————————————————— TOM VE MARK: SAF YOĞUNLUK VE YENİLİK BİR KORKU —————————— —————

Yeniden kapamak için durum bu.

Tom, Blink 182 kadar büyük bir varlığın potansiyelini görüyor ve patinaj sıçanları ile The Warped Tour ve alışveriş merkezinin arkasındaki biraları içmek yerine onu iyi kullanmak istiyor.

Mark, Blink 182 markasının bilincinde olduğu yerden mutlu ve Tom’un Blink 182’nin ne olduğunu değiştirmek istemesinde isteksiz olduğunu düşünüyor. Blink’te Ufoloji veya Komplo konuşması için bir yer görmüyor ve grubu herkesin bildiği şeyle göreli tutmaya çalışıyor.

Peki, kim yanlışsa, kim varsa ve doğru mu?

Sorun burada.

Tom, 2009-2015 yılları arasında Mark ve Travis’i genel vizyonu konusunda ikna etmek için zamanını Blink’te tekrar bir araya getirdi. Bu, bölünmeden yaklaşık bir yıl önce yapılan sosyal medya yayınlarından doğrulanabilir, Köpekler Yeme EP EP fiyasko lansmanı ve Blink’in 2015 sonrası üç üyesinin de yaptığı açıklamalar.

Mark ve Travis’e attığı varsayılabilir;

• Göz kırpma, önemli bir kayıt etiketi olmayan bağımsız bir varlık olabilir

• Sadece bir ortam yerine bir multimedya sürümü oluşturmak için kitap ve filmleri albümleriyle yayınlamaya başlayın

• Blink 182’nin küresel erişimiyle, büyük bir ölçekte olumlu bir mesaj yayabilirdi.

Bunlardan bahsetmişken, hepsini yazdım ve burada olduğunuz kısma bile ulaşamadım.

Tom Delonge’un Askeri Sanayi Kompleksi ile olan bağlantılarının doğası ve özgünlüğü ve evrenimizdeki yaşamla ilgili iddiaları.

Ancak Tom’un 2020’de ne söylediğini anlamak için yukarıdakileri anlamalısınız.

——————————————————————————— AŞAĞIDAKİ ZAMANLARIN DÜZENLENMESİ? ————————-

İşte başlıyoruz.

Sahne ayarlandı.

Tom’un UFO’lara takıntısı olduğu uzun zamandır bilinmektedir, sürekli olarak projelere verdiği tarihleri ​​yayınlamaya ilişkin sorunlar göstermiştir ve “iki yüzlü“Eski grup arkadaşları tarafından.

Dick olmalı, değil mi?

İşte tam bu noktada Delonge’u yıllar sonra oldukça dindar bir şekilde takip ettim.

Bunun 10 yıl önce ilk ayrılma ile olduğunu görmüştüm ve Tom’un sorun olduğu belliydi. Çalışması zor, daha önce uyuşturucu sorunları vardı ve her zaman tuhaf ifadeler veriyordu.

Yorucu hale geliyordu, 2009-2015 toplantısında gösterdikleri performans inanılmaz derecede dağınıktı ve zaman zaman zorlanıyor gibiydi.

Mark ve Travis’in Blink’le nefis nefes alarak ne yapacaklarını bekledim ve Tom’un yaptığı her şeye kör bir göz çevirdim. California geldi ve gitti ve aldıkları yönden biraz şaşkına döndüm. Oh, hala eski kayıtlar var ve ben de kendim zaten bir tür olarak Pop-Punk’dan uzaklaşıyordum.

Sonra dürüst olmak gerekirse eğlenceme göre Tom Delonge’un bir kitap çıkardığını görüyorum.

Sadece Tom ve Blink’i nasıl kullandığımı hatırladığım için yazmam beni güldürüyor.

Kesinlikle ilk inceleme üzerine yazarlar.

