Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek

Bir şekilde mahvolduk. CIA’nın misyonu, inandığımız her şeyin saçmalık olduğu zaman tamamlanmıştır. Bence şu anda herhangi biri kötü bir şey yaptığında ve eğer meşru kanıtlar ortaya çıkarsa, bu derin sahte olarak itibarını yitirecek ve sonra yeni bir dikkat dağıtıcı pazarlama bütçesini besleyecektir. Durulayın ve tekrarlayın.

Şimdi iş kölelerine geri dönün. Aslında size bir seçenek sunmak yerine bölmek ve fethetmek için tasarlanmış iki partili sisteminiz arasında oy vermeyi unutmayın.

“Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek” üzerine 53 yorum

1. Antalya dan kimler var. Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek . Selam paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 385

2. Erzurum dan kimler var. Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek . Mrb paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 73

3. Burdur dan kimler var. Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek . Slm siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 161

4. Giresun dan kimler var. Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek . Merhaba paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 51

5. Tekirdağ dan kimler var. Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek . Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 357

6. Kocaeli merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 19:25:21

7. Hakkari merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-10-2020 19:25:36

8. Isparta merkezden ben emin. Mrb web siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 19:25:37

9. Bu konu : ” Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha güzel, şukuladım , doruk – 83

10. Bu konu : ” Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 442

11. Bu konu : ” Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 221

12. Edirne merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 16-10-2020 19:25:46

13. Van merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 16-10-2020 19:25:52

14. Bu konu : ” Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, sağolun , doruk – 340

15. Karaman dan kimler var. Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek . selamun aleyküm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 470

16. Gümüşhane merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hayran bıraktı, saolun 16-10-2020 19:26:54

17. Kahramanmaraş dan kimler var. Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek . Slm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 178

18. Konya dan kimler var. Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 407

19. Gümüşhane dan kimler var. Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek . selam arkadaşlar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 313

20. Tekirdağ merkezden ben banu. Selam web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım 16-10-2020 19:27:37

21. Elazığ dan kimler var. Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek . Selam paylaşımın süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 281

22. İzmir merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 16-10-2020 19:27:58

23. Bu konu : ” Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek ” çok güzel. Slm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 179

24. Bu konu : ” Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha mükemmel, tebrikler , Hasan – 318

25. Muş merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-10-2020 19:28:39

26. Antalya dan kimler var. Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek . Selam herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 271

27. Siirt merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 16-10-2020 19:29:27

28. Bu konu : ” Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 30

29. Ardahan merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 17-10-2020 07:28:40

30. Bu konu : ” Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , banu – 4

31. Iğdır dan kimler var. Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek . Selam herkese web sitesi valla mükemmel, sağolun , doruk – 318

32. Yalova merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-10-2020 08:58:02

33. Bu konu : ” Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , emin – 362

34. Gaziantep merkezden ben ali. Selamlar siteniz vallaha güzel, linkedinde paylaştım 17-10-2020 10:08:38

35. Yalova merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 17-10-2020 10:34:03

36. Ardahan merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 17-10-2020 11:09:57

37. Samsun dan kimler var. Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek . Selamlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 345

38. Bolu dan kimler var. Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek . Merhaba herkese web sitesi cidden güzel, saolun , hatice – 425

39. Bu konu : ” Hain faaliyetin tüm kanıtları, derin sahte olarak itibarını yitirecek ” çok güzel. Selam sayfa vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 212

40. Ankara merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 19-10-2020 08:06:39

Yorum yapın