Şimdi 3 haftadır gittiğim her yerde rastgele statik elektrik şokları alıyorum. İşte, evde, spor salonunda, arabama gidiyor. Bir saat önce video oyunları oynuyordum ve kulaklıklar beni 3 kez şok etti. Arkadaşım mikrofondan bile duydu.

Yine, bunun havada enerji olup olmadığını veya bazı dünyasal olayların meydana gelip gelmeyeceğini merak etmeme neden oluyor. Bunun başka bir açıklaması yok, çünkü bu hayatımda hiç olmadı ve neler olduğunu anlayamıyorum.

Author

17 Comments

1. Yozgat dan kimler var. Hala rastgele şoka giriyorum, bununla ilgili daha önce bir gönderi yaptım . Merhabalar paylaşım vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 432

2. Isparta merkezden ben Gürbüz. Mrb siten inanki hayran edici, sağolun 02-04-2021 09:26:20

3. Aydın merkezden ben doruk. Selamlar web siten cidden mükemmel, twitter da paylaştım 02-04-2021 12:18:13

4. Adıyaman merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-04-2021 12:18:45

5. Sakarya dan kimler var. Hala rastgele şoka giriyorum, bununla ilgili daha önce bir gönderi yaptım . Selam siten cidden güzel, saolun , mehmet – 290

6. Bursa dan kimler var. Hala rastgele şoka giriyorum, bununla ilgili daha önce bir gönderi yaptım . Selamlar web siten vallaha çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 305

7. Ankara dan kimler var. Hala rastgele şoka giriyorum, bununla ilgili daha önce bir gönderi yaptım . Merhabalar web siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 437

8. Bu konu : ” Hala rastgele şoka giriyorum, bununla ilgili daha önce bir gönderi yaptım ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , banu – 307

9. Gaziantep dan kimler var. Hala rastgele şoka giriyorum, bununla ilgili daha önce bir gönderi yaptım . Selam herkese sayfa harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 301

10. Manisa merkezden ben doruk. Slm paylaşımın vallaha güzel, saolun 02-04-2021 14:52:20

11. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz inan ki mükemmel, teşekkürler 02-04-2021 16:25:01

12. Selamın aleyküm sayfanız inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Bu konu : ” Hala rastgele şoka giriyorum, bununla ilgili daha önce bir gönderi yaptım ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki mükemmel, sağolun , Aylin – 420

14. Bilecik merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 09-04-2021 02:19:20

15. Selam web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link