Kitabın adı “Gölgelerin peşinde koşuyor” ve ben çıktıktan sonraki ilk birkaç ay boyunca görmezden gelmeyi seçiyorum.

Okumayı seviyorum ama demek istediğim, hadi.

Deneyimden ne kazanacağımı hayal bile edemedim.

Elbette Tom’un eğlence / finansal amaçlar için kafasında bir araya getirdiği kurgusal bir hikaye mi?

Yine de tereddüt etmeden bir döngü sessizliğini promosyon döngüsünün sonuna kadar aldım.

Bunu, sadece şu kitapla birlikte çıkan yeni Melekler ve Hava Dalgaları şarkısını duyduktan sonra yaptım;

Aşırı yükleme

hangi Blink Feldmann ile ne yaptığını daha çok keyif aldım bu yüzden düşündüm:

“Müzik iyi ise belki de kitabı denemeliyim.”

Ve Jove tarafından yaptığım için mutluyum ve size nedenini söyleyeceğim.

————————————————————————— SEKRET MAKİNELERİ KİTABI 1’DE SUNULAN BİLGİLERİN MEVZUATI DURUMU: ŞALDALANMA GÖLGELERİ —————————— —————–

Bu noktada Tom, Coast 2 Coast’ta birkaç kez bulunuyordu, ancak üçüncü görünüşü özellikle ilgi çekiyor.

Bu görünümde istihbarat topluluğunun, ordunun ve hükümetin hizmet üyelerine olan güvenini kazandığını ve Hükümetin UFO’lar hakkında vernal halkla konuşması için bir mekanizma oluşturmaya çalıştıklarını belirtiyor. Tipik olarak, bu konuda çok şey söyleyemeyeceğini söylüyor ancak bu röportajda, ünlü Delonge dizisi “Yakında büyük şeyler var” başlıyor. İlk Angels and Airwaves albümü hakkında bunu duyduğumu hatırlıyorum ve tıpkı Delonge’un normal saçmalığı olarak yazmak üzereyken …

Wikileaks olayı olur.

7 Ekim 2016’da Tom Delonge’dan Hillary Clinton’ın kampanya yöneticisi John Podesta’ya gönderilen e-postalar Wikileaks web sitesinde sızdırıldı. Bu e-postalarda kölelik şeyler toplanabilir.

1. Tom, Vice ile birlikte, temel olarak yukarıda yazdıklarımı açıklayan bir belgesel tarzı şov üzerinde çalışıyordu.

2. Tom, Dreamworks ile film projelerinde çalışıyordu.

3. Tom DID istihbarat topluluğunda General William Mcasland ile temaslarda bulunuyor.

Bu üç nokta, Tom’un iddia ettiği şeye büyük miktarda güvenilirlik katıyor. Ayrıca, bu projelerin hiçbirinin Temmuz 2020 itibariyle bunu gerçekleştirmediğini söylüyor.

Varsayılan olarak Tarih kanalları “tanımlanamayanmengene dizi. Ama mesele şu ki, bir kurum olarak Yardımcısı özellikle gençlerle birlikte Tarih kanalından çok daha fazla güvenilirliğe sahip. Bir Yardımcı Doktor, Tom’un sunması gerekenlerin önemli ve meşru olduğunu ikna etmek için uzun bir yol kat ederdi, ancak burada 2020’de Tarih kanalında ikinci “Tanımlanamayan” prömiyeri ile birlikte olacağız.

Steven Spielberg sahip oldu UFO’lar ile yaşam boyu takıntı. Delonge’un Dreamworks’teki insanlarla bir senaryo hakkında görüşmelerde olduğunu duymak hiç de şaşırtıcı değil. Bu projenin 2025’ten önce öngörülen Sekret Makineleri filmi olacağı varsayılabilir. Şu anda üretimi ve finansmanı elinde bulunduran şu anda bilinmemektedir.

Son nokta en önemlisidir.

BÜYÜK GENEL WILLIAM N. MCCASLAND meşru askeri pirinçti.

