Birkaç gündür özel istihbarat teşkilatlarına (PIA) bakıyordum. CIA’da (bağımsız, PIA değil) başlayıp Hakluyt & Co’da (PIA) bitiyor. Hakluyt, eski MI6 üyeleri tarafından başlatıldı ve etik olmadığı düşünülen çeşitli eylemlerde yer aldı. Misal; Greenpeace (Manfred Schlickenrieder) ve Çinli İşadamı (Bo Xilai). Hakluyt & Co’nun şu anki lideri Lord Paul Deighton’dur. Aynı zamanda Birleşik Krallık’taki HM Hazine Müsteşarlığı’nın ticari sekreteri olan. Bir yatırım bankacısı ve Goldman Sachs bankasının eski çalışanı. Ayrıca Boris Johnson tarafından “KKD Çarı” olarak atandı. Bu adam İngiltere siyasetine ve Coronacrisis’e derinden dahil. Şimdi Sir John Bell’e göre, kraliyet tarikatının fahri üyesi ve genetik ve immünoloji uzmanı. Aynı zamanda UK Biobank’ın yönetim kurulu üyesidir. Ve Bill ve Melinda Gates Vakfı’nın önde gelen bir üyesi. Sir John Bell, Hakluyt & Co. tarafından yeni işe alındı ​​(Aralık 2020). Şirketin yüksek ekonomik statüye sahip birkaç üyesi var. Unilever, Coca Cola, … vb. Microsoft’tan Sandi Petterson, Bank of Argentina’dan Alfonso Prat-Gay. Liste devam ediyor. Ulusal istihbarat bütçesinin (ABD)% 70’inin PIA şirketlerine gittiği belirtiliyor (Shorrock’a göre, 2007). Hakluyt & Co önde gelen bir şirkettir. Şirket hakkında çok az şey kamuoyuna ifşa edildi. Müşterileri tarafından çok etkili olduğu bilinmesi dışında. Hatta bazı kaynaklar S&P 500’ün% 25’inin Hakluyt & Co. tarafından sunulan hizmetleri kullandığını söylüyor. Bu PIA şirketleri Risk & Stratejik danışmanlık çatısı altında çalışıyor. Şimdi sorum; Burada endişelenecek bir şey var mı? Yoksa bu insanların bağlantılı olmasının mantıklı bir nedeni var mı?

Author

22 Comments

1. Bu konu : ” Hakluyt & Company, Paul Deighton ve Sir John Bell; Hepsi Covid’e dahil mi? ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 470

2. Merhabalar web siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

3. Gürbüz Reply

Merhabalar siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. Hakluyt & Company, Paul Deighton ve Sir John Bell; Hepsi Covid’e dahil mi? . Mrb web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 204

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hakluyt & Company, Paul Deighton ve Sir John Bell; Hepsi Covid’e dahil mi? ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 182

6. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

7. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

8. Bu konu : ” Hakluyt & Company, Paul Deighton ve Sir John Bell; Hepsi Covid’e dahil mi? ” çok güzel. Mrb siteniz valla mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 177

9. Bilecik merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 19-01-2021 12:36:04

10. Bu konu : ” Hakluyt & Company, Paul Deighton ve Sir John Bell; Hepsi Covid’e dahil mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 482

11. Selam herkese web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun

12. Bu konu : ” Hakluyt & Company, Paul Deighton ve Sir John Bell; Hepsi Covid’e dahil mi? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 477

13. Denizli merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim güzel, sağolun 20-02-2021 02:47:36

14. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

15. Kayseri merkezden ben Aylin. Selam web sitesi inan ki mükemmel, teşekkürler 03-03-2021 09:11:36

16. Bu konu : ” Hakluyt & Company, Paul Deighton ve Sir John Bell; Hepsi Covid’e dahil mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 239

17. İstanbul dan kimler var. Hakluyt & Company, Paul Deighton ve Sir John Bell; Hepsi Covid’e dahil mi? . selamun aleyküm siten ciddiyim güzel, tebrikler , gaye – 118

18. Şırnak dan kimler var. Hakluyt & Company, Paul Deighton ve Sir John Bell; Hepsi Covid’e dahil mi? . selamun aleyküm web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 145

19. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Hakluyt & Company, Paul Deighton ve Sir John Bell; Hepsi Covid’e dahil mi? . merhaba arkadaşlar web siten valla mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 3

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hakluyt & Company, Paul Deighton ve Sir John Bell; Hepsi Covid’e dahil mi? ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 458

21. Karaman merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan vallaha iyi, şukuladım 12-04-2021 09:18:56

22. Bu konu : ” Hakluyt & Company, Paul Deighton ve Sir John Bell; Hepsi Covid’e dahil mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden çok güzel, sağolun , Gürbüz – 213

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link