Aşıdan ölen kadını rahat bırakıp er ya da geç sessizce aşı yaptırmayı ve sevdiklerinizin de almasına izin vermeyi mi kastediyorsunuz?

% 100 OP ile birlikteyim ve vakayı aktif olarak kontrol ediyorum. Gerçek ortaya çıkacak, birçok insan “zorlamaya devam edecek”. Bence her insan bu vakayı umursamalı, bu yüzden bu “onu rahat bırak” zihniyeti benim için gerçekten çılgınca görünüyor

Author

28 Comments

1. Bu konu : ” Hala Tiffany Dover’ı merak ediyorum. ” çok güzel. Selam siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 309

2. Trabzon merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz inanki mükemmel, sağolun 27-12-2020 04:35:16

3. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, teşekkürler 07-01-2021 22:49:53

4. Bu konu : ” Hala Tiffany Dover’ı merak ediyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki güzel, saolun , Emine – 191

5. Mersin dan kimler var. Hala Tiffany Dover’ı merak ediyorum. . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 400

6. Bu konu : ” Hala Tiffany Dover’ı merak ediyorum. ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 26

7. Mrb bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Denizli dan kimler var. Hala Tiffany Dover’ı merak ediyorum. . Selamlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 398

9. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Hala Tiffany Dover’ı merak ediyorum. . Selam paylaşım süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 348

10. Merhabalar web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Düzce merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 23-01-2021 01:54:50

12. selamun aleyküm siten cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Adana dan kimler var. Hala Tiffany Dover’ı merak ediyorum. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 390

14. Bu konu : ” Hala Tiffany Dover’ı merak ediyorum. ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 448

15. İstanbul dan kimler var. Hala Tiffany Dover’ı merak ediyorum. . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 12

16. Merhaba herkese web siten gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

17. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-02-2021 20:06:54

18. Merhaba paylaşımın cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Bu konu : ” Hala Tiffany Dover’ı merak ediyorum. ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 248

20. Kilis merkezden ben . Selam siten cidden mükemmel, tebrikler 06-03-2021 01:49:25

21. Muğla merkezden ben ali. Merhaba sayfa inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-03-2021 09:46:44

22. Bu konu : ” Hala Tiffany Dover’ı merak ediyorum. ” çok güzel. Mrb web siten cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 347

23. Slm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

24. selam arkadaşlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hala Tiffany Dover’ı merak ediyorum. ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 384

26. Bilecik dan kimler var. Hala Tiffany Dover’ı merak ediyorum. . Selam web sitesi inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 152

27. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha iyi, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link