Küratörlüğünü yaptığı sosyal medyadan, yankı odalarından ve taraf seçen MSM haber kaynaklarından geri adım attığınızda, “onu” gördüğünüz zamandır.

Kavga? Sola karşı Sağa DEĞİLDİR. Beyaza Karşı Siyah DEĞİLDİR Laik veya Laik Değil Değildir TerkErrJerbs Yapan Yasadışı Yabancılar DEĞİLDİR!

Bu, ‘Var’lar’a karşı’ Yoksunlar’DIR Yönetenlere karşı Özneler% 99’a karşı% 1’tir Milyonları maaş bordrosunda kurtarmak için yasadışıları işe almaya teşvik edilen fabrika sahibidir.

Kardeş kardeşlerimizin sorun olduğunu düşündüğümüz müddetçe?

Yeter ki onlar “Aptal Q Teyze Teyzeni Teyze” kozuna oy verdiği için Demonize etsinler.

&

Komşularınız yanarken, SİZİN evinizin itfaiye teşkilatının ilgisine ihtiyacı varmış gibi davranın. Bir “ALLlivesMATTER” karşı protestocunun yapacağı gibi.

&

Kolektif olarak birbirimizin elini tutmaya ve BÜYÜK bir geri adım atmaya direndiğimiz sürece? Sağ Kanat, Sol Kanat ve Merkezin TÜM AYNI BUSTED KEÇİNİN PARÇASI OLDUĞUNU, TÜY KUŞU YOK MU?

Gerçekten kaybolacağız.

Trump’ın kurtarıcımız olduğuna inanıyorsanız? Ya da Biden bu pisliği temizlemeyecek mi?

Anlamıyorsun ve itilen gündem herhangi bir ilerleme kaydediyormuş gibi hissetmiyorum.

Sadece bir adım geri atın.

Author

15 Comments

1. Ordu dan kimler var. Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. . Mrb paylaşımın gerçekten mükemmel, tebrikler , – 199

2. Gürbüz Reply

Balıkesir dan kimler var. Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. . Selam web siteniz yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 409

3. Selam web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

4. Bu konu : ” Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 284

5. Hakkari merkezden ben . Merhaba paylaşım gerçekten çok iyi, şukuladım 11-03-2021 00:35:39

6. Bu konu : ” Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 422

7. Merhaba paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 276

9. Yozgat dan kimler var. Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. . Selam sayfanız inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , gaye – 241

10. Erzincan merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler 25-03-2021 02:13:25

11. Rize merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 26-03-2021 11:52:40

12. Bu konu : ” Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 358

13. Artvin dan kimler var. Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 149

14. Bu konu : ” Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, saolun , – 65

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link