Hain politikacılar ve Anayasanın 4. değişikliği …

4. değişiklik … “İnsanların, evlerinde, evraklarında ve etkilerinde, mantıksız arama ve el koymalara karşı güvende olma hakkı ihlal edilmeyecek ve hiçbir Varant verilemez, ancak Yemin veya tasdik ve özellikle aranacak yeri ve ele geçirilecek kişileri veya şeyleri tanımlamak. “

Son zamanlarda, Trump ve haber medyası palyaço antikacılarıyla dikkatini dağıtırken, yıkılmış masonik Kongre politikacıları Anayasa’yı yönetmeye ve FBI’ın arama emri olmadan internet arama geçmişimize erişmesine izin verdiler. Olası nedene gerek yok. Bunlar Anayasanın 37 haini — https://www.privateinternetaccess.com/blog/these-are-the-37-senators-that-voted-to-let-the-fbi-seize-your-internet-history-without-a-warrant/

* ABD’li gazetecilere ve politikacılara ABD halkına propaganda yapma, manipüle etme ve teşvik etme yeteneği kazandırmak için Smith – Mundt yasası kabul edildi. Corona Virüsü hakkında yalan söylemek artık% 100 yasal. https://en.wikipedia.org/wiki/Smith%E2%80%93Mundt_Act

“Hain politikacılar ve Anayasanın 4. değişikliği …” üzerine 65 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 18-05-2020 22:47:55

2. Ardahan merkezden ben mehmet. Slm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 20-05-2020 22:53:42

3. Giresun merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 21-05-2020 09:13:58

4. Kilis merkezden ben Aylin. Selam sayfan ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 17-06-2020 17:37:07

5. Ordu merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 05-08-2020 22:16:54

6. Hakkari merkezden ben banu. Mrb sayfanız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 22:21:29

7. Nevşehir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 26-08-2020 14:52:29

8. Gümüşhane merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz inanki mükemmel, teşekkürler 28-09-2020 00:50:29

9. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-10-2020 11:30:01

10. Gümüşhane merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz valla güzel, linkedinde paylaştım 06-10-2020 18:05:46

11. Afyon merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 11-10-2020 00:22:26

12. Bu konu : ” Hain politikacılar ve Anayasanın 4. değişikliği … ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 353

13. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selam paylaşım gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 31-10-2020 15:03:25

14. Kırıkkale merkezden ben memo. Slm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 16-11-2020 02:50:23

15. Bu konu : ” Hain politikacılar ve Anayasanın 4. değişikliği … ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 450

16. Bitlis dan kimler var. Hain politikacılar ve Anayasanın 4. değişikliği … . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok iyi, şukuladım , Emine – 83

17. Bu konu : ” Hain politikacılar ve Anayasanın 4. değişikliği … ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 79

18. Denizli dan kimler var. Hain politikacılar ve Anayasanın 4. değişikliği … . Selam bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 346

19. Çanakkale dan kimler var. Hain politikacılar ve Anayasanın 4. değişikliği … . Merhabalar siteniz inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 473

20. Bu konu : ” Hain politikacılar ve Anayasanın 4. değişikliği … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 362

21. Bu konu : ” Hain politikacılar ve Anayasanın 4. değişikliği … ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 242

22. Kayseri merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, saolun 03-01-2021 17:11:58

23. Gümüşhane dan kimler var. Hain politikacılar ve Anayasanın 4. değişikliği … . Mrb web siten harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 152

24. Bu konu : ” Hain politikacılar ve Anayasanın 4. değişikliği … ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden çok güzel, sağolun , Gürbüz – 201

25. Bu konu : ” Hain politikacılar ve Anayasanın 4. değişikliği … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 130

26. Elazığ dan kimler var. Hain politikacılar ve Anayasanın 4. değişikliği … . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , banu – 441

27. Bu konu : ” Hain politikacılar ve Anayasanın 4. değişikliği … ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 328

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link