Başlık.

PCR testinin virüsleri diğer DNA türlerinden ayırt edemediğini hatırlatın. Bir PCR testinin yaptığı tek şey, seçilen markörleri almaktır (kullanımdan önce FDA tarafından onaylanması gerektiğinden FDA tarafından seçilir), seçilen markörleri bulduğunda, ‘boşlukları’ doldurmak için ters transkriptaz kullanır. Bu kısım, boşlukları dolduran ters transkriptaz, gerçek “virüs” ün bulunduğu yerdir.

Virüs, kimsenin vücudunun hiçbir yerinde bulunmaz, virüsü yaratan testtir. Çoğu doktor bunu anlayacak kadar zeki değil. Test yalnızca DNA ‘işaretlerini’ arar – hiçbir virüs herhangi bir PCR testi ile değerlendirilmez.

Ayrıca virüs olmadığını da biliyoruz çünkü tüm COVID-19 araştırmaları ‘in vitro’ yapıldı, bu da virüsün COVID-19’un patentine uyması için bir petri kabında toplandığı anlamına geliyor. Virüsün bir organizmadan (ölü veya diri) uzaklaştırılması anlamına gelen ‘Ex Vivo’ konusunda hiçbir çalışma yapılmamıştır.

Patent, dünyanın her yerindeki herkesin COVID-19’un ne olduğu konusunda aynı sayfada olabileceği ve dünyadaki herkesin petri kabında aynı virüsü nasıl üretebileceğidir. Ayrıca, virüs petri kabına girdikten sonra bu yemeğin dışında yaşayabileceği anlamına gelmez.

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” * Haftalık Hatırlatma * – PCR Testleri Covid Illusion’ı Oluşturdu ” çok güzel. Mrb paylaşım valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 93

2. Bu konu : ” * Haftalık Hatırlatma * – PCR Testleri Covid Illusion’ı Oluşturdu ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 34

3. Bu konu : ” * Haftalık Hatırlatma * – PCR Testleri Covid Illusion’ı Oluşturdu ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , ali – 188

4. Malatya dan kimler var. * Haftalık Hatırlatma * – PCR Testleri Covid Illusion’ı Oluşturdu . Selam web sitesi cidden hayran edici, sağolun , mehmet – 426

5. Hatay dan kimler var. * Haftalık Hatırlatma * – PCR Testleri Covid Illusion’ı Oluşturdu . Merhaba paylaşımınız inan ki çok iyi, sağolun , Aylin – 410

6. Kırşehir dan kimler var. * Haftalık Hatırlatma * – PCR Testleri Covid Illusion’ı Oluşturdu . Slm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 475

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link