Çin Komünist Partisi bana şunu söylediğinde: “Biri yarıya kadar zorbalığa uğradı, örneğin bütün aile öldürüldü; ama o kişi hala birbirine bakmaya cesaret edemiyor, yine de birbirinin önünde diz çökmek zorunda! “! Benim ilham kaynağım şuydu:

Aslında tüm Çinliler MOBS’tur, değil mi? Ve şimdi ABD yetkilileri Çin’den çok nefret ediyor, değil mi? Ve şimdi Çin ve ABD savaşacak, değil mi? Bu yüzden şimdi ABD yetkililerinden tüm Çin halkını nükleer silahlarla hızla öldürmelerini istemeliyim! Tüm Çinliler ölürse, Çin’in sorunları çözülebilir mi? Ha ha!

Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha!

Author

58 Comments

1. Trabzon merkezden ben gaye. Selam sayfa süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 17-09-2020 03:50:52

2. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

3. Selam herkese web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

4. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 156

6. Bu konu : ” Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki mükemmel, twitter da paylaştım , – 294

7. Edirne merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız harbiden dikkat çekici, saolun 26-10-2020 08:44:19

8. Bitlis merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfa gerçekten hoşuma gitti, sağolun 14-11-2020 00:22:43

9. Bu konu : ” Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz iyi, tebrikler , ali – 445

10. Bu konu : ” Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 163

11. Nevşehir dan kimler var. Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! . Selamlar paylaşımınız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , – 290

12. Kahramanmaraş dan kimler var. Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! . Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 500

13. Giresun merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-12-2020 20:42:57

14. Selam herkese siten harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

15. Edirne merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha güzel, teraziye tıkladım 31-12-2020 16:54:21

16. Artvin dan kimler var. Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 171

17. Mrb siteniz inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

18. Selamlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

19. Selamın aleyküm sayfanız valla güzel, teraziye tıkladım

20. Mardin merkezden ben ali. Selam herkese siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 19-01-2021 19:15:08

21. Aksaray dan kimler var. Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! . Selamın aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, saolun , ali – 276

22. Sakarya merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siten gerçekten iyi, teşekkürler 31-01-2021 08:36:21

23. Şırnak merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım cidden çok iyi, facebookta paylaştım 31-01-2021 21:36:46

24. Bu konu : ” Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 12

25. Bolu merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi güzel, face de paylaştım 08-02-2021 08:01:22

26. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten vallaha çok güzel, tebrikler 08-02-2021 14:02:56

27. Bu konu : ” Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 337

28. Karaman dan kimler var. Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! . Mrb web siteniz cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 411

29. Kocaeli dan kimler var. Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! . Merhaba herkese siteniz inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 113

30. Bu konu : ” Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten hayran edici, teşekkürler , memo – 139

31. Denizli merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-03-2021 00:01:00

32. Bu konu : ” Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 261

33. Yozgat dan kimler var. Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! . Merhabalar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 262

34. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siten valla çok güzel, teşekkürler

35. Slm paylaşımın inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

36. Slm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

37. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım

38. Selam herkese siten valla hayran edici, teraziye tıkladım

39. Merhabalar paylaşım ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

40. Tokat dan kimler var. Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! . Selam paylaşımın ciddiyim çok güzel, saolun , ziya – 306

41. Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

42. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, sağolun

43. Merhabalar sayfan harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

44. Batman merkezden ben hatice. Merhaba bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 23-06-2021 11:17:04

45. Kırıkkale dan kimler var. Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! . Merhabalar paylaşımın vallaha mükemmel, şukuladım , gaye – 79

46. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

47. selamun aleyküm siten inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

48. Selam sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

49. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler 04-07-2021 13:05:38

50. Ordu dan kimler var. Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! . merhaba arkadaşlar sayfa valla iyi, sağolun , Hasan – 322

51. Bu konu : ” Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla iyi, sağolun , Gürbüz – 145

52. Gaziantep merkezden ben ziya. Slm web siteniz vallaha billaha iyi, saolun 11-07-2021 22:22:13

53. selam arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

54. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

55. Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link