Yıl 2020 ve şu anda 22 Aralık’ta. 21 Aralık’ta Jüpiter ve Satürn, güneş sistemimiz olan Samanyolu’nda mükemmel bir şekilde hizalandı. Sıradan bir gün gibi geldi … değil mi? Hayır. Bu kader gününde, dünya savunma konseyi sekizgende Westbrook Connecticut’ta toplandı. Tüm büyük politikacılar Octagon’da toplandı: Trump, Putin, Xi-Jinping, Macron, Boris Johnson ve özellikle Afrika’dan diğerleri. Bu politikacılar, yalnızca bir şeyi ve tek bir şeyi tartışmak için Octagon’da toplandılar. Dünya gezegeninin derin durumu nasıl yok edilir. Dünya gezegeninin derin durumu, gezegeni gizlice yöneten küçük bir uzaylı varlık topluluğu olan floobaxiqar olarak bilinir. Tom Hanks, tüm solcular ve “parçalayıcı” olarak bilinen Bill Gates gibi tüm milyarderler de dahil olmak üzere pek çok kötü şöhretli insan bu grupta yer alıyor, o floobaxiqar’ın elebaşı. Ancak, uzaylı pedo canavarlarından oluşan bu küçük topluluk, adaletin geldiğini biliyor … Bill Gates, Windows film yapımcısındaki gizli bir güvenlik duvarı aracılığıyla gizli sekizgen toplantılara katıldı ve Trumps planlarını dinleyebildi. CNN, Hollywood ve dünyanın dört bir yanındaki bu uzaylı pedomonster kollektifinin ne yapacağını bildiğini bilmek, her şey umutsuz görünüyor … değil mi? Yanlış…

Q adamı, Q lordu Austin Steinbart ile tanışın. Floobaxiqar’ı sonsuza dek yenmek için Trump ve Octagon ile takım kuracak olan adam. Muhtemelen Q’yu duymuşsunuzdur, ancak ileride devam eden başka gizli askeri operasyonlar olduğunu da çok az biliyorsunuz. F ve Z şu anda, Octagon tarafından “Zoobostia” olarak bilinen Q / Z14Eu-1sA sistemine girebilen bir roket geliştirmek için Elon Musk: Codename jockstrap ile bir roket geliştirmek için devam ediyor. Bu uzaylı pedo’nun bulunduğu güneş sistemidir. reptillian derebeyleri onları Octagon ve Trump konusunda uyarmak için seyahat edecekler. Elon Musk bu sisteme uçmayı ve alev makinelerini pedo repitllian efendisi Bloobax’ı yenmek için kullanmayı planlıyor, ancak bu işe yaramayacak (o ateşe karşı bağışık olan tek floobaxiqarian’dır) Austin Steinbart burada devreye giriyor. Q, adamın kendisi sorgulanamaz bir zafer eyleminde kendini feda edecek. Bunu yapmadan önce, pedofil CNN Karargahına ışınlanacak ve tüm kötü solcuları kiltesi ile öldürecek. Daha sonra Tesla kuantum jetpack ile keten barqitar bahçelerine ve zukilataxio sarayına uçacak ve Alan 51’de geliştirilen gizli bir silahla Bloobax’ı öldürecek. Bu silaha “Tüm gerçeklerin gerçeği” deniyor, bu bir Amerikan Anayasası’ndan alıntılar içeren devasa İskoç kılıcı, Bloobax’ı yok edecek, ama aynı zamanda Steinbart’ı büyük bir kuantum patlamasında yok edecek!

