Arkadaşlar, vaktinizi çalıyorsam özür dilerim. Artık ne yapacağımı bilmiyorum. Neler olup bittiğine gerçekten dikkat etmeye başladığımdan beri, bir şeyler değişti. Ne olduğunu tam olarak bilmiyorum. Tek bildiğim şu anda çok endişeli ve depresif olduğum, bir sonraki adımda nereye gideceğimi bilmiyorum. Korkunç bir şeyin olduğu kabuslar görmeye devam ediyorum ve umursayan tek kişi benim. Çığlık atıp ağlıyorum ve başkalarının yardım etmesini sağlamaya çalışıyorum ama onlar sadece gülümseyip “bir saniye içinde canım, hemen orada olacağım” gibi bir şey söylüyorlar. Sonra her ne yapıyorlarsa onu yapmaya devam ediyorlar. Her gece terleyerek uyanıyorum. Artık hiçbir şey beni mutlu etmiyor. Gördüğüm herhangi bir film fragmanı gözlerimi devirip alay etmemi sağlıyor (hepsi bir para kapma ve propaganda doğru), sinirlenmeden ve iğrenmeden radyoyu açamıyorum, neden hissetmem gerektiğini duymadan televizyon izleyemiyorum Kötü, bunu yapamam. İki küçük oğluma baktığımda, bu karmaşaya iki masum ruhu soktuğum için tek hissettiğim suçluluk duygusu. 26 yaşındayım, onlar kadar kayboldum. Bütün bunları bilerek iki çocuğu nasıl yetiştiririm? Bir terapiste gitmeye korkuyorum çünkü deli olarak etiketlenmek istemiyorum. Belki ben. Hepsi sadece bir sim, değil mi? Metin duvarı için üzgünüm. Ne yaptığınızı bilerek nasıl başa çıkıyorsunuz? Her gün nasıl yaşıyorsun ve hala mutlu oluyorsun? Herhangi bir tavsiye veya eleştiri çok takdir edilecektir.

57 Comments

1. Balıkesir merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 01-08-2021 19:26:53

2. Nevşehir dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . Merhaba herkese web sitesi inan ki hayran edici, şukuladım , emin – 111

3. Bu konu : ” Hala nasıl çalışıyorsunuz? ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 292

4. Aydın dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . Selam herkese siten inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 390

5. Bu konu : ” Hala nasıl çalışıyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha hayran bıraktı, sağolun , gaye – 277

6. Selamlar web sitesi inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Giresun merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım inanki iyi, linkedinde paylaştım 05-08-2021 10:58:29

8. Bu konu : ” Hala nasıl çalışıyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 473

9. Karaman dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . Selamlar siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 25

10. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımınız valla hayran edici, face de paylaştım

11. Muş merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 22-08-2021 21:37:44

12. Bu konu : ” Hala nasıl çalışıyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, sağolun , ahmet – 38

13. Merhaba web sitesi valla hayran edici, teşekkürler

14. Düzce merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-08-2021 19:05:32

15. Bu konu : ” Hala nasıl çalışıyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 83

16. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, saolun

17. Tekirdağ dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . Selamın aleyküm sayfa vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 277

18. Gaziantep merkezden ben hatice. Merhabalar web sitesi cidden iyi, saolun 29-08-2021 13:18:32

19. Niğde dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . Slm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 178

20. Mersin dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 121

21. elif yılmaz Reply

Selam bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

22. Ankara dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . Mrb siten süper ötesi iyi, sağolun , doruk – 326

23. Kahramanmaraş dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . Merhaba herkese siteniz cidden güzel, tebrikler , doruk – 470

24. Manisa dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . Slm web siten inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 445

25. Bolu merkezden ben gaye. Merhaba siten inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-09-2021 15:24:23

26. Kırşehir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 06-09-2021 16:55:19

27. Trabzon dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . Selamlar sayfa valla hayran bıraktı, sağolun , gaye – 414

28. Bu konu : ” Hala nasıl çalışıyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, teşekkürler , Aylin – 32

29. Bu konu : ” Hala nasıl çalışıyorsunuz? ” çok güzel. Slm web sitesi yeminle iyi, face de paylaştım , mehmet – 266

30. Çorum dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . selam arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 103

31. Ağrı dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . Mrb siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 242

32. Bu konu : ” Hala nasıl çalışıyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 27

33. Selam herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, şukuladım

34. Bu konu : ” Hala nasıl çalışıyorsunuz? ” çok güzel. Slm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 477

35. Gümüşhane dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, tebrikler , Hasan – 238

36. Bu konu : ” Hala nasıl çalışıyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 235

37. İstanbul dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . Slm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 433

38. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . Selamlar sayfan inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 423

39. Bu konu : ” Hala nasıl çalışıyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , banu – 42

40. Amasya merkezden ben memo. Selam herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2021 22:22:46

41. Gaziantep dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . Selam sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 216

42. Bu konu : ” Hala nasıl çalışıyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar siten vallaha güzel, facebookta paylaştım , gaye – 383

43. Merhaba paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, saolun

44. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 329

45. Aksaray merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 21-09-2021 14:58:44

46. Şırnak dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . Selam herkese paylaşımın inanılmaz iyi, face de paylaştım , ali – 461

47. Bu konu : ” Hala nasıl çalışıyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 458

48. Mrb paylaşım inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Bu konu : ” Hala nasıl çalışıyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 130

50. Adana merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 25-09-2021 03:57:53

51. Samsun dan kimler var. Hala nasıl çalışıyorsunuz? . Mrb sayfa yeminle çok iyi, teşekkürler , memo – 56

Write A Comment