Hala 2018 Hawaiian Missle Alert’ın bir kaza olmadığına inanıyorum.

Üzgünüm ama yine aklımdan geçti ve hala bana mantıklı gelmiyor. Gerçekten inanıyorum ki 2018 Hawaii füzesi uyarısı aslında iddia edildiği gibi değildi. Bunun gerçek olduğuna inanıyorum ve NK ve SK barış görüşmelerinden kısa bir süre sonra buna yol açtı.

Bu sıralarda NK her zamanki gibi esnemeye devam ediyordu. O sırada biraz denize düşüyorlardı. Kadar gitti Japonya üzerinde füzeler fırlatmak.. Bu, yılın önemli bir bölümünde sürdü.

Gerginlikler arttıkça Çin, daha fazla bs’ye yol açmayı reddetti. ABD, NK’ya yaptırımları kaldırdı ve sonra olduğunu düşündüğüm zaman oldu.

NK’nın BS’lerinde çok ileri gittiğine ve Guam ya da Hawaii’ye giden bir taşıyıcıda bir BLUFF ICBM başlattığına inanıyorum. mesafelerini kanıtla sorgulanan ve alay edilen yetenekler.

Bu noktada, ABD artık oynamıyordu ve birdenbire Çin dahil oldu. NEREDEYSE HEMEN SONRA Kore barış süreci başladı.

Bu zor bir kanıt değil ve fikirlerinizi veya bunu doğrulayan veya buna meydan okuyan herhangi bir şeyi duymak isterim.

“Hala 2018 Hawaiian Missle Alert’ın bir kaza olmadığına inanıyorum.” üzerine 15 yorum

1. Çorum merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-10-2020 09:05:48

2. Niğde merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-10-2020 07:29:05

3. Erzurum merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 08-10-2020 09:17:18

4. Aydın merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 18-10-2020 11:32:18

5. Bu konu : ” Hala 2018 Hawaiian Missle Alert’ın bir kaza olmadığına inanıyorum. ” çok güzel. Mrb sayfanız ciddiyim çok güzel, tebrikler , ahmet – 278

Yorum yapın