Gerçek anlaşma.

O komutanıydı Wright Patterson Hava Kuvvetleri Üssü. UFO gizli GENEL WILLIAM N. MCCASLAND kesinlikle bir yarışmacı ve kesinlikle Tom Delonge ile konuşuyordu ve Wikileaks e-postalarının canlı yayına başladığı anda anında çekildi.

Bu, Delonge’da meşru temaslara sahip bir sigara silahına gideceğiniz kadar yakın.

Bu sızıntılar bu tür işlerin nasıl yürütüldüğüne açılan bir penceredir.

Her şey bir gecede değişebilir ve bir şey serbest bırakılıncaya kadar havada kalır.

Kovalayan Gölgeler yukarıdaki detaylardan doğdu ve yukarıdakilerin anlaşılması gerekiyorsa anlatı meşru askeri ve hükümet kaynakları tarafından bilgilendiriliyor.

Şimdi Kovalayan Gölgeleri gerçekten açık bir zihinle okuyorsanız ve yukarıda belirtilenleri dikkate alırsanız, büyük resmi görmeye başlayacaksınız.

Aslında burada bir ücretsiz pdf kopyası Bay Delonge’un izniyle.

(Başlangıçta John Podesta için tasarlanmış olsa da.)

————————————————————————— SEKRET MAKİNELERİ YUVARLAK 2: TANRILAR ——————————————————— ——

Buradan sonra anlatı oldukça iyi belgelenmiştir, ancak yukarıdaki bilgiler olmadan Delonge’un konumunu anlamak ve empati kurmak çok zordur, ancak bu bilgi ile bir topluluk olarak Tom Delonge’u kendi çabaları gibi göründüğü gibi destekleyebileceğimize inanıyorum. saf niyet ve bir bütün olarak insanlığa büyük fayda sağlar.

Yukarıda belirtildiği gibi, A.J Hartley adlı bir yazarla birlikte, Delonge Sekret Machines Serisini bir araya getiriyor.

Bu seri iki farklı kitap bülteninden oluşur.

Bir kurgusal. Biri kurgusal değil.

Yukarıda bahsettiğim ve A.J tarafından ele alınan kurgu dizisi, bir Bilim Kurgu Pulp Fiction gibi okuyor. Tom, Intelligences yetkilileri tarafından kendisine verilen bilgileri alır ve bunları bu kitapların anlatımı için kullanır. Bu anlatı, Dreamworks’ün bir kez hareketli görüntüyü ele aldığı zamana dayanacağıdır.

Kurgusal olmayan, Peter Levenda tarafından ele alınmakta ve İnsan dinleri tarihinde bir tür koşmak ve onları eski ve dini metinleri yazan insanların farklı meleklerden aynı fenomenlerden bahsettiğini göstermek için bir araya getirmektedir. İkinci kitap MAN, DNA ve bilinci ve bu iki kavramın nasıl ortaya çıktığını ele alır ve her ikisinin kökenleri hakkında spekülasyon yapar.

Onun Kutsal Olmayan İttifak adlı kitabı Nazi kısmı ile Okültizm’in önde gelen kitabıdır ve Uğursuz Kuvvetler Serisi, kötü niyetli güçlerle karşılaştığımız yarışları derlerken henüz dövülmemiştir.

Post Wikileaks Delonge, yazar Peter Levenda ile bu sefer Coast 2 Coast AM’ye son kez gidiyor.

En çok anlatıldığım bu Coast 2 Coast AM bölümü. Tom bu röportajda çok tekrar etmediğini söylüyor, bu yüzden bunu GEREKLİ dinleme olarak görüyorum. Aynı dönemde Jimmy Church ile benzer konulara değdiği bir röportaj yaptı. Kilise röportajı yayınlanmasından bu yana kolayca ulaşılabilir, ancak C2C bir tane daha az kullanılabilir durumdadır, bu yüzden mümkün olduğunca dinleyin.

