Alternatif şiddetsiz çözüm, kendi aramızda serbest ticaret yapmaktır, asalak bankacıları ve şirketleri elinizden geldiğince ortadan kaldırır. Ancak bu sorumluluk ve yaşama, kazanma ve harcama şeklinizi değiştirmek anlamına gelir, muhtemelen nerede yaşadığınızı, ne yediğinizi, her şeyi.

Ve dünyanın gerçeğini ve tüm insanlık için planlanan kabus distopisini bilenler (ya da birçok insanın bağışıklık sistemini deneysel genetik ilaçlarla yok ettikten sonra geride kalanlar) bunu yapmaya hazır değilse, bunu nasıl yaparsınız? herkesin aniden uyanmasını ve sistemi çökertmek için kullanmayı bırakıp daha iyi, daha özgür bir dünya yaratmasını mı bekliyorsunuz?

Her gün, her şekilde bir şeyler yapabilirsiniz, ancak çoğu bunu yapmamayı seçer çünkü herkes dünyanın değişmesini ister ama bunu yapmanın tek yolu ..

Author

11 Comments

1. Sivas merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 19-03-2021 09:26:58

2. Sivas dan kimler var. Hala ‘sistemle savaşanlar’ ama Amazon’da alışveriş yapanlar ve mcdonalds’ı sadece yemek yoluyla sipariş edenler kendilerini kandırıyorlar. Bu konuda hiçbir şey yapmadığınız ve alışkanlıklarınızı ya da yaşama şeklinizi asla değiştirmedikçe, internette konuşmanıza aldırmazlar bile. . Merhabalar siten harbiden hoşuma gitti, sağolun , memo – 39

3. Bu konu : ” Hala ‘sistemle savaşanlar’ ama Amazon’da alışveriş yapanlar ve mcdonalds’ı sadece yemek yoluyla sipariş edenler kendilerini kandırıyorlar. Bu konuda hiçbir şey yapmadığınız ve alışkanlıklarınızı ya da yaşama şeklinizi asla değiştirmedikçe, internette konuşmanıza aldırmazlar bile. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 438

4. Bu konu : ” Hala ‘sistemle savaşanlar’ ama Amazon’da alışveriş yapanlar ve mcdonalds’ı sadece yemek yoluyla sipariş edenler kendilerini kandırıyorlar. Bu konuda hiçbir şey yapmadığınız ve alışkanlıklarınızı ya da yaşama şeklinizi asla değiştirmedikçe, internette konuşmanıza aldırmazlar bile. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 283

5. Gümüşhane merkezden ben ali. Selam web sitesi inan ki dikkat çekici, tebrikler 19-03-2021 09:50:59

6. Şırnak merkezden ben emin. Merhaba web siteniz inan ki mükemmel, face de paylaştım 19-03-2021 10:08:38

7. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-03-2021 15:31:13

8. Bu konu : ” Hala ‘sistemle savaşanlar’ ama Amazon’da alışveriş yapanlar ve mcdonalds’ı sadece yemek yoluyla sipariş edenler kendilerini kandırıyorlar. Bu konuda hiçbir şey yapmadığınız ve alışkanlıklarınızı ya da yaşama şeklinizi asla değiştirmedikçe, internette konuşmanıza aldırmazlar bile. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 222

9. Amasya dan kimler var. Hala ‘sistemle savaşanlar’ ama Amazon’da alışveriş yapanlar ve mcdonalds’ı sadece yemek yoluyla sipariş edenler kendilerini kandırıyorlar. Bu konuda hiçbir şey yapmadığınız ve alışkanlıklarınızı ya da yaşama şeklinizi asla değiştirmedikçe, internette konuşmanıza aldırmazlar bile. . Selam herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 14

10. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link