Hala Ocak ayında Süleymani cinayetini anlamaya çalışıyorum …

Tam olarak neydi?

COVID, kilitlenmeler, ABD isyanları vb. Yüzünden gölgede kaldı ve hafızam bir anda toplandı, ancak gerçekte ne olduğuna dair tatmin edici bir açıklama hala görmedim …

Öylemiydi:

• Derin Devlet / Elitler / Küreselciler, NWO’da başka bir düzmece savaşın örtüsü altında yer alabilmeleri için 3.Dünya Savaşı’nı bize zorlamaya çalışıyorlar mı? (Yedek plan olarak COVID ile / işe yaramadıysa sonraki aşama?)

• Deep State / Elite / Globalists, Trump’ın yeniden seçilme şansını onu başka bir anlamsız Orta Doğu çatışmasına sürükleyerek ve onu tehlikeli / pervasız göstererek mahvetmeye mi çalışıyor?

• İsrail kendi isteğiyle hareket ediyor ve daha önce onlarca kez denedikleri gibi İran’ı bir çatışmaya çekmeye mi çalışıyor yoksa en kıdemli ve yetenekli askeri stratejistlerinden birini alarak İran’a gelecekteki bir saldırı için sahneyi hazırlıyor mu?

• Üst düzey İran liderliğinde iç güç mücadelesinde bir düşüş mü? (Süleymani, İran’da Ayetullah Hamanei’nin ardından en güçlü ikinci kişi olarak kabul edildi, İran’ın bir sonraki cumhurbaşkanı olması için tüyo verildi ve sadece İran’da değil, Irak, Suriye, Lübnan, Yemen’de de çok güçlü ve etkili oldu ve şu şekilde tanımlandı: “Orta Doğu’daki en güçlü ajan” eski bir CIA ajanı tarafından).

• Süleymani’nin meşru olarak Irak’taki veya Ortadoğu’daki Amerikan çıkarlarına saldırmakla tehdit ettiği ana akım anlatının bir versiyonu? (Bunu daha önce kaç kez duyduk? Eskisini hatırla “Saddam Hüseyin 45 dakika içinde kitle imha silahları saldırısı başlatma kapasitesine sahip”?)

Süleymani veya İran hakkında ne düşünürseniz düşünün, ABD hala geçerli bir yasal gerekçeye benzer bir şey üretmedi suikast için. Egemen bir ulusun Başkan Yardımcısını spekülasyonlar ve söylentiler nedeniyle etkili bir şekilde öldürdüler ve dünyanın geri kalanı bir yana, ABD siyasetindeki meseleyi tartışmak bile istemiyorlar.

Süleymani’ye yönelik insansız hava aracının saldırısını meşrulaştırmak için kullanılan bahaneler, Irak’ın işgalini destekleyen kanıtları karşılaştırmalı olarak kurşun geçirmez gösteriyor.

Sonuç olarak, Süleymani cinayetinin amacının ne olduğu, kimin gerçekten sorumlu olduğu ve 2020 olaylarının geri kalanına nasıl bağlandığı hakkındaki hikayenin tamamını kesinlikle bilmiyoruz.

“Hala Ocak ayında Süleymani cinayetini anlamaya çalışıyorum …” üzerine 24 yorum

1. Karabük merkezden ben Emine. Selamlar siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2020 11:56:13

2. Elazığ merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, tebrikler 01-09-2020 04:28:45

3. Amasya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2020 04:29:04

4. Çankırı merkezden ben gaye. Selam web siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:20:39

5. Samsun merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız gerçekten çok güzel, face de paylaştım 04-10-2020 09:39:07

6. Mardin merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, sağolun 15-10-2020 19:47:31

7. Yalova dan kimler var. Hala Ocak ayında Süleymani cinayetini anlamaya çalışıyorum … . Merhabalar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , ali – 22

8. Adana dan kimler var. Hala Ocak ayında Süleymani cinayetini anlamaya çalışıyorum … . Selam herkese paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 188

Yorum yapın