Jimmy Church Röportajı

Bu bizi Yıldızlara Bilim ve Sanat Akademisi ve rezil Joe Rogan görünüm.

TD’nin güvenilirliğine büyük ölçüde zarar veren iki olay. TTSA için duyuru konferansı bir karışıklıktı ve hatalarla doluydu. JRE, C2C görünümlerinin diğer tarafındaydı ve bunu öğrendikten sonra neden olduğu gibi davrandığı mükemmel mantıklı.

Kenar notu

Son yıllarda JRE, Travis Barker ile birlikte, Joe Tom’un şovdayken gösterdiği bir videoda eğlendi. Paris üzerinde gezinen TR-3B gemisi olarak bilinen oldukça iyi bir video.

Bu şekle ve tariflere sahip zanaat% 100 görüldü ve raporlandı. Birçok ülkede sayısız kez. Belirli bir videonun fiziksel bir zanaat gösterip göstermediği ne burada ne de oradadır. Bu, birçok raporla tutarlı bir şekilde hareket etti, bu da Tom’un bunu gösterme sebebiydi. Joe akıllı ve hepimizin olduğu o sigara tabancasını ittiğini biliyorum, ama takdire şayan bir adamın itibarının bir yanlış anlama nedeniyle iftira attığını görmekten nefret ediyorum.

————————————————————————— NİHAİ DÜŞÜNCE VE SONUÇLAR—————————————————————— —-

Yani bilekler gerilmeye başladığında bunu sarmak için:

1. Tom Delonge askeri sanayi kompleksinin yüksek rütbeli üyelerine doğrulanabilir bağlantılara sahiptir. ONAYLANMIŞ.

2. Tom Delonge, 25 yılın en iyi bölümünü dünyayı daha iyiye doğru değiştirmek için harcadı. Grubunu, evliliğini ve ismini bu nedenle riske attı. ONAYLANMIŞ

3. Yıldızlar Bilim ve Sanat Akademisi, istihbarat topluluğunun birçok farklı kesiminden gelen büyük beyinlerin iyi niyetli bir derlemesidir. ONAYLANMIŞ

4. ABD HÜKÜMETİ, KURUMUNU İNDİRME AYI SONRA VİDEOLAR TTSA’NIN RESMİ AYRILDI.

Bu kesinlikle bize en azından Tom’un söylediği çılgın şeylerin geri kalanını eğlendirmemize neden oluyor.

Ve eğer doğruysa, Tom’un yaptığı her iddia, bu 3 videonun kimliği doğrulandığı sürece yaşlılıktan ölebilir.

——————————————————————————— SON DÜŞÜNCE; Rasyonel Şüphecilik, Seviye Başlığı ve Normları —————————————————————————

Gibi insanlar Mick West, Neil DeGrass Tyson vb bu süreci kolaylaştırmamış ve inatçı şüpheci bir tutum geliştirmeye yardımcı olmuştur.

Şimdi tüm şüpheciliğin kötü olduğunu söylemiyorum, şüphesiz herhangi bir dengeli dünya görüşü için şüphecilik şarttır.

Bu UFO şeylerinin televizyon ekranlarımıza ulaşmamasının büyük bir kısmı aslında bizim yüzümüzden kaynaklanıyor gibi görünüyor.

Dışarıda bu evrende neler olduğunu bilen insanlar olduğu izlenimi altındayım ve aslında sayının arttığını düşünüyorum.

Sanırım 2. Dünya Savaşı’ndan beri bir yarış olarak bazı büyük soruların cevaplarını biliyoruz, ancak cevap istediğimiz veya beklediğimiz şey olmayabilir ve bu nedenle o zamandan beri bir nedenler için bilmeye ihtiyaç duyduk.

