Hala tecavüze uğramamış haklarınız var mı?

Birisi 911’i arar ve polise, uyuşturucu bağımlısı olduğunuz için ailenizi öldürmek üzere olduğunuzu söylerse ve karınızın sizi aldattığını öğrenirse … Suçlamalar sıfır kanıta sahip tamamen kurgu olsa da, sizce Polis mahremiyet hakkınıza saygı gösterecek mi?

Silah taşıma hakkınız var mı? Hangileri? Sizden korkması gereken hükümet, hangi silahları taşıyabileceğinize de karar verir. okunaklı geliyor.

Serbest konuşma? Oh endişelenme. Bu ifade özgürlüğü alanında kaldığınız sürece özgürce konuşabilir ve neredeyse tüm iletişimin üstesinden gelen sosyal medyayı kullanmazsınız.

Her yıl, her pandemi, her trajedi ve her ahlaki panik, haklarınızın zar zor algılanabilen başka bir parçasını yok ediyor.

Geri alınamayacak herhangi bir hakkınız kalmadı, Kumda çeşitli hükümet evlerinden biri tarafından isteksizce geçilemeyecek bir çizgi yok.

Sahip olduğunuz tek şey, çocuklarınıza özgürlük kavramlarını öğrettiğiniz ve ağzınızın diğer köşesinde haklarınıza karşı tüm bariz ihlalleri açıkladığınız bir ortodoksluk.

Her şeyi elinden almakla yükümlü olan insanlar için cahilce özür dilerken özgür olmaktan gurur duyuyorum.

Bana umut veren tek şey, yaklaşık yarınızın bahsettiğimi anlayacak kadar zeki olduğunu ve diğer yarısının TV’de onları beslediğiniz saçmalığı emeceğini bilmenizdir. Onlara gerçeği beslemek, neden doğru olduğunu anlayamıyor olsalar bile, açıkça bir olasılıktır.

Author

35 Comments

1. Selam herkese web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

2. Bu konu : ” Haklarınız Yok … Uzun Zaman Önce Sönmüş Bir İnsana Dayalı Bir Toplumsal Üstünlük Ortodoksluğuna sahipsiniz. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 282

3. Bu konu : ” Haklarınız Yok … Uzun Zaman Önce Sönmüş Bir İnsana Dayalı Bir Toplumsal Üstünlük Ortodoksluğuna sahipsiniz. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 293

4. Karaman merkezden ben ali. Merhabalar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 14-03-2021 00:39:28

5. Bu konu : ” Haklarınız Yok … Uzun Zaman Önce Sönmüş Bir İnsana Dayalı Bir Toplumsal Üstünlük Ortodoksluğuna sahipsiniz. ” çok güzel. Slm web siten inanki güzel, facebookta paylaştım , hatice – 22

6. Selam bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” Haklarınız Yok … Uzun Zaman Önce Sönmüş Bir İnsana Dayalı Bir Toplumsal Üstünlük Ortodoksluğuna sahipsiniz. ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 204

8. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Slm siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Haklarınız Yok … Uzun Zaman Önce Sönmüş Bir İnsana Dayalı Bir Toplumsal Üstünlük Ortodoksluğuna sahipsiniz. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 296

11. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Haklarınız Yok … Uzun Zaman Önce Sönmüş Bir İnsana Dayalı Bir Toplumsal Üstünlük Ortodoksluğuna sahipsiniz. . Slm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 458

12. Bu konu : ” Haklarınız Yok … Uzun Zaman Önce Sönmüş Bir İnsana Dayalı Bir Toplumsal Üstünlük Ortodoksluğuna sahipsiniz. ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten çok iyi, tebrikler , Emine – 416

13. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim iyi, teşekkürler

14. Eskişehir dan kimler var. Haklarınız Yok … Uzun Zaman Önce Sönmüş Bir İnsana Dayalı Bir Toplumsal Üstünlük Ortodoksluğuna sahipsiniz. . Merhaba herkese sayfa ciddiyim hayran edici, saolun , banu – 301

15. Bitlis dan kimler var. Haklarınız Yok … Uzun Zaman Önce Sönmüş Bir İnsana Dayalı Bir Toplumsal Üstünlük Ortodoksluğuna sahipsiniz. . Mrb bu web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 153

16. Bitlis dan kimler var. Haklarınız Yok … Uzun Zaman Önce Sönmüş Bir İnsana Dayalı Bir Toplumsal Üstünlük Ortodoksluğuna sahipsiniz. . Selam web siten vallaha billaha çok güzel, saolun , ali – 213

17. Merhaba herkese paylaşım vallaha güzel, linkedinde paylaştım

18. Düzce merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi valla güzel, sağolun 05-05-2021 16:32:47

19. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız inanki çok güzel, şukuladım 06-05-2021 07:18:33

20. Trabzon dan kimler var. Haklarınız Yok … Uzun Zaman Önce Sönmüş Bir İnsana Dayalı Bir Toplumsal Üstünlük Ortodoksluğuna sahipsiniz. . selamun aleyküm sayfanız inanki çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 463

21. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

22. Selam herkese sayfanız gerçekten iyi, teşekkürler

23. Merhaba siten gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Selam herkese sayfan inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

25. Muğla merkezden ben . Mrb siteniz valla güzel, tebrikler 25-05-2021 01:44:34

26. Niğde merkezden ben memo. Mrb web siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 29-05-2021 00:56:55

27. Bu konu : ” Haklarınız Yok … Uzun Zaman Önce Sönmüş Bir İnsana Dayalı Bir Toplumsal Üstünlük Ortodoksluğuna sahipsiniz. ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 61

28. Bu konu : ” Haklarınız Yok … Uzun Zaman Önce Sönmüş Bir İnsana Dayalı Bir Toplumsal Üstünlük Ortodoksluğuna sahipsiniz. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, sağolun , gaye – 29

29. Bu konu : ” Haklarınız Yok … Uzun Zaman Önce Sönmüş Bir İnsana Dayalı Bir Toplumsal Üstünlük Ortodoksluğuna sahipsiniz. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 476

30. Bu konu : ” Haklarınız Yok … Uzun Zaman Önce Sönmüş Bir İnsana Dayalı Bir Toplumsal Üstünlük Ortodoksluğuna sahipsiniz. ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki çok güzel, teşekkürler , ali – 332

31. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

32. Giresun merkezden ben ali. Selam paylaşım inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2021 19:02:55

33. Adana dan kimler var. Haklarınız Yok … Uzun Zaman Önce Sönmüş Bir İnsana Dayalı Bir Toplumsal Üstünlük Ortodoksluğuna sahipsiniz. . selamun aleyküm paylaşımın cidden güzel, şukuladım , banu – 269

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link