Küratörlüğünü yaptığı sosyal medyadan, yankı odalarından ve taraf seçen MSM haber kaynaklarından geri adım attığınızda, “onu” gördüğünüz zamandır.

Kavga? Sola karşı Sağa DEĞİLDİR. Beyaza Karşı Siyah DEĞİLDİR Laik veya Laik Değil Değildir TerkErrJerbs Yapan Yasadışı Yabancılar DEĞİLDİR!

Bu, ‘Var’lar’a karşı’ Yoksunlar’DIR Yönetenlere karşı Özneler% 99’a karşı% 1’tir Milyonları maaş bordrosunda kurtarmak için yasadışıları işe almaya teşvik edilen fabrika sahibidir.

Kardeş kardeşlerimizin sorun olduğunu düşündüğümüz müddetçe?

Yeter ki onlar “Aptal Q Teyze Teyzeni Teyze” kozuna oy verdiği için Demonize etsinler.

&

Komşularınız yanarken, SİZİN evinizin itfaiye teşkilatının ilgisine ihtiyacı varmış gibi davranın. Bir “ALLlivesMATTER” karşı protestocunun yapacağı gibi.

&

Kolektif olarak birbirimizin elini tutmaya ve BÜYÜK bir geri adım atmaya direndiğimiz sürece? Sağ Kanat, Sol Kanat ve Merkezin TÜM AYNI BUSTED KEÇİNİN PARÇASI OLDUĞUNU, TÜY KUŞU YOK MU?

Gerçekten kaybolacağız.

Trump’ın kurtarıcımız olduğuna inanıyorsanız? Ya da Biden bu pisliği temizlemeyecek mi?

Anlamıyorsun ve itilen gündem herhangi bir ilerleme kaydediyormuş gibi hissetmiyorum.

Sadece bir adım geri atın.

Author

37 Comments

1. Ordu dan kimler var. Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. . Mrb paylaşımın gerçekten mükemmel, tebrikler , – 199

2. Gürbüz Reply

Balıkesir dan kimler var. Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. . Selam web siteniz yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 409

3. Selam web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

4. Bu konu : ” Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 284

5. Hakkari merkezden ben . Merhaba paylaşım gerçekten çok iyi, şukuladım 11-03-2021 00:35:39

6. Bu konu : ” Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 422

7. Merhaba paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 276

9. Yozgat dan kimler var. Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. . Selam sayfanız inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , gaye – 241

10. Erzincan merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler 25-03-2021 02:13:25

11. Rize merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 26-03-2021 11:52:40

12. Slm paylaşımınız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

13. Bu konu : ” Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 358

14. Artvin dan kimler var. Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 149

15. Bu konu : ” Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, saolun , – 65

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 350

17. Sakarya dan kimler var. Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 310

18. Kırklareli merkezden ben . Merhaba siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 30-04-2021 02:11:12

19. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 04-05-2021 15:40:12

20. İzmir merkezden ben . selamun aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, teşekkürler 05-05-2021 07:08:11

21. Bu konu : ” Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. ” çok güzel. Slm sayfan valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 361

22. Balıkesir dan kimler var. Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 443

23. Gürbüz Reply

Kars dan kimler var. Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. . Merhaba bu web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler , Gürbüz – 112

24. Slm web siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım

25. Bu konu : ” Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 286

26. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran edici, tebrikler

27. Bolu dan kimler var. Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. . Merhaba herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 1

28. Bu konu : ” Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. ” çok güzel. Mrb sayfan inanki çok iyi, facebookta paylaştım , – 352

29. Ordu merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-07-2021 08:48:53

30. Çorum dan kimler var. Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. . Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 354

31. Merhaba herkese sayfa vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Ordu merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 15-07-2021 12:26:14

33. Bursa merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok güzel, tebrikler 22-07-2021 11:15:34

34. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

35. Ordu dan kimler var. Hala Sol, Sağ veya Merkez gibi tarafları seçiyorsanız? Öyleyse görünüşe göre, henüz “Anladım” değilsin. Ayrıca, bu aradığınız Denizaltı değil. . Mrb paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 321

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link