Geçtiğimiz 40 yıl boyunca bu durumun sadece bir politikacılar ve bilim adamları odasıyla değil, bir yarış olarak bu durumun gerçekliği ile başa çıkmaya neredeyse hazırız.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, Tom Delonge’un söylediği daha tuhaf şeylerden bazılarını daha meraklı bir gözle almamızı öneriyorum.

Yani,

1. Evrenin Hayatla Takıldığı.

2. Tic-Tac UFO’larının sakinlerinin Atlantis ile bir bağlantısı var.

3. Bilinç bu Fenomeni anlamanın anahtarıdır.

Bu soruları açık bir zihinle cevaplamaya çalışırsak, tarafımızdan bir yarış olarak büyük sıçramalar yapılabileceğine inanıyorum.

Sizi TTSA personelinin ve TTSA’ya bağlı kişilerin adlarıyla bırakacağım. Bu listedeki herkesin zihinsel olarak kararsız olduğunu düşünüyorsanız, gerçekten kendimizi rasyonel düzeydeki bireyler olarak sorgulamaya başlamamız gerektiğini düşünüyorum.

Gidip kim olduklarına, kariyerlerinde neler başardıklarına, neye inandıklarına bakın ve sonra bunun biz olduğumuz, sıradan insanın kim olduğunun farkına varın.

DR. HAL PUTHOFF, DOKTORA

JIM SEMIVAN

BÜYÜK GENEL WILLIAM N. MCCASLAND

STEVE ADALET

RON PANDOLFI

LUIS ELIZONDO

VALDAMAR VALERIAN

CHRIS MELLON

PETER LEVENDA

JAKAR DEĞERİ

DR JACK SARFATTI

BOB LAZAR

GEORGE KNAPP

DR KIT YEŞİL

JEREMY CORBELL

WHITLEY STREIBER

ÜFOLOJİ HAKKINDA HERHANGİ BİR ŞEYİ BİLİYORSANIZ, BU BİREYLERİN BİR DÜZGÜN OLMAYAN BİR DENİZDE KREDİF BEAKONLARDIR.

BU WILCOCK VEYA GOODE DEĞİL.

SADECE Şüphecilikten DAHA YAKIN BİR SORGULAMA YERİNDEN GELİRSE HERHANGİ BİR SORU SİZİN OLACAKTIR.

JACQUE VALLEE, BOB LAZAR’IN DESTEĞİNE GÖRE SEKRET MAKİNELERİ PROJESİNİN BİR PARÇASI OLMAYA ÇIKTI.

O zaman bir görüşme yaptılar.

SONRA VALLEE ÖNSÖZ SEKRET MAKİNELERİNE: TANRILAR.

KİMDİR? BU KADAR ÖNEMİ GÖRECEKSİNİZ.

TÜM KAVRAMLARI KABUL ETMEK zorundayız,% 100 RAHAT OLMAYABİLİRİZ.

BU NE ZAMAN YAPARSINIZ?

“Haftalık hatırlatıcınız.” üzerine 27 yorum

1. Niğde merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız inanki iyi, linkedinde paylaştım 30-07-2020 14:42:28

2. Ordu merkezden ben mehmet. Selam herkese siten gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2020 20:48:50

3. Giresun merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 05-08-2020 20:01:50

4. Sinop merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten gerçekten güzel, teraziye tıkladım 06-08-2020 19:46:33

5. Denizli merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 10-08-2020 08:11:23

6. Sakarya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 19:00:39

7. Kocaeli merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız harbiden güzel, twitter da paylaştım 03-09-2020 06:24:23

8. Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 09-09-2020 04:45:45

9. Düzce merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun 10-09-2020 04:13:31

10. Yalova merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 15-09-2020 09:05:18

11. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız yeminle güzel, saolun 30-09-2020 22:05:29

12. Gaziantep merkezden ben banu. Mrb web siten inanki hayran bıraktı, sağolun 02-10-2020 10:34:26

13. Hakkari dan kimler var. Haftalık hatırlatıcınız. . Mrb web siten vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , – 465

Yorum yapın