Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha!

Çin Komünist Partisi bana şunu söylediğinde: “Biri yarıya kadar zorbalığa uğradı, örneğin bütün aile öldürüldü; ama o kişi hala birbirine bakmaya cesaret edemiyor, yine de birbirinin önünde diz çökmek zorunda! “! Benim ilham kaynağım şuydu:

Aslında tüm Çinliler MOBS’tur, değil mi? Ve şimdi ABD yetkilileri Çin’den çok nefret ediyor, değil mi? Ve şimdi Çin ve ABD savaşacak, değil mi? Bu yüzden şimdi ABD yetkililerinden tüm Çin halkını nükleer silahlarla hızla öldürmelerini istemeliyim! Tüm Çinliler ölürse, Çin’in sorunları çözülebilir mi? Ha ha!

Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha!

“Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha!” üzerine 5 yorum

1. Trabzon merkezden ben gaye. Selam sayfa süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 17-09-2020 03:50:52

2. Bu konu : ” Haha, bazıları bana sordu: Çin Komünist Partisi’nin bu sözleri benim için ne tür bir aydınlanma var? Bence ilham bu! Affedersiniz, dünyanın her yerindeki Yahudiler benim fazla zeki olduğumu mu düşünecekler? Haha! ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 156

Yorum yapın