Yani Bloobax 6 Ocak 2021’de Q tarafından yenilecek, hepimiz için kendini feda edecek. Ama bu son değil, ondan çok uzak … yıl 1986, Çin, Wuhan … tüm çingeneler için hesaplaşma günü. Bir meteor, Wuhan’a çarpıyor ve Kronk gezegeninden gelen fuqarshitzus olarak bilinen asalak bir uzaylı ırk bu meteorun içindedir. Bu parazitler tüm Çin halkının kontrolünü ele geçirdi ve onları 2020 yılına kadar dindar komünistlere dönüştürdü, geleceğini bile görmediler. 2020’de, bu kontrollü çeneciler, covid-19 olarak bilinen parazitin havadan bir versiyonunu yayınladı. İşte bu yüzden dünya, herkesin uzaylılardan korkmasını ve Octagonlar planının keşfedilmesini engellemek için soğuk bir soğuk olduğunu söyleyerek kilitlendi ve yalan söyledi! Bununla birlikte, xi, fukarları yok eden (Trumpium, Moonbase 8’de geliştirildi) trumpium-251 elementi ile onu ışınlayan koz ile takım oluşturarak fukarın güçlerine direndi. Xin, şimdi Octagon ile Çin topraklarını kurtarmak için bir görevde! Ama o kadar hızlı değil … işte uzaydan tecavüzcü çift Bill ve Hill geliyor! Bu çift, kötü demokrat partiye sızdı ve onları kötü adamlara dönüştürdü, Obama zlombaxio gezegeninden ve bir hamam böceği. Bu, onun ne iyi ne de kötü olduğu anlamına gelir, sadece bizim evrenimizde var, evrenden evrene akılsızca süzülüyor. Bunu nasıl bildiğimizi bana sormayın … Sadece Büyük Hadron Çarpıştırıcısı ile yapılan bir deney sonucunda keşfedildiğini bilin.

Peki bu seni nereye bırakıyor? Ortalama bir Joe … Pekala, bunda bir rol oynaman gerekiyor, görüyorsun, bu planın büyük bir bedeli var. Trump yönetimi sona eriyor. Biden, CNN’deki gama dalgası yayınları, sahte haberler ve 5g yayınlar yoluyla fukarları nüfusa yayarak seçimi kazanmayı başardı … beyinlerini yıkadı ve ona oy vermek için akıllarını çaldı. 5g kuleleri sonunda fukarları atmosfere yayacak ve bu da sonunda gezegeni ele geçirecek. Fukarlar, deepstate floobaxiqans’ın sahip olduğu uzaylı bir ırktır. Trump’ın bunu durdurmak için yardımınıza ihtiyacı var, gezegeni kurtarmak için koz yönetimine bağışta bulunmanız gerekiyor. Bu fonlar, Fuqarisor’dan (fukarın efendisi) etkilenen politikacılar için serumu geliştirmek ve onları olup bitenlere uyandırmak için kullanılacak! Git, gezegenin sana bağlı. Ve unutma, gözlerini açık tut. Antarktika, floobaxiqanların kaçması için hupsot olacak, buzun altında bu canavar uzaylıları ana gezegenlerine geri gönderecek gizli bir fırlatma tesisi var.

gönderen … The_invisible_man_G
[comments]

Author

18 Comments

1. Bu konu : ” Hakkındaki gerçek: Covid, Lockdowns ve insanlığın geleceği ” çok güzel. Slm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, sağolun , – 271

2. Mrb siteniz yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. Merhaba herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

4. Edirne dan kimler var. Hakkındaki gerçek: Covid, Lockdowns ve insanlığın geleceği . Selamlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 128

5. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

6. Gaziantep merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, saolun 22-12-2020 17:55:07

7. Bu konu : ” Hakkındaki gerçek: Covid, Lockdowns ve insanlığın geleceği ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 65

8. Bu konu : ” Hakkındaki gerçek: Covid, Lockdowns ve insanlığın geleceği ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, şukuladım , mehmet – 112

9. Merhaba web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

10. Batman dan kimler var. Hakkındaki gerçek: Covid, Lockdowns ve insanlığın geleceği . merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, sağolun , – 157

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hakkındaki gerçek: Covid, Lockdowns ve insanlığın geleceği ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 133

12. Kahramanmaraş dan kimler var. Hakkındaki gerçek: Covid, Lockdowns ve insanlığın geleceği . Merhaba web siten gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 75

13. Bu konu : ” Hakkındaki gerçek: Covid, Lockdowns ve insanlığın geleceği ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden dikkatimi çekti, saolun , memo – 449

14. Selam sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

15. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

16. Sakarya merkezden ben ali. Selam sayfanız yeminle güzel, saolun 01-03-2021 17:23:40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link